Audi RS4 inspirowane maszynami rolniczymi :D

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
A tuning ma od razu oznaczać szaloną jazdę ? Niektórzy tuningują auta dla samej przyjemności. Poza tym co jeżeli jest to tylko tuning wizualny ?
 

SirEnorock

Nowicjusz
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
97
Punkty reakcji
5
Jakoś nie widzę tu powodu do zachwytu, no ale ile ludzi tyle gustów. Co do tuningu kombi, to ja z rok temu wziąłem się za e34 combi. I nie miałem na myśli zrobienia z tego auta rodzinnego. Teraz moja bmka ma bagażnik zajęty przez 2 subwoofery, a rzeczy wożę na tylnich siedzeniach. Obecnie zostało mi zmienić tylko seryjny wygląd tego auta.
 

Mariusz Winiarski

Nowicjusz
Dołączył
14 Sierpień 2012
Posty
45
Punkty reakcji
1
Wiek
30
Jaką bmką jeździsz ?
Ja obecnie popylam mondeo mk1 silnik zatec 1.6 +LPG, zaczekam jak dostanę je na własność to trzeba będzie włożyć w niego troszkę kaski.

PS.Tuning wizualny w kombi w ogóle mi się nie podoba. można lekko podrasować osiągi ale kombi to samochód rodzinny.
 

SirEnorock

Nowicjusz
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
97
Punkty reakcji
5
BMW e34 kombi z silnikiem V8 4.9 litra z m5 e39. Wczoraj mierzyłem czasy i wyszło mi 0-100km/h 5,6 sek. Kombi tylko dla tego że było tanie(z zajechanym silnikiem) i pewne(niebite od pierwszego właściciela).

Planuje zmienić progi i zderzaki, oraz je jakoś pomalować. ;)
 

Mariusz Winiarski

Nowicjusz
Dołączył
14 Sierpień 2012
Posty
45
Punkty reakcji
1
Wiek
30
No ja będę zbierał na lewe nadkole przednie, maskę i tylny zderzak, muszę jeszcze instalację gazu przeczyścić powymieniać filtry i zrobić coś z dźwignią biegów(strasznie ciężko chodzi).

Czekaj co ? Nie wierzę, 5,6 sek :D Na najlepszym silniku można osiągnąć 5,7 to nie wierzę, że amator na zjechanym silniku osiągnął 5,6.
 

SirEnorock

Nowicjusz
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
97
Punkty reakcji
5
Ten silnik nie jest zajechany, zajechany był 2 litrowy. Kupiłem go z rozbitego BMW e39 m5 razem z skrzynią biegów. Rozebrałem wymieniłem zawory, tłoki, uszczelki, prowadnice, wał itd. Skrzynie oddałem do znajomego aby zmienił koła w celu poprawienia przełożeń. Wszystkie łożyska w aucie są wymienione, wał i tylni most jest wymieniony i przerobiony w celu zmniejszenia oporów. Ogólnie wszystkie zmiany zajęły mi jakiś rok. Auto jeździ dopiero ok. miesiąca i powiem szczerze że to co jest przerosło moje oczekiwania.
I skąd bierzesz że na najlepszym silniku można osiągnąć 5,7? Co do pomiaru, to nie powiem jaki był błąd pomiarowy gdyż robiłem go na za pomocą GPS Performance. A to nie jest zbyt wiarygodne źródło informacji.
 
Do góry