Autografy (e-maile)

faraon

Stały bywalec
Dołączył
19 Maj 2009
Posty
400
Punkty reakcji
187
A na jaki adres wysłałeś do Lesława Żurka???
Napisałaś 3 posty i wszystkie 3 to pytanie o adres. Zauważyłaś pewnie, że forumowicze cię minusują, nic ci nie daje to do myślenia? Zbieranie autografów to godziny ślęczenia w necie w poszukiwaniu kontaktów i jeśli komuś udało się zdobyć jakiś sprawdzony i dobry namiar do gwiazdy wiekszego formatu to nie licz, że odda ci go za ot tak sobie. Jeszcze nikomu w niczym nie pomogłaś wchodząc na forum a prosisz trzeci raz o namiary. Może trochę inwencji twórczej??? To bardzo potrzebne przy zbieraniu autografów. Nie jestem wśród osób minusujących bo uważam, że każdy od czegoś zaczynał i pytania są rzeczą naturalną ale jeżeli widzę czerwony kolor przy swoim poście to wiem, ze działam komuś na wrzody i należy zaprzestać tego typu postów a ty nie dajesz za wygraną i dalej obstajesz przy swoim.
 

pawlik2412

Bywalec
Dołączył
22 Październik 2009
Posty
489
Punkty reakcji
143
Wiek
34
Miasto
Bolesławiec
Orientuje się Ktoś jakiej wielkości muszą być zdjęcia , tak aby fotograf mógł je wywołać?


wywolac mozesz wszystkie zdjecia tylko rozna bedzie ich jakość.

np. 400 x 600 to takie dosyc slabe ale np. 800 x 1200 bedzie juz doscy dobre.

proponuje sciagnac program JPEGCrops tam mozesz sobie sprawdzac zdjecia jakiej jakosci ci wyjda.

jak bedzie na czerwono to oznacza,ze bedzie slabej jakosci, na zolto sredniej a zielony oznacza dobra jakosc zdjec.
 

koki

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2007
Posty
288
Punkty reakcji
5
wywolac mozesz wszystkie zdjecia tylko rozna bedzie ich jakość.

np. 400 x 600 to takie dosyc slabe ale np. 800 x 1200 bedzie juz doscy dobre.

proponuje sciagnac program JPEGCrops tam mozesz sobie sprawdzac zdjecia jakiej jakosci ci wyjda.

jak bedzie na czerwono to oznacza,ze bedzie slabej jakosci, na zolto sredniej a zielony oznacza dobra jakosc zdjec.

Dzięki za odpowiedź.
 

polakanonim

Nowicjusz
Dołączył
6 Marzec 2011
Posty
59
Punkty reakcji
7
Wiek
27
Miasto
Białystok
A ja se dzisiaj dostałem autograf od takiego pana, co się nazywa Jarosław Dworzański :lol: i jest Marszałkiem Województwa Podlaskiego... :sexy:
Zobacz

Jechałem rowerem i prawie go rozjechałem... :lol: Więc, żeby obeszło się bez krzyku, ja mu kartkę, on mi podpis i do widzenia :lol:
 

pepaki

Nowicjusz
Dołączył
21 Listopad 2010
Posty
68
Punkty reakcji
9
Witam chciałby tylko zaprosić do mojej galeryjki i jest tam dział wymiana jeśli kogoś coś interere pisać na priv http://warciarz.cba.pl/index.php?/category
 

bonte

Nowicjusz
Dołączył
20 Lipiec 2010
Posty
37
Punkty reakcji
4
U mnie dziś:
- Mike Wilds
- Sumo Power GT:
David Brabham
Jamie Cambell - Walter
Ricardo Zonta
Enrique Bernoldi
- Audi
Martin Tomczyk
Mattias Ekstroem
Mike Rockefeller x2
Miguel Molina
Timo Scheider
Marcel Fassler
Oliver Jarvis
Edoardo Mortara
Filipe Albauquerque
Rahel Frey
Dindo Capello
Timo Berhard
Tom Kriestensen
Allan McNish
Marco Bonanomi
Andre Lotterer
 

matrixmat

Nowicjusz
Dołączył
15 Listopad 2009
Posty
14
Punkty reakcji
1
Hejka!
Pół roku temu przestałem zbierać autografy.
Ale... teraz zaczynam! AGAIN!
Nawet zacznynam robić stronkę: http://autografy-gwiazd.cba.pl/
Pozdrawiam!
 

bonte

Nowicjusz
Dołączył
20 Lipiec 2010
Posty
37
Punkty reakcji
4
Czy posiada ktoś autograf Fernando Alonso i Kimi Raikkonena, gdyż bardzo mi na nich zależy.
 
Do góry