Autografy (e-maile)

just_music

Nowicjusz
Dołączył
5 Lipiec 2010
Posty
49
Punkty reakcji
10
Tak. Rok temu napisałem do Pana Bogusława Lindy. Pozytyw dostałem tego samego dnia, a autograf nie przyszedł do dziś. Szczególnie, że po 6 miesiącach postanowiłem wysłać list i też nie przyszedł. Ale może sobie kiedyś jeszcze o mnie przypomną ;)

Ja też tak miałam. Odpisano mi , że w najbliższym czasie wyślą zdjęcie z autografem. Pisałam pod koniec sierpnia. Autografu jak nie było tak nie ma.


U mnie od dłuższego czasu autografów brak. Muszę listy wysłać. Wszystko już kupione tylko czasu nie mam, powód-nauka.
 

Marcinl884

Nowicjusz
Dołączył
1 Styczeń 2009
Posty
393
Punkty reakcji
27
U mnie od dłuższego czasu autografów brak. Muszę listy wysłać. Wszystko już kupione tylko czasu nie mam, powód-nauka.

U mnie tak samo. Chociaż w ferie poszło kilka listów, ale teraz kryzys przeżywam bo na poczcie się kupony IRC skończyły, a miła Pani na poczcie powiedziała, że dla jednej osoby nie będą sprowadzać.
 

faraon

Stały bywalec
Dołączył
19 Maj 2009
Posty
400
Punkty reakcji
187
Oto moja galeria zobaczcie ;)

http://kacper1994.pxd.pl/album/31148/1/autografy


Mieliście taki przypadek ,że dostaliście pozytyw a osoba w ogóle wam nie wysłała swojego autografu ?
Ja miałem wiele takich przypadków. Siatkarz Piotr Gruszka zadał sobie trud aby odszukać do mnie numer telefonu, zadzwonił,wydziękował mi za miłe słowa które napisałem do niego w liście, obiecał autograf i minęły dwa lata a autografu jak nie było tak nie ma. Autograf jego już mam ale zdobyłem innym sposobem - po meczu. Inne osoby to: Dorota Naruszewicz, Magdalena Schejbal, Edyta Górniak i jeszcze wielu innych. Ja jednak nigdy się nie poddaję tylko próbuje szukać innych namiarów do tych osób.
 

puszkin1996

Nowicjusz
Dołączył
21 Listopad 2010
Posty
15
Punkty reakcji
1
A to prawda ,że jak się napisze SASE do Legii Warszawy to dostanie się podpisy wszystkich zawodników ? Bo o czymś takim słyszałem .Czy raczej trzeba do każdego zawodnika oddzielnie ?

A i ostatnio sobie przypomniałem ,że wujek w latach 92' / 93' grał w Jagielloni Białystok (grał nawet przeciw Zidanowi ) .Pogadałem z nim i od paru kumpli ma autografy wziąć. ;D
Pozdrawiam
 

Kevins79

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2009
Posty
210
Punkty reakcji
5
Wiek
30
Miasto
Tarnobrzeg/Dublin/Londyn
Właśnie wróciłem z meczu :) Zadowolony, bo przede wszystkim mecz fajny (3:2 dla Skry). Autografy zdobyłem od:
Michał Winiarski
Marcin Możdżonek
Jakub Novotny
Jacek Nawrocki
Paweł Zatorski
Karol Kłos
Michał Bąkiewicz
Stephane Antiga
Daniel Pliński
Bartosz Kurek
Andrea Anastasi
Tomek Józefacki

:))
 

faraon

Stały bywalec
Dołączył
19 Maj 2009
Posty
400
Punkty reakcji
187
A to prawda ,że jak się napisze SASE do Legii Warszawy to dostanie się podpisy wszystkich zawodników ? Bo o czymś takim słyszałem .Czy raczej trzeba do każdego zawodnika oddzielnie ?

A i ostatnio sobie przypomniałem ,że wujek w latach 92' / 93' grał w Jagielloni Białystok (grał nawet przeciw Zidanowi ) .Pogadałem z nim i od paru kumpli ma autografy wziąć. ;D
Pozdrawiam
Wystarczy jedna koperta na adres klubu i dostaniesz komplet autografów.
 

dibaba

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2010
Posty
195
Punkty reakcji
22
Ile kosztuej znaczek z Anglii do Polski i czy zamiast IRC mogę wrzucić jednego funta ?

Cena znaczka to 60 pensów. Zawsze możesz włożyć kasę do środka, ale nigdy nie otrzymasz gwarancji na odpowiedź. Jednakże warto wspomnieć w liście, z jakiego powodu wkładasz do środka pieniądze.
 

Mała_Blond

Nowicjusz
Dołączył
16 Marzec 2010
Posty
55
Punkty reakcji
2
Hey. Ma ktoś może jakiś kontakt do brytyjskiej grupy Genesis lub osobno do Phila Collinsa, Mike'a Rutherforda, Tonego Banksa?
Ponawiam pytanie :)
 

dibaba

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2010
Posty
195
Punkty reakcji
22
U mnie dzisiaj autografy od zespołu One Republic :

- Drew Brown
- Brent Kutzle
- Ryan Tedder
- Zach Filkins
- Eddie Fisher
 

Kevins79

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2009
Posty
210
Punkty reakcji
5
Wiek
30
Miasto
Tarnobrzeg/Dublin/Londyn
U mnie dzisiaj też One Republic jak u poprzednika zdjęcie A4 z autografami zespołu, oraz Fernando Torres, odesłał moje zdjęcie podpisane :) Bardzo udany dzień :D Pozdro ;)
 

damianek2109

Nowicjusz
Dołączył
12 Luty 2011
Posty
98
Punkty reakcji
17
Wiek
41
Miasto
HOLANDIA
dzisiaj dwie swietne niespodzianki :eek:k:
po roku oczekiwania ;)
JOE ALTOBELLI
CARL ERSKINE
oraz graf KRZYSZTOF ZANUSSI rewelacja :eek:k: :eek:k: :eek:k: :eek:k:
pozatym
FABIO LEIMER
KATE RUSSELL
KRZYSZTOF BARANOWSKI
ELAINE BERGSTROM
REBECCA HARMS
SUSANNE MARIE KNIGHT
RICK NEUHEISEL
NATASCHA RAGOSINA
DOMINIQUE GISIN
PAMELA GROSSER
ERNIE ELS
GERALD HAFNER
:eek:k: :eek:k: :eek:k: :eek:k:
 
Do góry