Autografy (e-maile)

pawlik2412

Bywalec
Dołączył
22 Październik 2009
Posty
489
Punkty reakcji
143
Wiek
34
Miasto
Bolesławiec
Witam. Mam zapytanie... moje przyjaciółki bardzo chcą autograf Wojtka Szczęsnego i Roberta Lewadowskiego. Wiem że mam wyslać list do klubu w jakim grają jednak chce być pewny adresu... może mi ktoś podać co już wysyłał do tych klubów prośbę o grafy do tych piłkarzy na PW? Pozdrawiam

pisz na Arsenal i Borussie
 

kamil45000

Nowicjusz
Dołączył
22 Kwiecień 2011
Posty
25
Punkty reakcji
0
Naprawdę tak ciężko wejść na strony klubów w których grają? Ja osobiście pisałem na Arsenal do Wojtka, dostałem autograf i nawet krótką odp. na mój list od Niego. Do Borussi wysyłałem 2 razy i zero odp. polecam do Roberta adres w Polsce łatwo go znaleźć i jest 100%. Podam na priv. ale nie komuś kto zakłada konto by o to zapytać.
 

spearkling

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2012
Posty
25
Punkty reakcji
0
Naprawdę tak ciężko wejść na strony klubów w których grają? Ja osobiście pisałem na Arsenal do Wojtka, dostałem autograf i nawet krótką odp. na mój list od Niego. Do Borussi wysyłałem 2 razy i zero odp. polecam do Roberta adres w Polsce łatwo go znaleźć i jest 100%. Podam na priv. ale nie komuś kto zakłada konto by o to zapytać.

NIe zakładm konta żeby o to zapytać :). Byłam tu jako mała_blond95 bodajże, ale pozapominałam hasła i loginu więc założyłam nowe konto. Jezeli chcesz to mogę Ci wysłać listę moich autografów ;). I nie jest to atak z mojej strony :).

a tymczasem może jutro autograf Magdy Gessler (osobiście)
 

Kiniaaa<3

Nowicjusz
Dołączył
2 Marzec 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
Hej:)
Chciałabym napisać dzisiaj o moim blogu o autografach.
Jeżeli możecie to wchodźcie i komentujcie:)
Z góry dziękuję:*
autografy-kiniaaa.blogspot.com
 

piotrek1710

Nowicjusz
Dołączył
29 Grudzień 2010
Posty
96
Punkty reakcji
1
U mnie pocztą Bogdan Borusewicz z ładnym folderem o Senacie RP, a na lotnisku spotkałem dziennikarza TVN Pawła Płuskę, który do autografu dołączył bardzo osobistą dedykację :)
Pozdro
 

michalsf1

Nowicjusz
Dołączył
3 Lipiec 2010
Posty
71
Punkty reakcji
4
Jakie macie doświadczenia jeśli chodzi o żużel ??? Słyszałem różne opinie (kluby przekazują/nie przekazują listów, zawodnicy odpisują/nie odpisują). Sam wysłałem kilka listów i zero odpowiedzi...
 

globcke44

Nowicjusz
Dołączył
13 Maj 2012
Posty
43
Punkty reakcji
0
Witam
Mam nadzieję że pomożecie zaczynającego.Mam pytanie dotyczące wysyłania listów-mianowicie co to jest LOR? Bo SASE to wiem że kupon międzynarodowy na odpowiedz(chyba że wkładacie znaczki?) A druga sprawa wysyłając list dołaczacie do niego czystą kopertę żęby było na odesłanie?
Dzięki za odpowiedzi i pozdrawaim
 

spearkling

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2012
Posty
25
Punkty reakcji
0
Witam
Mam nadzieję że pomożecie zaczynającego.Mam pytanie dotyczące wysyłania listów-mianowicie co to jest LOR? Bo SASE to wiem że kupon międzynarodowy na odpowiedz(chyba że wkładacie znaczki?) A druga sprawa wysyłając list dołaczacie do niego czystą kopertę żęby było na odesłanie?
Dzięki za odpowiedzi i pozdrawaim

LOR- list w którym prosisz gwiazdę o autograf

Ma ktoś może adres do Soboty i Grubsona?
 

globcke44

Nowicjusz
Dołączył
13 Maj 2012
Posty
43
Punkty reakcji
0
No właśnie ja też zaczynam i zawsze to lepiej zapytać juz obeznanych :) Moje ostatnie pytanie, skąd najlepiej brać zdjęcia do podpisu? Szukałem na allegro trochę ale jeśli już są to małe i (w przypadku piłkarzy) nieczyste(znaczki, napisy itd)
Dzięki za pomoc
 

spearkling

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2012
Posty
25
Punkty reakcji
0
No właśnie ja też zaczynam i zawsze to lepiej zapytać juz obeznanych :) Moje ostatnie pytanie, skąd najlepiej brać zdjęcia do podpisu? Szukałem na allegro trochę ale jeśli już są to małe i (w przypadku piłkarzy) nieczyste(znaczki, napisy itd)
Dzięki za pomoc
tzn jak do podpisu? zdjęcia żebym podpisali ? no to idziesz do fotografa, bynajmniej ja tak robię jak idę na osobiście :D
 

globcke44

Nowicjusz
Dołączył
13 Maj 2012
Posty
43
Punkty reakcji
0
:D no ale nie moje zdjęcia :)
np coś takiego http://allegro.pl/mario-gomez-star-player-adrenalyn-xl-euro-onyks-i2390597412.html ale i też aktorów itd. zawsze to lepiej miec autograf na zdjęciu niz na zwykłej kartce :)
 

reki22

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2009
Posty
17
Punkty reakcji
0
To część autografów z mojej kolekcji jak zaktualizuje liste to dodam:
Tomasz Lis 2x
Marek Włodarczyk
Maciej Zakościelny 3x
Dominik Łoś
Maciej Maleńczuk
Natalia Lesz
Wiola Fiuk 2x
Audiofeels 2x
Marcin Kwaśny 2x
Marek Saganowski
Robert Janowski 3x
Ola Szwe 3x
Andzrzej Hyra4X
Tomasz Karolak 3x
Ryszard Rynkowski2x
Borys Szyc 4x
Rober Gawliński
Ela Zapendowska
Rudi Schubert
Rober Kudelski
Maciej Jachowski
Joanna Liszowska
Jakub Tolak
Stefano Terrazino
Robert Korzeniowski
Jwona Pavlovic
Stachurski 4x
Majka Jeżowska
Piotr Kupicha 3x
Kuba Wojewódzki 3x
Ania Bosak 3x
Wojtek Łozowski 3x
Marek Kaliszuk 2x
Elizabet Duda 2x
Magdalena Soszyńska
Cezary Olszewski
Magdalena Walach 2x
Mariusz Pudzianowski 2x
Kasia Krupa
Michał Lesień
Tamara Arciuch3x
Augustin Egurrola2x
Zbigniew Wodecki
Marcin Prokop 2x
Wojciech Szala
Tomasz Kiełbowicz
Bartłomiej Grzelak
Piotr Bronowicki
Marcin Meller
Olivier Janiak
Dariusz Szpakowski
Grzegorz Halama
Majka Jeżowska
Czerkawski
Szymon Majewski
 
Do góry