Autografy (e-maile)

paulina05.93

Nowicjusz
Dołączył
31 Grudzień 2010
Posty
11
Punkty reakcji
1
Witam wszystkich, jestem początkującą kolekcjonerką autografów. Kilka próśb już wysłałam wg. waszych instrukcji-poczekamy-zobaczymy. Mam pytanie: czy wie ktoś na jaki adres trzeba wysłać koperty, aby otrzymać autografy od: CHRISTINE BARANSKI, SIGOURNEY WEAVER i JANE FONDY. Jeżeli ktoś już wysyłał-proszę o opinię. Szukałam w googlach, ale nie wiele mogę znależć o tych aktorkach.
 

Marcinl884

Nowicjusz
Dołączył
1 Styczeń 2009
Posty
393
Punkty reakcji
27
Witam wszystkich, jestem początkującą kolekcjonerką autografów. Kilka próśb już wysłałam wg. waszych instrukcji-poczekamy-zobaczymy. Mam pytanie: czy wie ktoś na jaki adres trzeba wysłać koperty, aby otrzymać autografy od: CHRISTINE BARANSKI, SIGOURNEY WEAVER i JANE FONDY. Jeżeli ktoś już wysyłał-proszę o opinię. Szukałam w googlach, ale nie wiele mogę znależć o tych aktorkach.

http://www.fanmail.biz/2445.html
http://www.fanmail.biz/8500.html
http://www.fanmail.biz/182.html
 

agaanc

Bywalec
Dołączył
7 Grudzień 2008
Posty
486
Punkty reakcji
94
Wiek
28
Miasto
Piła !!!!
U mnie dziś p.Weronika Nowakowska

I rzeczywiście Łukaszu, Twój post jest zupełnie bezsensu. Tobie to najwyraźniej różnicy nie robi, ale ja na ogół też wysyłam listy w większych ilościach i takie 10 gr podwyżki uwierz mi, robią różnicę. Jeśli ma się stałe dochody/kieszonkowe to ok, a jeśli nie, to troszkę słabo, nie sądzisz ?
Szczęśliwego Nowego Roku ;)
 

lukaszw412

Bywalec
Dołączył
10 Czerwiec 2010
Posty
228
Punkty reakcji
40
Wiek
29
Miasto
malopolska
U mnie dziś p.Weronika Nowakowska

I rzeczywiście Łukaszu, Twój post jest zupełnie bezsensu. Tobie to najwyraźniej różnicy nie robi, ale ja na ogół też wysyłam listy w większych ilościach i takie 10 gr podwyżki uwierz mi, robią różnicę. Jeśli ma się stałe dochody/kieszonkowe to ok, a jeśli nie, to troszkę słabo, nie sądzisz ?
Szczęśliwego Nowego Roku ;)

Taką aferę robicie. Powiedziałem swoje zdanie i już się czepiacie. Ja też nie mam stałych dochodów, ale nie płaczę, tylko czasami sobie czegoś odmawiam i w zamian mam kase na wysyłanie listów.

PS Dzięki za prezencik w postaci minusa
 

michalsf1

Nowicjusz
Dołączył
3 Lipiec 2010
Posty
71
Punkty reakcji
4
Wg mnie skoro mieliby podwyższyc to niech chociaż szybciej je dostarczają i nie traktują ich czasem jak śmieci...

Szczęśliwego Nowego Roku :)
 

lukaszw412

Bywalec
Dołączył
10 Czerwiec 2010
Posty
228
Punkty reakcji
40
Wiek
29
Miasto
malopolska
Dobra chrzanić tą niepotrzebną kłótnię. Nie będziemy zaczynali Nowego Roku od kłótni przecież. I przyznaję że ja zawiniłem. Niepotrzebnie zaczynałem tą kłótnie. Życzę wszystkim sukcesów w zbieraniu autografów w Nowym Roku, oraz tego by taki tragiczny rok jak ten mijający,nigdy się nie powtórzył, a przyszły był o wiele lepszy. :eek:k:
 

yakubo

Nowicjusz
Dołączył
31 Grudzień 2010
Posty
29
Punkty reakcji
6
Witam,
jestem tutaj nowy więc pozdrawiam wszystkich i życzę Wszystkiego Dobrego W nowym roku. Jestem można powiedzieć początkujący w te klocki, ale już mam 4 autografy. Mianowicie:
- Lech Poznań- dwa zdjęcia piłkarzy, zdjęcie całego zespołu i dwie ksiązeczki o drużynie.
- Angielska Premier League- Odznaka i katalog.
- Jerzy Engel- Autograf i dedykacja na zdjęciu z logiem PZPN :)
- Isandzka federacja piłkarska( kartka świąteczna z życzeniami od prezesa, odznaka jakiegoś zespołu i zdjęcie tego zespołu).

Wszystko przyszło od 15 grudnia do dziś. Wysłałem maile około 12 grudnia.
Czekam na kolejne z fanmaila i innych

Pozdrawiam
 

yakubo

Nowicjusz
Dołączył
31 Grudzień 2010
Posty
29
Punkty reakcji
6
Mam pytanie. Ile czekaliście na pp z fanmaila? Wysłałem dwa tygodnie temu. Mam nadzieję, że do dwóch miechów przyjdzie.
 

Marcinl884

Nowicjusz
Dołączył
1 Styczeń 2009
Posty
393
Punkty reakcji
27
Mam pytanie. Ile czekaliście na pp z fanmaila? Wysłałem dwa tygodnie temu. Mam nadzieję, że do dwóch miechów przyjdzie.

z fanmailem jest strasznie różnie. Niektórzy dostają po 3 tyg, inni po 2 miesiącach, a niektórzy w ogóle. Możesz spróbować kilka meili wysłać. Wtedy twoje szanse na zdobycie autografu zwiększają się.

SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!
 

yakubo

Nowicjusz
Dołączył
31 Grudzień 2010
Posty
29
Punkty reakcji
6
Czy znacie jakieś sprawdzone adresy e mail do polskich sportowców i aktorów?
 

yakubo

Nowicjusz
Dołączył
31 Grudzień 2010
Posty
29
Punkty reakcji
6
Ostatnio wpadłem na bardzo fajny pomysł. Mianowicie chcę wysłać mail do jakiegoś dużej stacji wojskowej( głównie chodzi o lotnictwo). Ciekawe, czy przyślą mi coś na pamiątkę? Mam taką nadzieję. Próbowaliście może tego? Jeśli nie, to w jakich alternatywnych dziedzinach staraliście się o pamiątki za mail? Pomóżcie

Pozdro
 

agaanc

Bywalec
Dołączył
7 Grudzień 2008
Posty
486
Punkty reakcji
94
Wiek
28
Miasto
Piła !!!!
Ostatnio wpadłem na bardzo fajny pomysł. Mianowicie chcę wysłać mail do jakiegoś dużej stacji wojskowej( głównie chodzi o lotnictwo). Ciekawe, czy przyślą mi coś na pamiątkę? Mam taką nadzieję. Próbowaliście może tego? Jeśli nie, to w jakich alternatywnych dziedzinach staraliście się o pamiątki za mail? Pomóżcie

Pozdro

To nie jest temat o pamiątkach <sportowych np., a jak widzę jako swoją kolekcję podałeś katalogi...>, tylko o AUTOGRAFACH.
 

yakubo

Nowicjusz
Dołączył
31 Grudzień 2010
Posty
29
Punkty reakcji
6
Dobra, nie będę dodawał o pamiątkach. Możesz zamieścić adresy e mail sprawdzonych przez Ciebie aktorów i aktorek? Widzę, że jesteś tutaj długo i znasz się na rzeczy.
Pozdrawiam
 

Autogramaniak

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2010
Posty
30
Punkty reakcji
18
yakubu Przejrzyj wątek a znajdziesz naprawdę dużo adresów mejlowych jak i do korespondencji tradycyjnej . Ja tak zrobiłem i naprawdę jest tu masa adresów .Na zachętę Darek Kordek darekkordek@darekkordek.com
 
Do góry