Artykuły biurowe dla firmy

Matthias Wsky

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam!
Poszukuję dobrej hutrowni z artykułami biurowymi. Interesuje mnie dłuższa współpraca z stałym zaopatrzeniem w dwóch biurach. Stąd pytanie do Was czy znacie jakiś taki sklep godny polecenia? Tanio i konkretnie ;) (najlepiej Poznań)
 

luxtronic

Nowicjusz
Dołączył
21 Lipiec 2011
Posty
9
Punkty reakcji
1
Napisz. co chcesz robić. Szukasz hurtowni żeby kupować i sprzedawać do tych biur, czy potrzebujesz artykułów biurowych do biura.
 

Henry0077

Nowicjusz
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
250
Punkty reakcji
1
Poszukaj w branżowych spisach.Dzwonisz lub piszesz maila i przedstawiciela firmy masz za parę godzin.Ceny artykułów uzależnione będą od ilości, sposobu zapłaty, odległości firmy od hurtowni,transportu itp.Asortyment jest podobny.
 

iwcia80

Nowicjusz
Dołączył
29 Grudzień 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ja mogę polecić, ale w Katowicach. Super firma sprzedająca głównie artykuły biurowe, ale można też kupować i zamawiać znicze, druki, artykuły chemiczne itd. Poza tym prowadzą też pogotowie biurowe - jeśli potrzebujesz np. wymienić szybko toner w drukarce albo chcesz żeby Ci przywieźli kilka ryz papieru, to wystarczy zadzwonić i szybko Ci dowiozą. Jakbyście chcieli skorzystać z rekomendacji, to dane kontaktowe znajdziecie na stronie firmy http://www.firmacm.pl/
 

bogdanmowibankowy

Nowicjusz
Dołączył
5 Październik 2011
Posty
81
Punkty reakcji
2
Używałem swego czasu niezłej firmy na ul. Mickiewicza.
Nie pamiętam numeru, ale po schodkach w górę w połowie ulicy po lewej idąc od Dąbrowskiego.
 

Tobiasz Brzozowski

Nowicjusz
Dołączył
12 Czerwiec 2012
Posty
3
Punkty reakcji
0
Tanie artykuły biurowe można znaleźć na stronie powerprice.pl jest to porządne biuro serwis które dostarcza różne artykuły biurowe z największych hurtowni w Polsce. Co ciekawsze jeżeli zależy nam na naprawdę tanich artykułach biurowych to możemy skorzystać z opcji zakupu grupowego.
 

gjanicki

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2013
Posty
39
Punkty reakcji
0
a w paybacku widziałem jakiś sklep internetowy który dostarcza takie rzeczy firmom.
 
Do góry