Autografy (e-maile)

Autogramaniak

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2010
Posty
30
Punkty reakcji
18
U mnie dziś autograf Dariusza Kordka.Tylko że dedykacja jest : dla Dominiki zamiast Dominika.

U mnie dziś autograf Dariusza Kordka.Tylko że dedykacja jest : dla Dominiki zamiast Dominika.
 

faraon

Stały bywalec
Dołączył
19 Maj 2009
Posty
400
Punkty reakcji
187
Mam pytanie do 'starych' kolekcjonerów: Czy wy zawsze, kiedy wysyłacie kopertę, dołączacie list?
Sporo moich znajomych wsadza do koperty tylko kopertę zwrotną, żadnych listów z prośbami. Wydaje mi się to trochę niemiłe w stosunku do gwiazdy.
A jak jest u Was?
Dzisiaj u mnie K.Ankudowicz.
Zastanawiam się skąd gwiazda ma wiedzieć po co jej ktoś przysłał kopertę pustą? Skoro chcemy autograf to musimy napisać list. Czym bardziej się my postaramy, tym pewniejsze, że gwiazda potraktuje nas poważnie i przyśle nam autograf. Chociaż różnie to z tym bywa i nie ma gotowej recepty na zdobycie grafu. Nigdy jednak nie wysyłałem pustej koperty i nawet nie przyszedł mi taki pomysł nigdy do głowy.
 

pawlik2412

Bywalec
Dołączył
22 Październik 2009
Posty
489
Punkty reakcji
143
Wiek
34
Miasto
Bolesławiec
Zastanawiam się skąd gwiazda ma wiedzieć po co jej ktoś przysłał kopertę pustą? Skoro chcemy autograf to musimy napisać list. Czym bardziej się my postaramy, tym pewniejsze, że gwiazda potraktuje nas poważnie i przyśle nam autograf. Chociaż różnie to z tym bywa i nie ma gotowej recepty na zdobycie grafu. Nigdy jednak nie wysyłałem pustej koperty i nawet nie przyszedł mi taki pomysł nigdy do głowy.

Ja tak wyslalem tylko 1 ale ze wzgledu na to ze zapomnialem wsadzic list do koperty ale odpowiedz dostalem.
 

Serena_V

Zbanowany
Dołączył
12 Październik 2010
Posty
51
Punkty reakcji
1
Wiek
38
Miasto
POLAND :)
U mnie dzis Laura Vandervoort ze "Smallville" :) moje dwie fotki podpisane, i odeslala moj IRC i zaplacila za znaczki!
 

Gotcha

Nowicjusz
Dołączył
4 Kwiecień 2009
Posty
8
Punkty reakcji
0
Witam , to i ja pochwalę się moimi autografami które zbieram na razie tylko z tematyki motoryzacyjnej :)

Kajetan Kajetanowicz
Michał Kościuszko
Mark Webber
Sebastian Vettel
Jari-Matti Latvala
Adrian Sutil
Vitantonio Liuzzi
Michael Schumacher
Nico Rosberg
Nick Heidfeld
Augusto Farfus
Bernd Maylander
Paul di Resta
David Coulthard
Ralf Schumacher
Gary Paffett
Bruno Spengler
Jorg Muller
Dirk Adorf
Dirk Werner
Dirk Muller
Pedro Lamy
Maro Engel
Jamie Green
Susie Stoddart
CongFu Cheng
Andy Priaulx
Takuma Sato
Yvan Muller
Rafał Sonik
Karun Chandhok
Mike Rockenfeller
Timo Bernhard
Romain Dumas
Andre Lotterer
Marcel Faessler
Benoit Treluyer
Tom Kristensen
Dindo Capello
Allan McNish

Mam pytanie wie ktoś jak zdobyć autografy Adama Małysza , Justyny Kowalczyk , Tomasza Golloba ,Roberta Kubicy, Leszka Kuzaja , Katarzyny Skowrońskiej oraz piłkarzy Chelsea? :)
 

pepaki

Nowicjusz
Dołączył
21 Listopad 2010
Posty
68
Punkty reakcji
9
U mnie dziś Joanna Kaczor. Jedno zdjecie idzie na wymianę zapraszam na http://micha322.fotopic.net
 

Sknera

Nowicjusz
Dołączył
15 Sierpień 2010
Posty
11
Punkty reakcji
1
1) Ależ porównanie.. FC Barcelona i In Grid...
2) Osobiście zawsze piszę list... I to długi i szczery. Wysyłanie samej koperty jest moim zdaniem wyrazem braku kultury- to nie roboty, że widzą kopertę to wysyłają. Ale też nie zawsze nasze lissty czytają..
3) Nie pisz posta pod postem

Miła widzę i otwarta.
Po pierwsze to, że jesteś tutaj długo nie uprawnia Cie do "gaszenia nowych" , po 2 porównania to sama sobie robisz, jedynie napisałem , że miałem podobną sytuację.Uwaga na przyszłość więcej myśl pisząc posty, i patrz co autor poprzedniej wypowiedzi napisał.
 

agaanc

Bywalec
Dołączył
7 Grudzień 2008
Posty
486
Punkty reakcji
94
Wiek
28
Miasto
Piła !!!!
Miła widzę i otwarta.
Po pierwsze to, że jesteś tutaj długo nie uprawnia Cie do "gaszenia nowych" , po 2 porównania to sama sobie robisz, jedynie napisałem , że miałem podobną sytuację.Uwaga na przyszłość więcej myśl pisząc posty, i patrz co autor poprzedniej wypowiedzi napisał.
Hm...widzę ciekawe spostrzeżenia..
Po pierwsze: nie ,,gaszę nowych''. Po prostu odpowiedziałam na pytanie, które napisałeś.
Po drugie: nie wiem, gdzie widzisz w moim porównaniu jakąkolwiek złośliwość. Po prostu podzieliłam się swoim zdaniem, że co innego, jeśli zniknęłoby coś z koperty od mało znanej ....wokalistki , a co innego, gdyby zniknęło coś z koperty A4 od jednego najlepszych klubów świata.
I zapewniam Cię, że myślę nad swoimi wypowiedziami, w przeciwieństwie do.. innych. I wyjątkowo uważnie czytam inne wypowiedzi.
 

andjo1234

Nowicjusz
Dołączył
14 Lipiec 2010
Posty
44
Punkty reakcji
13
Wiek
29
Miasto
Bliżej niż myślisz :P
Mam pytanie wie ktoś jak zdobyć autografy Adama Małysza , Justyny Kowalczyk , Tomasza Golloba ,Roberta Kubicy, Leszka Kuzaja , Katarzyny Skowrońskiej oraz piłkarzy Chelsea? :)

Justyny Kowalczyk autograf można zdobyć wysyłając list z kopertą zwrotną, a do Katarzyny Skowrońskiej, trzeba napisać na adres jej klubu. Chciałem napisać, ale nie chciało mi się podejmować z tureckim adresem, bo wg. mnie jakiś dziwny jest.. Adres można znaleźć na oficjalnej stronie klubu Fenerbahce, ale połapać się gdzie co jest na tej stronce też trudno.
Jakby ktoś wiedział jak zaadresować list na adres klubu niech da znać :).
 

andziula1051

Nowicjusz
Dołączył
31 Sierpień 2010
Posty
20
Punkty reakcji
3
a ktoś z Was ma autograf od Natalii Oreiro ?
Ja właśnie znalazłam adres, ale nie mam pojęcia czy odpisuje.
Pytam tak z ciekawości ;)
 

andziula1051

Nowicjusz
Dołączył
31 Sierpień 2010
Posty
20
Punkty reakcji
3
tak z ciekawości będę do niej pisała.
dzięki za minusa.
nie ma to jak zapytać się Was o coś ;)
miło z Waszej strony, pozdrawiam serdecznie.
 

pawlik2412

Bywalec
Dołączył
22 Październik 2009
Posty
489
Punkty reakcji
143
Wiek
34
Miasto
Bolesławiec
tak z ciekawości będę do niej pisała.
dzięki za minusa.
nie ma to jak zapytać się Was o coś ;)
miło z Waszej strony, pozdrawiam serdecznie.
Ja ci minusa nie dalem bo nie mialem za co.Zapytalas wiec ci odpowiedzialem.Wiesz kolekcjonowanie polega na tym aby wysylac w nie sprawdzone miejsca wtedy jest wieksza satysfakacja z odpisu.nie wiem czym cie tak urazilem w swojej wypowiedzi bo przeciez cie nie obrazilem ani nic podobnego.sam zostalem nagrodzony za tp minusem zreszta ja sie tym nie przejmuje to tylko minus.
Pozdrawiam
Wesołych Świąt
 

pepaki

Nowicjusz
Dołączył
21 Listopad 2010
Posty
68
Punkty reakcji
9
Dziś w Wigile Bogdan Wenta. Zapraszam do oglądania ponieważjest to autograf unikatowy. Kilka słów od siebie pan Bogdan zapisał zaraz pod autografem http://micha322.fotopic.net Życzę wszystkim forumowiczom wesołych pogodnych świąt bożego narodzenia spędzonych w gronie najbliższych
 
Do góry