Autografy (e-maile)

magda2291

Nowicjusz
Dołączył
23 Lipiec 2008
Posty
304
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Nikt nie pisze od kogo dostał z naszej klasy, to ja nie bede sie wyróżniać...
 

Anarchymen

Nowicjusz
Dołączył
27 Sierpień 2008
Posty
145
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Grudziądz
O od Dody a powierz z kąd ja nie wiem ludzie dzielcie się adresami a nie chwalicie się że dostaliście z naszej klasy;/ Trzeba się dzielić a nie chwalić!!
 

magda2291

Nowicjusz
Dołączył
23 Lipiec 2008
Posty
304
Punkty reakcji
0
Wiek
32
O od Dody a powierz z kąd ja nie wiem ludzie dzielcie się adresami a nie chwalicie się że dostaliście z naszej klasy;/ Trzeba się dzielić a nie chwalić!!
Też jestem tego zdania, ale piszę tak jak inni wcześniej... Skoro oni nie chcą dzielić się swoimi kontaktami z gwaizdami, to ja tez nie będę O!
 

Kamcia216

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2008
Posty
30
Punkty reakcji
0
Miasto
J.G.
U mnie dziś 2 listy od Ewy Wachowicz czyli 1 graf na wymianę I jeszcze 1 graf tyle że nie wiem od kogo bo nie mogę się doczytać :p
Chcesz się wymienić za Anetę Florczyk? ;)
I jeszcze mam małe pytanko do Kamci226 (o ile się nie myle) :p Czytałam ostatnio stare strony forum i zobaczyłam, że masz podpis Kelly Osbourne. W jaki sposób go otrzymałaś? Mailem czy listem?
Wysłałam list z własną fotką pod adres :
Kelly Osbourne
PO Box 5249
Beverly Hills, CA 90209
USA
I otrzymałam moją fotkę z grafem i dedykacją :)
 

magpis7

Zbanowany
Dołączył
6 Sierpień 2008
Posty
359
Punkty reakcji
1
Dobra jak wy powiecie to ja też powiem :p Nikaaa i MaGdAlEnKaAa powiedzcie :p To ok - ja pierwsza :p z nk mam Joannę Chmielewską, Kasię Ankudowicz, Magdę Komorowską :p
 
N

Nestia21

Guest
Dzięki Kamcia :*

U mnie dziś nic z podpisów. :p za to Royal Canin książeczka i nakładka na obrózkę
 
N

Nestia21

Guest
U mnie przed chwilką pozytyw od pewnej osóbki. ALe jeszcze nie powiem od kogo :p dopiero jak i jeśli mi przyjdzie.
 

Nikaaa

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2007
Posty
300
Punkty reakcji
1
Wiek
16
hej u mnie dziś nic. A tak wogle to już nie bede pisałą o tym, że dostałam graf z nk skoro tak was to denerwuje i koniecznie chcecie wiedzieć od kogo - a tak jak już mówiłam nie moge podac gdyz np. obiecałam komus ze nie podam. A tak jak Magpis7 to mam magdę komorowską ;) życzę wam czegoś jutro ;)
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Wczoraj u mnie Staniław Górka i Daniel Wieleba :p, a dzisiaj Natalia Lesz i Wojtek Brzozowski.


Ja z NK mam Kasię Ankudowicz, która niestety usunęła konto, i Stanisława Górkę. :)
I w ogóle to już prawie nie piszę maili, bo nie mam czasu <_<
 
Do góry