Autografy (e-maile)

piotrek1710

Nowicjusz
Dołączył
29 Grudzień 2010
Posty
96
Punkty reakcji
1
U mnie znaleziony w archiwach podpis byłego premiera RP Kazimierza Marcinkiewicza :)
 

piotrek1710

Nowicjusz
Dołączył
29 Grudzień 2010
Posty
96
Punkty reakcji
1
Piękny dzień !
Dwa priorytety:
- Cała Piłkarska Reprezentacja Piłkarska od PZPN-u (PP)
- Znany polski sportowiec, którego nie ujawnię, by nie zdradzić pseudo kolekcjonerem łatwego adresu. Jedyne co mogę powiedzieć to to, że często mówi się na niego "Czezare". Zainteresowani powinni się domyśleć... Dodam, że oczywiście oryginał :)
Pozdro
 

lukaszw412

Bywalec
Dołączył
10 Czerwiec 2010
Posty
228
Punkty reakcji
40
Wiek
29
Miasto
malopolska
Świetny tydzień:
:D

-Michael Schumacher (7 krotny mistrz świata F1)
-Adam Musiał˒x2 dedykacja (srebrny medalista z 1974 roku)
-Eddy Merckx (najbardziej utytułowany kolarz, 525 wygranych wyścigów)
-Kuba
-Łukasz Piszczek
-Sebastian Kehl
-Kevin Großkreutz

Wszystko w galerii. Zapraszam :D
 

Madzik_

Nowicjusz
Dołączył
22 Listopad 2010
Posty
91
Punkty reakcji
5
Miasto
Kielce
U mnie dzis:
-> Krzysztof Ibisz
-> Michał Milowicz
-> Tomasz Stockinger
-> Ewa Lorska
-> Julita Kożuszek
-> Wiktor Zborowski
 

eskos2011

Nowicjusz
Dołączył
31 Styczeń 2012
Posty
6
Punkty reakcji
0
u mnie ostatnio J.K. Rowling i Candy Girl
Mógłbyś mi podać adres J.K.Rowling?

siema . ; >
mam do was kochani takie nietypowe pytanie . przeszukałam chyba całe google . ale nigdzie nie znalazłam adresu owego .
czy ma ktoś z was adres do rodziców dody ? nie musicie mi odpowiadac, ale to ważne , bo ten adres jest mi potrzebny dla koleżanki na jej urodziny . ; > . mogę dać coś w zamian , jeśli będzie to konieczne . pozdrawiam
Ja mam:


W. i P. Rabczewscy
ul. Z. Nałkowskiej 4
06-400 Ciechanów​

witam , chciałam się spytać , czy Selena Gomez zawsze wysyła PP ? bo ja raz dostałam PP . Do Roberta Pattinsona wysłałąm angielski znaczek i wgl . ale PP otrzymałam , z kolei Kate Moss , podpisała mi zdj. i odesłała , bo dałam jej znaczek .; > pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź .
+ zapomniałam się spytać , czy ktos pisał do J.K. Rowling bo mam juz zaadresowany list . ; >
Podasz adres Roberta?

//post pod postem, używaj opcji "Edytuj"
 

pawlik2412

Bywalec
Dołączył
22 Październik 2009
Posty
489
Punkty reakcji
143
Wiek
34
Miasto
Bolesławiec
Piękny dzień !
Dwa priorytety:
- Cała Piłkarska Reprezentacja Piłkarska od PZPN-u (PP)
- Znany polski sportowiec, którego nie ujawnię, by nie zdradzić pseudo kolekcjonerem łatwego adresu. Jedyne co mogę powiedzieć to to, że często mówi się na niego "Czezare". Zainteresowani powinni się domyśleć... Dodam, że oczywiście oryginał :)
Pozdro

Znalazł sie super kolekcjoner.. Nie wiem po co wogóle to napisałeś...Zeby sie pochwalic,że wogole cos dostajesz czy jak?
 

Madzik_

Nowicjusz
Dołączył
22 Listopad 2010
Posty
91
Punkty reakcji
5
Miasto
Kielce
U mnie:
-> Mariusz Totoszko
-> Tomek Lubert
-> Anna Bosak
-> Ewa szabatin
-> Magda soszyńska - Michno
-> Rafał Maserak
-> Tomasz Barański
-> Marcin Olszewski
-> Łukasz Czarnecki :tongue:
 

lukaszw412

Bywalec
Dołączył
10 Czerwiec 2010
Posty
228
Punkty reakcji
40
Wiek
29
Miasto
malopolska
Piękny dzień !
Dwa priorytety:
- Cała Piłkarska Reprezentacja Piłkarska od PZPN-u (PP)
- Znany polski sportowiec, którego nie ujawnię, by nie zdradzić pseudo kolekcjonerem łatwego adresu. Jedyne co mogę powiedzieć to to, że często mówi się na niego "Czezare". Zainteresowani powinni się domyśleć... Dodam, że oczywiście oryginał :)
Pozdro

Że się tak zapytam to co fascynującego jest w nadrukach. Skoro to nadruk, to żaden piłkarz z reprezentacji nie miał żadnego kontaktu z tą kartą. To tak jakby wmawianie sobie, ze to autograf. Równie dobrze można sobie znaleźć zdjęcie z autografem w necie i drukować. Dokładnie daje to to samo. Ja gdy dostaje PP to mnie to wręcz irytuje a nie cieszy. Szczególnie jeśli to jest nadruk po liście z IRC :D
 

polakanonim

Nowicjusz
Dołączył
6 Marzec 2011
Posty
59
Punkty reakcji
7
Wiek
27
Miasto
Białystok
A mi dzisiaj na prezentacji Jagiellonii przed rundą wiosenną podpisy złożyli:

Tomasz Hajto - były polski piłkarz, reprezentant Polski, obecny szkoleniowiec Jagiellonii Białystok

Grzegorz Sandomierski - bramkarz KRC Genk i Jagiellonii, reprezentant Polski
 

piotrek1710

Nowicjusz
Dołączył
29 Grudzień 2010
Posty
96
Punkty reakcji
1
Że się tak zapytam to co fascynującego jest w nadrukach. Skoro to nadruk, to żaden piłkarz z reprezentacji nie miał żadnego kontaktu z tą kartą. To tak jakby wmawianie sobie, ze to autograf. Równie dobrze można sobie znaleźć zdjęcie z autografem w necie i drukować. Dokładnie daje to to samo. Ja gdy dostaje PP to mnie to wręcz irytuje a nie cieszy. Szczególnie jeśli to jest nadruk po liście z IRC :D


Z IRC takiego przypadku jeszcze nie miałem, ale z SASE parę razy się trafiło :) A ta karta - pamiątka do postawienia na biurku jest, zwłaszcza kilka miesięcy przed EURO 2012 :D
 

przeosiem

Nowicjusz
Dołączył
14 Październik 2010
Posty
108
Punkty reakcji
1
Wiek
28
U mnie dzisiaj najlepszy kolekcjonerski sukces.
Dostałem 2 autografy z dedykacją od DEBBY RYAN. Jest to mój drugi wymarzony autograf. :310: :D
 
Do góry