Atuty kobiety.

Dinus75

Zbanowany
Dołączył
3 Wrzesień 2015
Posty
4
Punkty reakcji
0
MacaN napisał:
Widzę, że burza się delikatna rozpętała w szklance wody... typowe...:))))
Kolejna cecha dziewczyn, raczej w miarę młodych - rzucą hasło, a jak ktoś się z nim nie zgodzi i uargumentuje swoją postwę, to uważają go za mąciciela i rzucają kolejne krótkie hasło, które ma w ich mniemaniu podkreślić swoją rację. Cóż... nie, nie mącę i nie rozpętuję burzy. Po prostu chciałem nawiązać poważną dyskusję, ale do niej trzeba dorosnąć. Przepraszam zatem - już nie będę tego robić.
Panie Drogi Bezduszny, nie Pana miałam na myśli pisząc o "burzy w szklance wody" tylko całą dyskusję:) Proszę egocentrycznie do tematu nie podchodzić :wink: :przewraca: poza tym nie przeszkadzają mi zupełnie inne stanowiska w tej sprawie, szczególnie męskie - z założenia dyskusja wywiązuje się z różnicy zdań, prawda? Ale może jednak jestem jeszcze zbyt niedojrzała i niedoświadczona życiowo, żeby brać udział w tak poważnych dysputach... :huh: no cóż, idę wypracowanie dokończyć o Jasiu i Małgosi, miłego dnia życzę i samych poważnych tematów, jak też i rozmówców (choć może nie tak ładnych:) :D
 
K

Kuqi

Guest
kate, zauważyłem, że to bardzo rzadki atut.Znam bardzo wiele kobiet, które rzucają łaciną na prawo i lewo. Śmiem twierdzić, że jest ich równie wiele co facetów. A to nie jest atutem, nieważne jak bardzo "cool" wydaje się być.
 
K

kate2

Guest
Ja się natomiast nasłucham łaciny pod szkołą, gdy czekam na dzieci. Dziewczyny są tak ,,oklęte'' że uszy puchną.

Niedawno pod naszym blokiem zebrała się grupka dziewczyn , na moje oko, 16, 17 lat.....Usiadły na chodniku pod drzewem , wyjęły papierosy i pokazały, jakie są już dorosłe :)
 
E

Elen

Guest
wiki9969 napisał:
A dla mnie atutem kobiety jest mądrość i dojrzałość.
Cos jest na rzeczy wiki. Coraz trudniej o ta madrosc, bo panuje taka dziwna tendencja, ze kobiety dojrzale wiekiem na sile chca sie odmlodzic. Czasem wyglada to smiesznie. Na szczescie sa tez kobiety z klasa, zrownowazone.
 
W

wiki9969

Guest
A ile jest młodych dziewczyn uważających się za dojrzałe, a zachowujących się jak jakieś rozwydrzone dzieciaki? Jak taką dziewczynę widzę, to wielokrotnie zastanawiam się co z niej wyrośnie?
 
Do góry