Autografy (e-maile)

piotrek1710

Nowicjusz
Dołączył
29 Grudzień 2010
Posty
96
Punkty reakcji
1
E_mailem czy pocztą?



Poczta czy e-mail?

I Pan Artur i Pani Magda co ciekawe z e-maili. Ja zawsze piszę do gwiazdy, jak można zdobyć jej autograf. W tym przypadku wystarczyło podać adres :)
Pozdrawiam, Piotr

A u mnie dziś Maciej Jachowski (ded. z pozdrowieniami) i Wiktor Zborowski (ded.)
Pozdro
 

pepaki

Nowicjusz
Dołączył
21 Listopad 2010
Posty
68
Punkty reakcji
9
Dziś u mnie Simone Rinieri. Wrzuciłem już skany autografów Mileny Sadurek Simone Rinieri i Marka Kamińskiego. zapraszam na http://micha322.fotopic.net
 

maja66

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2011
Posty
47
Punkty reakcji
14
Miasto
Bydgoszcz
Żadna nowość- to stały zestaw od Agaty Werner- płyta, zdjęcie i plakat. I nie wiem czego gratulować... mało znana.. ,,piosenkarka'' <jeśli tak ją można nazwać> o której prawie nikt nigdy nie słyszał...


No jasne że tak . Ja też mam plakat, zdjęcie i płyte od Agaty.
Wszysto z ded. ;)
Ona zawsze tak wysyła. ;p
 

piotrek1710

Nowicjusz
Dołączył
29 Grudzień 2010
Posty
96
Punkty reakcji
1
Witajcie !
Mam pytanie: po wielu listach, które wysłałem, spotkałem się z adresem, gdzie trzeba ująć także tzw. "dopisek".
Ktoś wie w którym miejscu w adresie mam to umiejscowić ? Ja waham się pomiędzy: pod nazwą odbiorcy lub na samym dole pod wszystkimi adresami.
Pozdro i liczę na odpowiedź
 

pawlik2412

Bywalec
Dołączył
22 Październik 2009
Posty
489
Punkty reakcji
143
Wiek
34
Miasto
Bolesławiec
Witajcie !
Mam pytanie: po wielu listach, które wysłałem, spotkałem się z adresem, gdzie trzeba ująć także tzw. "dopisek".
Ktoś wie w którym miejscu w adresie mam to umiejscowić ? Ja waham się pomiędzy: pod nazwą odbiorcy lub na samym dole pod wszystkimi adresami.
Pozdro i liczę na odpowiedź

nie wazne godzei to napiszesz. ale mozesz pod adresem w cudzyslowie ,,dla..... ,,
 

Cllaudie

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2011
Posty
66
Punkty reakcji
18
A podasz mi adres żeby czekać na autograf? :)

No jasne że tak . Ja też mam plakat, zdjęcie i płyte od Agaty.
Wszysto z ded. ;)
Ona zawsze tak wysyła. ;p
A gdzie trzeba wysłać żeby ją o to poprosić?

No jasne że tak . Ja też mam plakat, zdjęcie i płyte od Agaty.
Wszysto z ded. ;)
Ona zawsze tak wysyła. ;p
A gdzie trzeba wysłać żeby ją o to poprosić?

No jasne że tak . Ja też mam plakat, zdjęcie i płyte od Agaty.
Wszysto z ded. ;)
Ona zawsze tak wysyła. ;p
A gdzie trzeba wysłać żeby ją o to poprosić?
 

przeosiem

Nowicjusz
Dołączył
14 Październik 2010
Posty
108
Punkty reakcji
1
Wiek
28
Bez obrazy, ale Twoje pytania są dość irytujące...

U mnie dziś Pan Maciej Jachowski z ded. ,,Dla Agatki''
Wysyłałaś @ czy pisałaś list?
Ja wysłałem maila miesiąc temu i do dzisiaj żadnej odpowiedzi w skrzynce zwykłej i internetowej :(
 

andjo1234

Nowicjusz
Dołączył
14 Lipiec 2010
Posty
44
Punkty reakcji
13
Wiek
29
Miasto
Bliżej niż myślisz :P
Uwaga, uwaga :D. Rzadko tu zaglądam, ale jak coś mam too naprawdę jest meeega :D. To chyba najważniejsze wydarzenie na tym forum xD. TRZY AUTOGRAFY ROBERTA KUBICY (wszystkie z dedykacją imienną i nazwiskową!), miniaturka bolidu Renault, biała koszulka Renault z autografem Roberta oraz dłuuugi list oczywiście też od Roberta :)! Wszystko było zapakowane w niezbyt duży kartonik :). Tylko data wysłania była 04.12.2010, więc dłuugo szło, ale jest :D.

Co do adresu, o który za chwilę pewnie większość będzie mnie prosiła, to na pewno nie jest to Polski adres, ani adres Renault. Tyle.
 

maja66

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2011
Posty
47
Punkty reakcji
14
Miasto
Bydgoszcz
Uwaga, uwaga :D. Rzadko tu zaglądam, ale jak coś mam too naprawdę jest meeega :D. To chyba najważniejsze wydarzenie na tym forum xD. TRZY AUTOGRAFY ROBERTA KUBICY (wszystkie z dedykacją imienną i nazwiskową!), miniaturka bolidu Renault, biała koszulka Renault z autografem Roberta oraz dłuuugi list oczywiście też od Roberta :)! Wszystko było zapakowane w niezbyt duży kartonik :). Tylko data wysłania była 04.12.2010, więc dłuugo szło, ale jest :D.

Co do adresu, o który za chwilę pewnie większość będzie mnie prosiła, to na pewno nie jest to Polski adres, ani adres Renault. Tyle.



Noo , too gratulacje . ;*
Fajnie maszz .:]
 
Do góry