Autografy (e-maile)

pick45

Nowicjusz
Dołączył
20 Sierpień 2010
Posty
71
Punkty reakcji
2
Wiek
27
Dziś:
- Judi Dench z dedykacją
- Katie Melua
 

Kyo_

Nowicjusz
Dołączył
1 Marzec 2012
Posty
25
Punkty reakcji
0
Miasto
Kraków
Dziś:
-Hayden Panettiere
-Maja Sablewska
-Monika Brodka
-Sylwia Grzeszczak
-Jay Leno
:310:
 

angella77

Nowicjusz
Dołączył
28 Maj 2010
Posty
120
Punkty reakcji
25
Wiek
31
Miasto
Józefów
Witajcie!

Wróciłam po długiej nieobecności. Przyszło od tamtego czasu sporo autografów, ale teraz nie będę ich opisywać. Nowe przychodzące w przyszłości będę opisywać regularnie.
Przybyło wiele nowych osób, które zaczęły pisać już po moim odejściu, a więc witajcie!

Zakładam nowego bloga.


Niedługo dodam adres do stopki.

Pozdrawiam!



___________________________________________________________________________________________________________


http://autografy-andzi.bloog.pl​
 

piotrek1710

Nowicjusz
Dołączył
29 Grudzień 2010
Posty
96
Punkty reakcji
1
U mnie po długiej nieobecności:
listownie: Marta Żmuda-Trzebiatowska, Inna
Osobiście (byłem na widowni X Factor :D): Paweł Biba Binkiewicz (ded.), Ewelina Lisowska (ded.) i Dawid Podsiadło (ded.)
Pozdro :D
 

globcke44

Nowicjusz
Dołączył
13 Maj 2012
Posty
43
Punkty reakcji
0
Witam
Mam takie pytanie czy jest możliwość dostania autografu Gordona Ramsay`a?? Pamiętam że kiedyś była mozliwość wypełnienia formularzu ale nie mogę tego znaleśc.Czy ktoś posiada kontakt lub ewentualnie autograf na sprzedaż??
Dziękuję i pozdrawiam
 

rodgers

Nowicjusz
Dołączył
17 Wrzesień 2011
Posty
15
Punkty reakcji
1
u mnie przez weekend ok 80 autografów zdobytych osobisćie :)

m.in Małgorzata Kalicińska, Piotr Adamczyk, Beata Tyszkiewicz, Jonathan Caroll, Lucinda Riley, Zbigniew Zamachowski, Monika Richardson, Maciej Orłoś.
 

Kyo_

Nowicjusz
Dołączył
1 Marzec 2012
Posty
25
Punkty reakcji
0
Miasto
Kraków
Dziś:
Muniek Staszczyk
Edyta Górniak
Beata Tyszkiewicz
Dorota Wellman
Celine Dion :310:
 

kamil45000

Nowicjusz
Dołączył
22 Kwiecień 2011
Posty
25
Punkty reakcji
0
Witam
Mam takie pytanie czy jest możliwość dostania autografu Gordona Ramsay`a?? Pamiętam że kiedyś była mozliwość wypełnienia formularzu ale nie mogę tego znaleśc.Czy ktoś posiada kontakt lub ewentualnie autograf na sprzedaż??
Dziękuję i pozdrawiam

Tu jest z FanMaila

Fan Mail Address:

Gordon Ramsay
Gordon Ramsay Holdings
1 Catherine Place
London
SW1E 6DX
UK
 

piotrek1710

Nowicjusz
Dołączył
29 Grudzień 2010
Posty
96
Punkty reakcji
1
U mnie kuzyn przyniósł mi piękny prezent, świetny plakat Kabaretu Moralnego Niepokoju z autografami i dedykacją i na oddzielnej kartce podpisy również z ded.
pozdro
 

globcke44

Nowicjusz
Dołączył
13 Maj 2012
Posty
43
Punkty reakcji
0
Tu jest z FanMaila Fan Mail Address: Gordon Ramsay Gordon Ramsay Holdings 1 Catherine Place London SW1E 6DX UK
Czyli wystarczy tylko wysłać list? Wydaje mi się że trzeba napisać po co pisze i czego chce,prawda? :) Czy ktoś z forumowiczów pisał i może mi podpowiedzieć co i jak?
 

piotrek1710

Nowicjusz
Dołączył
29 Grudzień 2010
Posty
96
Punkty reakcji
1
Ktoś próbował lub moze otrzymał autograf od Tatiany Okupnik lub Kuby Wojewódzkiego? Szukam, juz kilka listow wyslalem i nic...
 
Do góry