ATV PURE

Legi

Nowicjusz
Dołączył
19 Maj 2008
Posty
22
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Warszawa

Sunray

Bywalec
Dołączył
30 Lipiec 2008
Posty
3 574
Punkty reakcji
60
Wiek
34
Miasto
pomorskie
Grałem na moim PS3 w demo.
Całkiem, całkiem :) jak dla mnie, muzyka dobrze wybrana, trasa wygląda "ok", no i triki w powietrzu :)
Szkoda, że tyle gorących tytułów nadchodzi, bo wszystkich kupić nie można :D
 

Legi

Nowicjusz
Dołączył
19 Maj 2008
Posty
22
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Warszawa
Hmm no ja sadze, ze ta gierka jest godna uwagi, dostaje bardzo wysokie noty po 90% i 9/10 takze gierka godna miana na hit 2008 !
 

SSR86

Nowicjusz
Dołączył
7 Sierpień 2006
Posty
230
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Inowrocław
Z tym hitem to bym nie przesadzał :] . Owszem:

+ oprawa a/v jest bardzo dobra
+ na szczególne brawa zasługuje optymalizacja kodu - nawet przy dużej liczbie zawodników na ekranie czy niesamowitych widokach przy wyskoku animacja nie chrupnie nawet na moment
+ sporo możliwości kustomizacji quada
+ świetnie pomyślane trasy
+ kozackie tricki
+ przejrzysty do bólu system zabawy
+ przyjemny, arcade'owy model jazdy

Plusów sporo. To są zdecydowanie najlepsze quady jakie do tej pory wydano i zasługują na bardzo wysokie noty. Problem w tym, że gra jest mało urozmaicona (freestyle przychodzi z pomocą, ale ogólnie tryby zabawy są bardzo podobne). Ot, jedziesz przed siebie, wybijasz się z hopy, wykonujesz zróźnicowane tricki dla zapełnienia stosownego paska i starasz się wylądować na kołach by pojechać dalej i przy kolejnej hopie schemat powtórzyć. Nie ma nawet specjalnie myślenia typu "odpalić turbo czy odblokować lepsze ewolucje". Totalny arcade, w trakcie którego tylko ręce są zajęte. Świetna gra gdyby wydać ją na automaty, na pc czy konsolach pewnikiem szybko zostanie zapomniana. Ot, po pierwszych, kilkugodzinnych szaleństwach gra jest wyłączana i później wraca się do niej na 1-2 wyścigi, z braku czasu lub w przerwie między "poważniejszymi" grami.
 
Do góry