Arcybiskup przyjechał na Sobór i ukradli mu samochód

Status
Zamknięty.

@kmic

Ein Polizist untersucht Drogenbereich (ten zły)
Dołączył
22 Grudzień 2008
Posty
1 176
Punkty reakcji
3
Wiek
35
Miasto
Sz-ek
Arcybiskupowi jarosławskiemu i rostowskiemu Cyrylowi, który przyjechał do Moskwy na Sobór Pomiestny, skradziono samochód - poinformował moskiewski Główny Urząd Spraw Wewnętrznych. Nowy patriarcha Moskwy i Wszechrusi zostanie wybrany w moskiewskim Soborze Chrystusa Zbawiciela, głównej świątyni Rosji.

Do kradzieży doszło w nocy, na jednym z bulwarów w centrum Moskwy.

Według milicji, auto - Toyota Land Cruiser Prado - jest własnością eparchii jarosławskiej i rostowskiej; arcybiskup Cyryl był jedynie jego użytkownikiem.
W dniach Soboru Pomiestnego, który ma wybrać nowego zwierzchnika rosyjskiej Cerkwi prawosławnej, porządku w Moskwie strzeże dodatkowo kilka tysięcy milicjantów i żołnierzy wojsk wewnętrznych.
.
Źródło:http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Arc...,wiadomosc.html
No ciekawe kto to ukradł samochód?
 

FL8

Black Dynamite!
Dołączył
4 Styczeń 2009
Posty
2 469
Punkty reakcji
8
Wiek
33
Chodzi pewnie, że nie ubędzie mu siana, bo bogaty...a ukradł pewnie jakiś satanista i teraz spali ten samochód w obrzędzie...;p
 

dastin

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2008
Posty
717
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
KRAKÓW
dokładnie FL8 chodzi i o pieniądze kupi sobie nowy i nawet tego nie odczuje
 

@kmic

Ein Polizist untersucht Drogenbereich (ten zły)
Dołączył
22 Grudzień 2008
Posty
1 176
Punkty reakcji
3
Wiek
35
Miasto
Sz-ek
No wiecie.Kupić zawsze można ale już nie będzie taki sam.
 

nuworld

Błądzi człowiek, póki dąży.
Dołączył
9 Listopad 2007
Posty
3 029
Punkty reakcji
5
No i dobrze mu tak.

Klecha pewnie jutro kupi nowy w tej Moskwie, za pieniadze które Polacy dali w kopertach niedawno (tzw. ksiądz po kolędzie - zwykłe wymuszenia)

Cywilizowane narody już dawno albo przeszły reformacje albo pozbawiły KK mafijnych dochodów i władzy.

To tylko w Polsce czarna mafia nadal robi co chce.
 

Ugarte

Nowicjusz
Dołączył
26 Marzec 2008
Posty
368
Punkty reakcji
10
dokładnie FL8 chodzi i o pieniądze kupi sobie nowy i nawet tego nie odczuje

Aha, czyli jak ktoś nie jest ubogi to można go okradać. Gdyby zawinęli Ci komórkę, czy cokolwiek innego to też spojrzałbyś na to przez pryzmat "kupie sobie nową i nawet tego nie odczuje"? Biedny przecież nie jesteś, komputer masz, dostęp do neta też...

Swoją drogą najśmieszniejsze u wszelkich ateistów i wrogów Kościoła jest to, że cały czas narzekają na bogactwa duchownych, a jednocześnie pieniądz jest dla nich bogiem i najważniejszym celem, determinantem życia.
 

nuworld

Błądzi człowiek, póki dąży.
Dołączył
9 Listopad 2007
Posty
3 029
Punkty reakcji
5
Swoją drogą najśmieszniejsze u wszelkich ateistów i wrogów Kościoła jest to, że cały czas narzekają na bogactwa duchownych, a jednocześnie pieniądz jest dla nich bogiem i najważniejszym celem, determinantem życia.

Nie wiesz czemu narzekam to sie nie wypowiadaj mundrołku. Śmieszny to jesteś ty z tym swoim stwierdzeniem ze ateiści są bardziej zachłanni na pieniądze od katolików.

Ja nienawidze kościoła katolickiego, chciałbym jego całkowitego upadku i uwierz mi ze mam powody i nie ulegam modzie.
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Aha, czyli jak ktoś nie jest ubogi to można go okradać. Gdyby zawinęli Ci komórkę, czy cokolwiek innego to też spojrzałbyś na to przez pryzmat "kupie sobie nową i nawet tego nie odczuje"? Biedny przecież nie jesteś, komputer masz, dostęp do neta też...

Swoją drogą najśmieszniejsze u wszelkich ateistów i wrogów Kościoła jest to, że cały czas narzekają na bogactwa duchownych, a jednocześnie pieniądz jest dla nich bogiem i najważniejszym celem, determinantem życia.
z tym, że niektórzy na to zarabiają, inni wyłudzają.
 

Scipio

Nowicjusz
Dołączył
8 Marzec 2008
Posty
439
Punkty reakcji
4
Wiek
34
Ja nienawidze kościoła katolickiego, chciałbym jego całkowitego upadku i uwierz mi ze mam powody i nie ulegam modzie.
A są chociaż logiczne?

(tzw. ksiądz po kolędzie - zwykłe wymuszenia)
O tak najgorsi są ci ministranci z bejsbolami. :lol:
(BTW: dziś ze współlokatorami zdecydowaliśmy nie wpuścić księdza na pokoje. Do teraz nie wiem jak udało nam się to przeżyć)
 

nuworld

Błądzi człowiek, póki dąży.
Dołączył
9 Listopad 2007
Posty
3 029
Punkty reakcji
5
A są chociaż logiczne?

Klecha nie chciał pochować mojego ojca bo ten nie wpuścił go kiedyś, RAZ " po kolędzie"

Wiec jak widzisz jest to mafia, która wszystko sobie notuje i wyłudza pieniądze od ludzi.

No nie wspominając o tym ze wielu z nich to gwałciciele dzieci, pedały i zwykli złodzieje.

Ten twój tekst ze ty nie wpusciles ksiedza z kolegami i mieliscie ubaw jest naprawde zalosny, widać jak małe pojecie masz o tym szlamie.

I ty sie stawiasz w pozycji medrca? Jakie to typowe dla środowiska które reprezentujesz :/
 

Scipio

Nowicjusz
Dołączył
8 Marzec 2008
Posty
439
Punkty reakcji
4
Wiek
34
Klecha nie chciał pochować mojego ojca bo ten nie wpuścił go kiedyś, RAZ " po kolędzie"
Wiec jak widzisz jest to mafia, która wszystko sobie notuje i wyłudza pieniądze od ludzi.
No nie wspominając o tym ze wielu z nich to gwałciciele dzieci, pedały i zwykli złodzieje.
A wiesz ile złego można powiedzieć o urzędnikach państwowych? Czemu nie zostaniesz anarchistą zamiast narodowcem?

Ten twój tekst ze ty nie wpusciles ksiedza z kolegami i mieliscie ubaw jest naprawde zalosny, widać jak małe pojecie masz o tym szlamie.
I ty sie stawiasz w pozycji medrca? Jakie to typowe dla środowiska które reprezentujesz kwasny.gif
A gdzie widzisz coś o ubawie? Nie odczuwaliśmy potrzeby wpuszczania gościa więc go nie wpuściliśmy. Może zamiast wypowiadać się o poziomie innych nauczyłbyś się czytać? brak tej umiejętności w tym wieku - to dopiero żałosne.
 

nuworld

Błądzi człowiek, póki dąży.
Dołączył
9 Listopad 2007
Posty
3 029
Punkty reakcji
5
A wiesz ile złego można powiedzieć o urzędnikach państwowych? Czemu nie zostaniesz anarchistą zamiast narodowcem?

Powód, który podałem jest tylko jednym z wielu. Jeśli uważasz ze nie jest sensowny to tylko pogratulować.

A gdzie widzisz coś o ubawie? Nie odczuwaliśmy potrzeby wpuszczania gościa więc go nie wpuściliśmy. Może zamiast wypowiadać się o poziomie innych nauczyłbyś się czytać? brak tej umiejętności w tym wieku - to dopiero żałosne.

Napisałeś swojego posta w tonie prześmiewczym próbując zaszydzić ze mnie. Nadałeś ton swojej wypowiedzi jakbyś był dorosłym a ja dzieckiem i chciałbyś mnie pouczać. Ubaw miałeś, że wydawało ci sie ze swoim dziecinnym postem przedstawisz mi abstraktycjną i oderwaną od rzeczywistości teoryjkę jako dogmat. A ja ci dałem dowód jak wyglada to naprawdę.

A jak widzisz na przykladzie mojej rodziny zwykłe nie wpuszczenie ksiedza może w przyszłości zaowocować problemem nie tylko z pogrzebem ale także ze ślubem (też znam takie przypadki, tu już znajomi).

Wiec jest to wyłudzanie pieniedzy.

Innych przykladów dlaczego nienawidze kościoła katolickiego mógłbym podawać setki ale po co mam tracić noc na to. Po co w ogóle mam z tobą dyskutować, tu nie ma pola do dyskusji. Ani ty mnie nie przekonasz ani ja ciebie.
 

Scipio

Nowicjusz
Dołączył
8 Marzec 2008
Posty
439
Punkty reakcji
4
Wiek
34
Powód, który podałem jest tylko jednym z wielu. Jeśli uważasz ze nie jest sensowny to tylko pogratulować.
Jak do tej pory wymieniłeś błędy (jeden błąd) ludzi a nie instytucji.

A jak widzisz na przykladzie mojej rodziny zwykłe nie wpuszczenie ksiedza może w przyszłości zaowocować problemem nie tylko z pogrzebem ale także ze ślubem (też znam takie przypadki, tu już znajomi).
Jeśli w pociągu trafisz na s***synów to spojrzenie na nich w zły sposób też może źle się skończyć. Ogólny trend w kościele jest całkiem inny - teraz nawet samobójca który ostatni raz w kościele był na swoim chrzcie może liczyć na katolicki pogrzeb. (co z kolei mi się nie podoba).
 

Narodowiec68

czarny szczur / leon narodowiec
Dołączył
13 Luty 2008
Posty
1 127
Punkty reakcji
21
Wiek
35
Miasto
warszawski biały front
No i dobrze mu tak.

Klecha pewnie jutro kupi nowy w tej Moskwie, za pieniadze które Polacy dali w kopertach niedawno (tzw. ksiądz po kolędzie - zwykłe wymuszenia)

Cywilizowane narody już dawno albo przeszły reformacje albo pozbawiły KK mafijnych dochodów i władzy.

To tylko w Polsce czarna mafia nadal robi co chce.
A u mnie "czarna mafia" nie zbiera kasy(i z tego co wiem, w killu parafiach jest podobnie), jak matka chciała mu dać kopertę to powiedział, że jak chce to może dać na tacę w najbliższą niedzielę, bo on nie chodzi po domach po pieniądze tylko po kawę i herbatę(...taki żart chyba). 4 lata temu jak się przeprowadzałem(kilka dni zbieraliśmy klamoty, w starym mieszkaniu zostały w zasadzie tylko łóżka) akurat przyszedł czarnuch i zapytał się nas czy nie potrzebujemy jakiegoś wsparcia materialnego :D

Cywilizowane narody już dawno albo przeszły reformacje albo pozbawiły KK mafijnych dochodów i władzy.
te same narody są karłami moralnymi-pedalstwo, konsumpcjonizm, aborcja, eutanazja itp. o czymś to świadczy.


Klecha nie chciał pochować mojego ojca bo ten nie wpuścił go kiedyś, RAZ " po kolędzie"

Wiec jak widzisz jest to mafia, która wszystko sobie notuje i wyłudza pieniądze od ludzi.

Współczuję, że trafiłeś na taką mendę.

No nie wspominając o tym ze wielu z nich to gwałciciele dzieci, pedały i zwykli złodzieje.
Ale wielu to porządni ludzie, miałem w rodzinie wujka(księdza oczywiście), który pojechał na Białoruś w rejony Czarnobyla po wybuchu, do ludzi którzy nie chcieli się ewakuować. Zmarł 3 miesiące po powrocie do Polski(mniejsza o to na ile bylo to spowodowane promieniowaniem, ważne że facet nie bał się pojechać z miejsca skąd wszyscy uciekali)
 

outremer

Fratres Militiae Templi
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
6 255
Punkty reakcji
165
Miasto
15
Nuworld jak zawsze wali w kler nie ważne katolicki, prawosławny. Nie ważne wszyscy źli. Jak mi ksiądz w Łapach pod Białymstokiem (tam brałem ślub) policzył 2x więcej niż w Białym to powinienem wystąpić z Kościoła ? Świnie są wszędzie. Ale za to przy chrzcie jak zakonnica dowiedziała się, że jestem bezrobotny (akurat wtedy byłem) to w ogóle nic nie wzięła. To jak to jest sami źli ?
Zaś co do kradzieży. Zawsze jest zła. Jeśli będziemy ją usprawiedliwiać, że temu to się należało to znaczy, że komunizm zaczyna nas drążyć. Potem przyjdzie odebrać bogatym w imię "sprawiedliwości społecznej. To tylko kwestia czasu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry