Autografy (e-maile)

eska169

Nowicjusz
Dołączył
2 Kwiecień 2011
Posty
17
Punkty reakcji
1
Jakie są wasze upragnione autografy a ich jeszcze nie macie;)?


Ja marze o podpisie Shakiry. Od kilku dni szukam jakiegokolwiek adresu i nie mogę znaleźć, może dlatego, że nie umiem za bardzo angielskiego ani hiszpańskiego. Jeśli ktoś ma jakiś adres nie ważne czy sprawdzony czy nie, niech poda.
 

addrza

Nowicjusz
Dołączył
17 Listopad 2010
Posty
100
Punkty reakcji
11
Wiek
84
Miasto
małopolska
Ja marze o podpisie Shakiry. Od kilku dni szukam jakiegokolwiek adresu i nie mogę znaleźć, może dlatego, że nie umiem za bardzo angielskiego ani hiszpańskiego. Jeśli ktoś ma jakiś adres nie ważne czy sprawdzony czy nie, niech poda

Próbować nigdy nie zaszkodzi a może się uda adres :)

Na przyszłość polecam więcej samodzielności itp.itd
 

vikus

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2011
Posty
93
Punkty reakcji
6
Gratuluję wam;)

Ja marze o podpisie Shakiry. Od kilku dni szukam jakiegokolwiek adresu i nie mogę znaleźć, może dlatego, że nie umiem za bardzo angielskiego ani hiszpańskiego. Jeśli ktoś ma jakiś adres nie ważne czy sprawdzony czy nie, niech poda.


http://www.fanmail.biz/1215.html to nie jest wcale takie trudne..wystarczy trochę poszukać

Cześć. Dzisiaj u mnie Pani Magdalena Walach.


Ja mam takie pytanko dostałaś poprzez wysłanie e-maila czy musiałaś wysłać kopertę znaczek oraz własne zdjęcie;)?



POST POD POSTEM! użYWAJ OPCJI "EDYTUJ"!
 

dibaba

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2010
Posty
195
Punkty reakcji
22
Czy dostał ktoś odpowiedź wysyłając list do komisarzy z W11, pisząc na krakowską siedzibę TVN-u ?
 

vikus

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2011
Posty
93
Punkty reakcji
6
Czy dostał ktoś odpowiedź wysyłając list do komisarzy z W11, pisząc na krakowską siedzibę TVN-u ?


Wiesz szczerze mówiąc ja osobiście nie wysyłałam. Kiedyś na jakimś forum/blogu czytałam,że ktoś wysyłał i dostał odpowiedź.Jeśli zdecydujesz się na wysłanie warto dołączyć zdjęcie;). Przede wszystkim pamiętaj by napisać do kogo kierowany jest list. np: .................(kropeczki oznaczają adresik) a pod spodem "DO SEBASTIANA WĄTROBY"( pisownia dowolna)
 

pawlik2412

Bywalec
Dołączył
22 Październik 2009
Posty
489
Punkty reakcji
143
Wiek
34
Miasto
Bolesławiec
Wiesz szczerze mówiąc ja osobiście nie wysyłałam. Kiedyś na jakimś forum/blogu czytałam,że ktoś wysyłał i dostał odpowiedź.Jeśli zdecydujesz się na wysłanie warto dołączyć zdjęcie;). Przede wszystkim pamiętaj by napisać do kogo kierowany jest list. np: .................(kropeczki oznaczają adresik) a pod spodem "DO SEBASTIANA WĄTROBY"( pisownia dowolna)

najprosciej to chyba bylo by dostac mandat.
 

vikus

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2011
Posty
93
Punkty reakcji
6
Najcenniejszy autograf jaki posiadacie w swojej kolekcji to....?
 

vikus

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2011
Posty
93
Punkty reakcji
6
Nie..nie materialnie..Dla was taki najcenniejszy bo najbardziej cenicie tę osobą itd itd.
 

Jerac

Nowicjusz
Dołączył
12 Maj 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witam.
Nazywam się Przemek, mam 15 lat i jestem tu nowy. czy zrobiłem coś nie tak, wysyłając listy o autograf do tych osób?:
-Maja Włoszczowska - Tu trzeba wysłać zgłoszenie o autograf, ale ja już wysłałem nawet dwa i od dwóch miesięcy nic.
-Adam Małysz-Wysłałem plakat z kopertą i znaczkiem zwrotnym na adres fundacji Małysza z dopiskiem "Adam Małysz" i od 2 miesięcy nic
-Piłkarze Lecha Poznań - Wysłałem list z dopiskiem "autografy" z kopertą zwrotną ze znaczkiem. Minęły 2 miesiące i nic.
-Robert Kubica - tu nie wiem co zrobić.

P.S. Mogę się wymienić autografem Justyny Kowalczyk bo mam dwa. Czy to normalne że czeka się tak długo, czy po prostu mam niefart?
 

vikus

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2011
Posty
93
Punkty reakcji
6
Witam.
Nazywam się Przemek, mam 15 lat i jestem tu nowy. czy zrobiłem coś nie tak, wysyłając listy o autograf do tych osób?:
-Maja Włoszczowska - Tu trzeba wysłać zgłoszenie o autograf, ale ja już wysłałem nawet dwa i od dwóch miesięcy nic.
-Adam Małysz-Wysłałem plakat z kopertą i znaczkiem zwrotnym na adres fundacji Małysza z dopiskiem "Adam Małysz" i od 2 miesięcy nic
-Piłkarze Lecha Poznań - Wysłałem list z dopiskiem "autografy" z kopertą zwrotną ze znaczkiem. Minęły 2 miesiące i nic.
-Robert Kubica - tu nie wiem co zrobić.

P.S. Mogę się wymienić autografem Justyny Kowalczyk bo mam dwa. Czy to normalne że czeka się tak długo, czy po prostu mam niefart?

Witaj Przemku z autografami tak jest,że trzeba uzbroić się w cierpliwość.Nie zrażaj się;) Trzeba cierpliwości i wytrwałości.Nie jesteś jedyną osobą, która wysyła do nich prośby.Takich osób jak ty są tysiące a nawet więcej.2miesiące czekania to nie dużo są nawet takie sytuacje gdy czekasz o wiele wiele dłużej.Nie zrażaj się tylko naucz się cierpliwie czekać;)
Pozdrawiam.
 

pawlik2412

Bywalec
Dołączył
22 Październik 2009
Posty
489
Punkty reakcji
143
Wiek
34
Miasto
Bolesławiec
Witam.
Nazywam się Przemek, mam 15 lat i jestem tu nowy. czy zrobiłem coś nie tak, wysyłając listy o autograf do tych osób?:
-Maja Włoszczowska - Tu trzeba wysłać zgłoszenie o autograf, ale ja już wysłałem nawet dwa i od dwóch miesięcy nic.
-Adam Małysz-Wysłałem plakat z kopertą i znaczkiem zwrotnym na adres fundacji Małysza z dopiskiem "Adam Małysz" i od 2 miesięcy nic
-Piłkarze Lecha Poznań - Wysłałem list z dopiskiem "autografy" z kopertą zwrotną ze znaczkiem. Minęły 2 miesiące i nic.
-Robert Kubica - tu nie wiem co zrobić.

P.S. Mogę się wymienić autografem Justyny Kowalczyk bo mam dwa. Czy to normalne że czeka się tak długo, czy po prostu mam niefart?

Od Lecha na odpowiedz nie licz.cop najwyzej wysla ci jakies smieci i czyste karty.
 

vikus

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2011
Posty
93
Punkty reakcji
6
Przemku za nim zdecydujesz się wysłać do kogoś jakiś list czy coś warto poszukać i poczytać czy dana osoba wysyła jak i jaki jest czas oczekiwania;)
 
Do góry