Autografy (e-maile)

agaanc

Bywalec
Dołączył
7 Grudzień 2008
Posty
486
Punkty reakcji
94
Wiek
28
Miasto
Piła !!!!
Pisałaś no bez przesady oczekje przeprosin może wtedy odpowiem cuzje się urażony.

Rzeczywiście, straszne :mruga: Zamiast nabijać sobie posty, mógłbyś odpowiedzieć <_< A ja na Twoim miejscu więcej czasu poświęciłabym na ortografię niż wypominanie błędów innym- skąd miał wiedzieć, że jesteś facetem ? Nie masz na profilu podanej płci, więc nie ma skąd wnioskować, równie dobrze mógłbyś być kobietą, i wtedy urażające byłoby napisanie ,,pisałeś''. Więc się chłopcze zajmij sobą <_< ( tak poza tym, trochę szacunku-nazwiska piszemy wielką literą. Pamiętałeś o tej zasadzie przy p.Krupie,a przy prof. Bartoszewskim zapomniałeś.. Swoją drogą.. ciekawy system wartości... :mruga: )


U mnie ostatnio nic.. Wysłałam w zeszłym tygodniu trochę e-maili, na wysyłanie listów na razie brak kasy- szał świątecznych zakupów :) Ale za to jest nadzieja, że przyjdą inne wysyłane miesiące temu ;)
 

pepaki

Nowicjusz
Dołączył
21 Listopad 2010
Posty
68
Punkty reakcji
9
Jak widzisz nie nabijam sobie postów bo mam ich w porównaniu do ciebie bardzo mało. a do pana Bartoszewskiego pisałem na adres Kancelari Prezesa Rady ministrów do biura Pełnomocnika do spraw dialogu gdziś na stronie pana Władysława jest adres ja kumiesz szukać znajdziesz.
 

agaanc

Bywalec
Dołączył
7 Grudzień 2008
Posty
486
Punkty reakcji
94
Wiek
28
Miasto
Piła !!!!
Dziękuję bardzo za poparcie :) ( niektórzy nie zauważają takich ,,drobnych'' szczegółów.. :mruga: )
U mnie, tak jak myślałam, dzisiaj nic ;)
...chociaż, na facebook'u (na profilu PlusLigi) brałam udział w konkursie, w którym nagrodą było uczestnictwo w czacie z p.Anną Barańską- reprezentantką Polski w Siatkówkę- jak się dzisiaj okazało, jestem jedną z około 40 osób, którym się udało... Z czego się bardzo cieszę ;)
 

Autogramaniak

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2010
Posty
30
Punkty reakcji
18
Witam wszystkich użytkowników tego forum.Mam na imię Dominik i kolekcjonuje autografy od 6 miesięcy .Cieszę się ze znalazłem to forum bo teraz mogę z kimś na ten temat pogadać.
 

agaanc

Bywalec
Dołączył
7 Grudzień 2008
Posty
486
Punkty reakcji
94
Wiek
28
Miasto
Piła !!!!
W końcu dorwałam się do skrzynki ( i to dosłownie- mój brat zgubił moje klucze, gdzie był jedyny klucz od skrzynki, i teraz trzeba podważać nożem, żeby cokolwiek wyciągnąć ;) ) Po odkopaniu jednej koperty, w której okazał się pewien nieistotny w tym temacie przewodnik, zaczęłam podważać następną kopertę- byłam ciekawa: A4, POLAND, nie zginać itp... Twarda sztuka ;) Męczyłam się z 10 minut ;) Ale warto, bo w kopercie: Plakat A3 z podpisem p.Matta Hamiltona + zdjęcie A6 również z podpisem + naklejki z modelem Jego samochodu ;)Priorytet. Myśląc, że już sobie poradziłam, i nie muszę się dalej męczyć, okazało się, że są jeszcze inne listy.. Więc zaczęłam wyjmować, a tam:
-zdjęcie P.Tomasza Jachimka (priorytet) ,,Serdecznie pozdrawiam !''
-Pan Roman Czerajek ( prowadzący Gilotynę, dziennikarz Radio Jedynka) 2 zdjęcia takie same, jedno z dedykacją ,,Pani Agato. Pozdrawiam Gorąco i Świątecznie ;)'' i śliczne słoneczko ;) Na drugim słoneczko, podpis, bez dedykacji (koperta Polskiego Radio Jedynka) Priorytet
-Eliza Dolittle (brytyjska piosenkarka) zdjęcie A5- ktoś miał niezły kłopot z zapisaniem nazwy miejscowości (Piła): na początku najwyraźniej było ,,Poland), potem skreślone, L przerobione na I, i wyszło... Poi/Poil ;)

Baaardzo fajny koniec tygodnia :)
 

Autogramaniak

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2010
Posty
30
Punkty reakcji
18
Ma ktoś z wam może autograf Barbary Wrzesińskiej ? Ja już od 3 mieniący na nią poluję .Kiedyś gdy już wychodziła z teatru do samochodu to ja szybko podbiegłem i powiedziałem : Dzień dobry czym mógłbym prosić o pani autograf na tym zdjęciu? Na co pani odpowiedziała :Nie ,dziękuje kochanie.

Zauważyłem ze kilka osób na nią poluje a ona zawsze odmawia .
 

przeosiem

Nowicjusz
Dołączył
14 Październik 2010
Posty
108
Punkty reakcji
1
Wiek
28
Cześć wszystkim.
U mnie dzisiaj nic.
Mam do Was pytania czy jeżeli wysyłam kupon IRC za granice, to czy musi być on podbity czy nie ?
Z góry dzięki za odpowiedź :)
 

pawlik2412

Bywalec
Dołączył
22 Październik 2009
Posty
489
Punkty reakcji
143
Wiek
34
Miasto
Bolesławiec
Cześć wszystkim.
U mnie dzisiaj nic.
Mam do Was pytania czy jeżeli wysyłam kupon IRC za granice, to czy musi być on podbity czy nie ?
Z góry dzięki za odpowiedź :)

Z tego co wiem zdania na temat kuponow sa podzielone.Inni mowia ze wysylali podbite i dostawali odpowiedzi rowniez mowia ze wysylali niepodbite i rowniez otrzymywali odpis.wiec nie wiem juz sam
 

dzantox

Nowicjusz
Dołączył
29 Listopad 2010
Posty
25
Punkty reakcji
3
Wiek
29
Miasto
Wielka Brytania/ Polska
Witam Was. Chcę wysłać list z prośbą o autograf, ale ten ktoś prosi o jakiś kupon IRC. Możecie mi powiedzieć o co się rozchodzi z takim kuponem. I co to jest SASE i te inne skróty. Z góry dziękuję. Dopiero się uczę i jeszcze jestem zielony.
 

agaanc

Bywalec
Dołączył
7 Grudzień 2008
Posty
486
Punkty reakcji
94
Wiek
28
Miasto
Piła !!!!
Kupon IRC- kupon, który za granicą można wymienić na znaczki, ich ilość zależy od wagi listu, którego się spodziewasz.
SASE- zaadresowana koperta zwrotna ze znaczkiem, SAE- koperta zaadresowana, bez znaczka.
 

aannjjaa

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2010
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witam, mam pytanie w sprawię autografu Roberta Lewandowskiego. Na jaki adres powinnam wysłać prośbę o autograf i jaki znaczek przesłać? Mam też pytanie czy w ogóle Borussia Dortmund wysyła autografy ?
 
Do góry