Autografy (e-maile)

lukaszw412

Bywalec
Dołączył
10 Czerwiec 2010
Posty
228
Punkty reakcji
40
Wiek
29
Miasto
malopolska
U mnie dziś, chyba jeden z najlepszych dni jeśli chodzi o zbieranie autografów.
Prawdziwa gratka dla mnie, ponieważ bardzo interesuję się motorsportem.
A więc:

Bernd Maylander (Kierwca samochodu bezpieczeństwa (SC), w F1 i GP2, możemy go spotkać na każdym GP
gdy zdarzy się jakiś wypadek albo złe warunki pogodowe)
Paul di Resta (Kierowca testowy Force India F1, i DTM)
David Coulthard (Były kierowca F1 a obecnie DTM, wicemistrz świata F1.)
Ralf Schumacher (Młodszy brat Michaela Schumachera, były kierowca F1 (6 zwycięstw, 6 PP), obecnie w DTM.
Gary Paffett (Testowy kierowca zespołu McLaren Mercedes, i DTM)
Bruno Spengler (Kierowca DTM)
Maro Engel (Kierowca DTM)
Jamie Green (Kierowca DTM)
Susie Stoddart (Jedna z dwóch kobiet obecnie jeżdżących w DTM)
CongFu Cheng (Kierowca DTM, znany głównie z serii A1GP)


 

rumcajs780

Nowicjusz
Dołączył
17 Czerwiec 2009
Posty
152
Punkty reakcji
19
Miasto
Częstochowa
dziś 3 przesyłki:

Marcin Zewłakow-GKS Bełchatów
Didier Deschamp-mistrz Świata i legendarny zawodnik francuski
Mwaruwari Benjani-napastnik Blackburn Rovers
 

michalsf1

Nowicjusz
Dołączył
3 Lipiec 2010
Posty
71
Punkty reakcji
4
Poniedziałek- Wayne Rooney. Ciekawe tylko czemu koperta doszła bez znaczka...
Wtorek- Jackie Chan
 

przeosiem

Nowicjusz
Dołączył
14 Październik 2010
Posty
108
Punkty reakcji
1
Wiek
28
Mam do Was pytanie.
Czy ktoś pisał do Jennifer Stone ?
Mam adres tylko nie wiem jakich rozmiarów ma być koperta.
Z góry dziękuję za odpowiedź ;)
 

domeniko

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2010
Posty
21
Punkty reakcji
2
Dziś mam wysyp autografów

dostałem od: Łukasz Czarnecki, Anna Bosak, Francys Sudnicka ,Barbara Bursztynowicz, Dominika Ostałowska, Ryszard Rembiszewski, Tomasz Stockinger,Monika Mrozowska, Beata Sadowska, Jarosław Maznas, Weronika Książkiewicz, Andrzej Chyra, Ryszard Rembiszewski, Mariusz Czajka, Zbigniew Urbański, Magdalena Mielcarz, Bohdan Smoleń, Zenon Laskowik, Halina Młynkowa.
 

andjo1234

Nowicjusz
Dołączył
14 Lipiec 2010
Posty
44
Punkty reakcji
13
Wiek
29
Miasto
Bliżej niż myślisz :P
Mam taką sprawę:
Wysłałem list priorytetem za 2 zł, ale waga tego listu na pewno przekraczała te dwa złote, bo zwykle jak wysyłam list o tej samej zawartości to płacę 2,40 , a tym razem Pani na Poczcie zwykle ważąca moje listy nawet go nie zważyła... Czy taki list dojdzie do adresata ?? Proszę o odpowiedź.
 

koki

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2007
Posty
288
Punkty reakcji
5
U mnie dzisiaj po długiej przerwie autograf Kasi Cerewickiej :)
 

domeniko

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2010
Posty
21
Punkty reakcji
2
Dziś listonosz był dwa razy-fura autografów.Moj sposób zadziałał .Kilka się powtarza.Tak się zdaję że będę miał chyba wszystkich Polskich gwiazd autografy.

mam od
Jacek Borkowski, Marcin Prokop, Dorota Wellman, Anna Popek, Agata Konarska, Monika Richardson, Monika Luft, Maciej Orłoś, Maciej Stur, Krzysztof Piasecki, Zbigniew Wodecki, Maciej Rock, Paweł Deląg, Borys Szyc, Tomasz Kot, Tomasz Karolak, Agnieszka Szulim, Maciej Kurzajewski, Tomasz Podsiadły, Paulina Jaskólska, Agnieszka Popielewicz, Kasia Sowińska, Sebastian Grek, Jacek Kawalec, Katarzyna Dowbor, Kasia Zielińska, Krzysztof Tyniec, Karol Strasburker, Piotr Szwedes, Krzysztof Respondek, Zygmunt Chajzer, Magda Mołek, Grażyna Torbicka, Tomasz Kammel,Borys Szyc, Piotr Polk, Grzegorz Wons, Paweł Burczyk, Dominika Figurska, Anna Gornostaj, Emilia Krakowska, Joanna Koroniewska, Agata Piotrowska-Mastalerz, Katarzyna Łaniewska, Magdalena Stużyńska,Urszula Dudziak, Dorota Miśkiewicz, Henryk Miśkiewicz, Ewa Uryga, Rafał Olbrychski, Marek Napiórkowski, Anna Seniuk, Halina Kunicka, Lora Szafran, Wojtek Majewski, Robert Majewski, Jan "Janga" Tomaszewski .

Dziś listonosz był dwa razy-fura autografów.Moj sposób zadziałał .Kilka się powtarza.Tak się zdaję że będę miał chyba wszystkich Polskich gwiazd autografy.

mam od
Jacek Borkowski, Marcin Prokop, Dorota Wellman, Anna Popek, Agata Konarska, Monika Richardson, Monika Luft, Maciej Orłoś, Maciej Stur, Krzysztof Piasecki, Zbigniew Wodecki, Maciej Rock, Paweł Deląg, Borys Szyc, Tomasz Kot, Tomasz Karolak, Agnieszka Szulim, Maciej Kurzajewski, Tomasz Podsiadły, Paulina Jaskólska, Agnieszka Popielewicz, Kasia Sowińska, Sebastian Grek, Jacek Kawalec, Katarzyna Dowbor, Kasia Zielińska, Krzysztof Tyniec, Karol Strasburker, Piotr Szwedes, Krzysztof Respondek, Zygmunt Chajzer, Magda Mołek, Grażyna Torbicka, Tomasz Kammel,Borys Szyc, Piotr Polk, Grzegorz Wons, Paweł Burczyk, Dominika Figurska, Anna Gornostaj, Emilia Krakowska, Joanna Koroniewska, Agata Piotrowska-Mastalerz, Katarzyna Łaniewska, Magdalena Stużyńska,Urszula Dudziak, Dorota Miśkiewicz, Henryk Miśkiewicz, Ewa Uryga, Rafał Olbrychski, Marek Napiórkowski, Anna Seniuk, Halina Kunicka, Lora Szafran, Wojtek Majewski, Robert Majewski, Jan "Janga" Tomaszewski .
 

pawlik2412

Bywalec
Dołączył
22 Październik 2009
Posty
489
Punkty reakcji
143
Wiek
34
Miasto
Bolesławiec
Mam taką sprawę:
Wysłałem list priorytetem za 2 zł, ale waga tego listu na pewno przekraczała te dwa złote, bo zwykle jak wysyłam list o tej samej zawartości to płacę 2,40 , a tym razem Pani na Poczcie zwykle ważąca moje listy nawet go nie zważyła... Czy taki list dojdzie do adresata ?? Proszę o odpowiedź.
powinien dojsc.jesli byl napisany na kopercie twoj adres to ewentualnie dostaniesz zwrot.
 

Marcinl884

Nowicjusz
Dołączył
1 Styczeń 2009
Posty
393
Punkty reakcji
27
Dziś listonosz był dwa razy-fura autografów.Moj sposób zadziałał .Kilka się powtarza.Tak się zdaję że będę miał chyba wszystkich Polskich gwiazd autografy.

mam od
Jacek Borkowski, Marcin Prokop, Dorota Wellman, Anna Popek, Agata Konarska, Monika Richardson, Monika Luft, Maciej Orłoś, Maciej Stur, Krzysztof Piasecki, Zbigniew Wodecki, Maciej Rock, Paweł Deląg, Borys Szyc, Tomasz Kot, Tomasz Karolak, Agnieszka Szulim, Maciej Kurzajewski, Tomasz Podsiadły, Paulina Jaskólska, Agnieszka Popielewicz, Kasia Sowińska, Sebastian Grek, Jacek Kawalec, Katarzyna Dowbor, Kasia Zielińska, Krzysztof Tyniec, Karol Strasburker, Piotr Szwedes, Krzysztof Respondek, Zygmunt Chajzer, Magda Mołek, Grażyna Torbicka, Tomasz Kammel,Borys Szyc, Piotr Polk, Grzegorz Wons, Paweł Burczyk, Dominika Figurska, Anna Gornostaj, Emilia Krakowska, Joanna Koroniewska, Agata Piotrowska-Mastalerz, Katarzyna Łaniewska, Magdalena Stużyńska,Urszula Dudziak, Dorota Miśkiewicz, Henryk Miśkiewicz, Ewa Uryga, Rafał Olbrychski, Marek Napiórkowski, Anna Seniuk, Halina Kunicka, Lora Szafran, Wojtek Majewski, Robert Majewski, Jan "Janga" Tomaszewski .

Dziś listonosz był dwa razy-fura autografów.Moj sposób zadziałał .Kilka się powtarza.Tak się zdaję że będę miał chyba wszystkich Polskich gwiazd autografy.

mam od
Jacek Borkowski, Marcin Prokop, Dorota Wellman, Anna Popek, Agata Konarska, Monika Richardson, Monika Luft, Maciej Orłoś, Maciej Stur, Krzysztof Piasecki, Zbigniew Wodecki, Maciej Rock, Paweł Deląg, Borys Szyc, Tomasz Kot, Tomasz Karolak, Agnieszka Szulim, Maciej Kurzajewski, Tomasz Podsiadły, Paulina Jaskólska, Agnieszka Popielewicz, Kasia Sowińska, Sebastian Grek, Jacek Kawalec, Katarzyna Dowbor, Kasia Zielińska, Krzysztof Tyniec, Karol Strasburker, Piotr Szwedes, Krzysztof Respondek, Zygmunt Chajzer, Magda Mołek, Grażyna Torbicka, Tomasz Kammel,Borys Szyc, Piotr Polk, Grzegorz Wons, Paweł Burczyk, Dominika Figurska, Anna Gornostaj, Emilia Krakowska, Joanna Koroniewska, Agata Piotrowska-Mastalerz, Katarzyna Łaniewska, Magdalena Stużyńska,Urszula Dudziak, Dorota Miśkiewicz, Henryk Miśkiewicz, Ewa Uryga, Rafał Olbrychski, Marek Napiórkowski, Anna Seniuk, Halina Kunicka, Lora Szafran, Wojtek Majewski, Robert Majewski, Jan "Janga" Tomaszewski .

Z chęcią zobaczył bym fotki ;)
 

Mank

Nowicjusz
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
62
Punkty reakcji
5
Wiek
34
Andjo1234, myślę, że list dojdzie, ewentualnie osoba, która go odbierzę będzie musiala zapłacić ową różnicę- ja tak miałam dwa razy.

U mnie dziś autograf Ani Wyszkoni, wysłałam sase i czekałam jakieś dwa miesiące. :)
 

Norbert1622

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2010
Posty
126
Punkty reakcji
18
Wiek
32
Miasto
Biała Piska
U mnie dziś po długiej przerwie :

-Didiayer Snyder z dedykacją

Bardzo się cieszę jest to jeden z moich ulubionych grafów na który długo czekałem aż się doczekałem :p
 

przeosiem

Nowicjusz
Dołączył
14 Październik 2010
Posty
108
Punkty reakcji
1
Wiek
28
Witam wszystkich. ;]
U mnie wczoraj :
- Inna (duży plakat z autografem)
- Fritz Pinter
A dzisiaj jeszcze nie wiem bo listonosz chodzi ok. 16 - 17

PS. Mam do Was pytanie, może głupie, ale ja naprawdę nie wiem.
Jak chcę wysłać 2 zdjęcia to do koperty muszę wsadzić ile kuponów IRC?
Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.
:)
 
Do góry