Artishoq kosmetyki do włosów - ktoś używał?

lady_gumi

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2023
Posty
1
Punkty reakcji
0
U mnie sprawdziły się mega! Włosy nabrały blasku. Najlepszą zaletą to zdecydowanie to, że łatwiej mi się rozczesuje włosiny. Na moich blond włosach widać dużą różnicę.
 

Majeczkowa74

Nowicjusz
Dołączył
12 Październik 2023
Posty
1
Punkty reakcji
0
Moje włosy po ostatnim farbowaniu były w okropnym stanie, dzięki kosmetykom artishoq są już w lepszej kondycji. Dzięki unikalnym składnikom zawartym w tych kosmetykach moje włosy są odżywione i zregenerowane. Najbardziej pokochałam
Serum Multifunkcyjna kuracja bez spłukiwania.
Serum bez spłukiwania świetne regeneruję włosy ,przede wszystkim nawilża. Nie obciąża włosów 👍
Ma bardzo przyjemny zapach.
Moje włosy nie puszą się po umyciu są bardziej wygładzone, serum pomaga regenerować moje włosy po farbowaniu.Polecam do kręconych włosów,szorstkich i puszacych 👍
 

Kobietastylowa

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2023
Posty
1
Punkty reakcji
0
Cześć, czy ktoś z Was używał kosmetyków do włosów Artishoq? Widziałam je ostatnio w Rossmann, ale nie mogłam się zdecydować. Ciekawi mnie to, że Jaga Hupało jest ich twarzą, czyli chyba muszą być dobre. Chciałabym mieć takie ładne opakowania u siebie w łazience, ale nie chciałabym kupić tylko oczami. Dajcie znać, czy używaliście coś z tej marki i czy coś Wam się sprawdziło?
Mam używałam i naprawdę polecam w szczególności szampon i ekspresowa kuracja nawilżająca która jest w szczególności dla osób zabieganych podczas prysznicu myjesz włosy szamponem stosujesz odżywkę 5 minut i po tygodniu zobaczysz różnice w jakości swoich włosów.
 

karozentka

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2023
Posty
1
Punkty reakcji
0
Przetestowałam wszystkie kosmetyki Artishoq oprócz mgiełki nawilżającej i muszę szczerze powiedzieć, że nie wszystko jest warte kupna. Na pewno ze swojej strony polecam serum bez spłukiwania, które pięknie wygładza i nabłyszcza włosy. Polecam też odżywkę - ekspresowa kuracja nawilżająca, która rzeczywiście nawilża i zmiękcza włosy. Bardzo dobry jest tez szampon, który mimo swojej łagodnej mocy, świetnie oczyszcza. Reszta moim zdaniem jest taka sobie i bez promocji bym ich nie kupiła.
 

mietazgroszkiem

Nowicjusz
Dołączył
25 Październik 2023
Posty
1
Punkty reakcji
0
U mnie te kosmetyki bardzo dobrze się sprawdziły. Przede wszystkim przekonuje mnie ich dobry i naturalny skład. Według mnie najlepiej działają jak stosuję się je w zestawie tzn przynajmniej szampon, odżywka i maska i efekty działania widać naprawdę szybko. Fajny zapach i konsystencja, formuła która nie obciąża mi włosów to dodatkowy plus:)
 

Herosek91

Nowicjusz
Dołączył
27 Październik 2023
Posty
1
Punkty reakcji
0
Uwielbiam te produkty. Miałam okazję przetestować wszystkie i powiem tyle: moje włosy są mega gładkie, nawilżone i nie mam problemu z puszeniem, co jest dla mnie ogromnie ważne. Konsystencja oraz zapach mega na plus.
Polecam
 

A.Wuwer

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2023
Posty
1
Punkty reakcji
0
Mega produkty! Jak dla mnie kuracja bez spłukiwania najlepsza! Nie sklejka włosów, a powoduje, ze wyglądają pięknie 🖤
 

Aleksandsra

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2023
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ja miałam okazję stosować szampon do włosów i odżywki. Ja szczerze polecam. Stosuję produkty tylko z naturalnym składem. Widzę różnicę po stosowaniu tych kosmetyków. Włosy są miękkie i nie plączą się już. Uważam, że warto za tą cenę wypróbować.
 
Do góry