Assassin's Creed - kolejna świetna gra od Ubisoftu!

mesajah

Bywalec
Dołączył
26 Wrzesień 2009
Posty
360
Punkty reakcji
66
Wiek
34
Miasto
lubelskie
Z tymi garnkami to gratuluję inteligencji, wciskasz guzik nie pamiętam już który (grałem w to z 8 lat temu) i przechodzisz byle jak i żaden garnek nie spada.
 

pan k

Bywalec
Dołączył
7 Lipiec 2011
Posty
3 450
Punkty reakcji
107
Miasto
Dąbrowa Górnicza
Rozmowy Naszej postaci z Mistrzem prezentują poziom i warto je posłuchać. Rozmowy zamordowanym celem tak samo .
To zwiększyło ocenę do 8 .
Bez tych rozmów dałbym tej grze 6 . Na komputerze nie mamy osiągnięć .
Zyskujemy dwie dodatkowe misję . 1 Polowanie na łuczników. Musimy szybko zabić łucznika . Nie może nasz zauważyć . Ta misja jest ciekawa bo łucznicy Krzyżowców są bardzo czujni i nie ma czasu który utrudnia nam zadanie.
2 misja niszczenie straganów . Wydaje się ciekawa . Rzeczywistości ta misja jest beznadziejna . Musimy znaleźć mieszkańca który jest blisko straganu . Łapiemy go i rzucamy w stronę straganu . To przyciąga uwagę strażników . Dostajemy mało czasu na zadanie i musi nam wystarczyć by wrócić do informatora . Wykonamy zadanie a nie zdążymy wrócić do informatora bo misja nie udała się . Nienawidzę zadania polegającego na zbieraniu flag dla informatora . Mamy mało czasu na zbieranie flag i sami musi je poszukać. Tym czasie musimy też odszukać informatora .
Czy osoby które grały w tą grę szukały flag i Templariuszy do upolowania ?. Spróbuje poszukać 60 Templariuszy .
 

pan k

Bywalec
Dołączył
7 Lipiec 2011
Posty
3 450
Punkty reakcji
107
Miasto
Dąbrowa Górnicza
Tej grze przeszkadzają nam dwie postacie i nie wiadomo po co je stworzyli . 1 Sępiąca kobieta która chce pieniędzy i pojawia się nagle. Można ją ominąć .
2 Psychicznie chory bardzo utrudnia grę i specjalnie nasz przewraca . Na szczęście możemy go zabić ukrytym ostrzem i trzeba to robić gdy zobaczymy tą postać bo specjalnie będzie nam utrudniać poruszanie. Strażnicy nie zwracają na ich śmierć uwagi.
Nie mamy broni do strzelani ale mamy noże do rzucania . Nie warto używać bo zasięg jest słaby i dostajemy ich mało . By uzupełnić zapasy trzeba wrócić do biura lub naszej twierdzy . Nie warto ich używać.
 

pan k

Bywalec
Dołączył
7 Lipiec 2011
Posty
3 450
Punkty reakcji
107
Miasto
Dąbrowa Górnicza
Przechodzenie tej części zajęło mi 2 miesiące i 11 . Każdym mieście szukałem flag i Templariuszy . Dodatkowo w drodze do danego miasta też szukałem Flag i tych rycerzy. Tej części zapamiętam kilka fragmentów z kampanii . 1 Na cmentarzu mamy upolować naszego wroga . Wróg przewidział atak i musimy pokonać sporą grupę Rycerzy. Pomagają nam i utrudniają walkę łucznicy wroga i ta walka jest trudna. Musiałem ją powtórzyć kilka razy . Naszego wroga nie ma bo uciekł. 2 Jedziemy do jego obozu. Po drodze walczymy z grupami Arabów . Na końcu spotykamy sporą grupę Rycerzy. Po tej grupie spotykamy naszego wroga. 3 Rozmawiamy z Królem Ryszardem . Odbywa się pojedynek. Nasz wróg do walki wysyła sporą grupę Rycerzy . Po tej grupie atakuje nasz . Walka z tą grupą zabiera nam sporo życia . Musiałem kilka razy powtarzać tą walkę. 4 Wracamy do naszej siedziby . Walczymy z naszymi braćmi których opętano . Walczymy z naszym mistrzem . Ta walkami z nim jest bardzo ciekawa i rozmowa też . Nasz Mistrz wyczarowuje naszych wrogów i walka z nimi nie jest trudna . Walczymy z naszym mistrzem .Walka Nie jest trudna.
Tej części nie dopracowali kradzieży które bardzo trudno wykonać .
 
Do góry