Autografy (e-maile)

Ironment

Nowicjusz
Dołączył
7 Sierpień 2011
Posty
56
Punkty reakcji
3
3 grudnia 2011 r.
Bohdan Smoleń [osobiście]

Zapraszam na nową notkę na Scrabblezz, która zostanie opublikowana już jutro. :)
 

Domi.

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2010
Posty
103
Punkty reakcji
4
witam , chciałam się spytać , czy Selena Gomez zawsze wysyła PP ? bo ja raz dostałam PP . Do Roberta Pattinsona wysłałąm angielski znaczek i wgl . ale PP otrzymałam , z kolei Kate Moss , podpisała mi zdj. i odesłała , bo dałam jej znaczek .; > pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź .
+ zapomniałam się spytać , czy ktos pisał do J.K. Rowling bo mam juz zaadresowany list . ; >
 

pawlik2412

Bywalec
Dołączył
22 Październik 2009
Posty
489
Punkty reakcji
143
Wiek
34
Miasto
Bolesławiec
witam , chciałam się spytać , czy Selena Gomez zawsze wysyła PP ? bo ja raz dostałam PP . Do Roberta Pattinsona wysłałąm angielski znaczek i wgl . ale PP otrzymałam , z kolei Kate Moss , podpisała mi zdj. i odesłała , bo dałam jej znaczek .; > pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź .
+ zapomniałam się spytać , czy ktos pisał do J.K. Rowling bo mam juz zaadresowany list . ; >

Jak masz adres to napisz. Nie ma sprawdzonych adresow ktos moze dostac odpis Ty poslesz na ten sam i nie dostaniesz odpisu.
Pozatym widzialem,ze ktos tutaj mial odpis od J.K Rowling.
 

Domi.

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2010
Posty
103
Punkty reakcji
4
aaa , rozumiem . ; > dziękuję bardzo za odpowiedź . ; > . u mnie w mieście coś słabo z kuponami IRC . -,- . ciągle ich nie ma . a jak kiedyś byłam na Helu , to dopiero tam kupiłam , ale mi nie podbili , to mogę to u siebie w mieście podbić ? nie będzie z tym problemu ?
 

Serena_V

Zbanowany
Dołączył
12 Październik 2010
Posty
51
Punkty reakcji
1
Wiek
38
Miasto
POLAND :)
U mnie po długiej przerwie nareszcie coś przyszło - Deborah Ann Woll (Jessica z True Blood) i Kristy Swanson (Buffy the Vampire Slayer - film)
 

Domi.

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2010
Posty
103
Punkty reakcji
4
ponawiam pytanie , czy kupon IRC kupiony w innym mieście mogę podbić w moim ? pozdrawiam .
 

lukaszw412

Bywalec
Dołączył
10 Czerwiec 2010
Posty
228
Punkty reakcji
40
Wiek
29
Miasto
malopolska
Dziś u mnie autografy kierowców F1 zespołu HRT: Liuzzi, Ricciardo oraz Karthikeyan oraz zwycięzca LeMans 24H Romain Dumas z dedykacją.
Oryginalne autografy Liuzziego i Ricciardo na wymianę, bo mam już takie same, jakby co piszcie na PW, na kartach dokładnie takich samych jak w mojej galerii. A to dzisiejsze autografy:
Romian Dumas
Narain Karthikeyan (trochę się rozmazało)
 

Domi.

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2010
Posty
103
Punkty reakcji
4
ma ktoś stąd graf. Katy Perry ? mam wydrukowane zdj. + kupon , ale jest mnóstwo adresów . prosze o kontakt na PW . ; )
 

bonte

Nowicjusz
Dołączył
20 Lipiec 2010
Posty
37
Punkty reakcji
4
Dziś:
- Fernando Alonso
- Felipe Massa
- Nico Hulkenberg
- Kamil Stoch

Jak ktoś jest zainteresowany duetem Ferrari to proszę o kontakt ;)
 
Do góry