Arafatki

M

Mia

Guest
Lub masowe kupowanie sobie do tego wysokich trampek, w dodatku na zamek :bag:

po prostu nastała moda na podpinanie sie pod subkultury, teraz nawet w dyskotece mozna spotkac laskę z punkowa fryzura.

eh tak to jest jak ludzie własnego zdania nie maja i ida za głosem mas.
"ludzie jedzcie :cenzura:, miliony much nie moze sie mylić"! <_<
 

lapek

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2005
Posty
219
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Żagań
po prostu nastała moda na podpinanie sie pod subkultury, teraz nawet w dyskotece mozna spotkac laskę z punkowa fryzura.

eh tak to jest jak ludzie własnego zdania nie maja i ida za głosem mas.
"ludzie jedzcie :cenzura:, miliony much nie moze sie mylić"! <_<


Przepiękne podsumowanie tematu :eek:k: :] Prawde mówiąc, nie mam już nic do dadania
 

Lestat

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2007
Posty
2 195
Punkty reakcji
22
Miasto
Szeol
No!!! Mia mnie zaskoczylas tak bardzo, ze sobie nawet wlosy z brody wyrwalem, bo ja glaskalem czytajac wypowiedzi na tym forum. :D Tez sie podpisze pod tym co napisalas!!!
 
M

Mia

Guest
No!!! Mia mnie zaskoczylas tak bardzo, ze sobie nawet wlosy z brody wyrwalem, bo ja glaskalem czytajac wypowiedzi na tym forum. :D Tez sie podpisze pod tym co napisalas!!!

naucz sie najważniejszej prawdy ludzkosci : MIA zawsze ma racje! jak myslisz ze nie ma tzn,że ja źle rozumiesz ;)
 

sugamama

Nowicjusz
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
324
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
from your dream
A ja nie czuje sie linczowana :p

Arafatki nosze bo je lubie i pasują do mojego stylu, ale nie podoba mi sie ze widze je na szyjach u osób ktore uwazaja to tylko za najnowszy krzyk mody :/
 

sugamama

Nowicjusz
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
324
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
from your dream
Jak tak dalej pojdzie to i do tego moze dojsc ale ja juz nie wiem co ja w tedy ze sobą zrobie :p

Nie ale chyba nie bedzie tak zle a nawet jakby to przecież nie beda nosic czarnych najpierw wezmą sie za różowe :p
 

mriya

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2007
Posty
3
Punkty reakcji
0
Miasto
miasto monitorowane
Ta moda na arafatki trochę głupia jest. Nagle wysypało się pełno dziewczyn, które są super cool zbuntowanymi rockowymi dziołchami, ale tylko dlatego, że mają arafatki. Mnie to irytuje nieco. Sama kiedyś miałam arafatkę (eee... Ponad rok temu?), ale koleżanka mi zgubiła. Choć jak teraz patrzę ile dziewczyn ma takie czarno-białe jak moja stara, to mogę śmiało podziękować owej koleżance, że ją jednak zgubiła.
Choć muszę przyznać, że jakbym miała sobie kupić arafatkę to szukałabym takiej zielono-zielonej i jeszcze zieleńszej. :D
Ale wolę jakąś fajną chustę szczerze mówiąc. ;)
Aczkolwiek, moja znajoma, która mi zgubiła arafatę, ostatnio kupiła sobie żółto-czarną i muszę przyznać, że wygląda świetnie. ;)
 
M

Mia

Guest
Jak tak dalej pojdzie to i do tego moze dojsc ale ja juz nie wiem co ja w tedy ze sobą zrobie :p

Nie ale chyba nie bedzie tak zle a nawet jakby to przecież nie beda nosic czarnych najpierw wezmą sie za różowe :p

no ja już debili z kostkami widywałam ,wiec na glany pewnie tez przyjdzie pora :p
 

martusiek

Zosia
Dołączył
12 Marzec 2007
Posty
1 259
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
piekło .
no ja już debili z kostkami widywałam ,wiec na glany pewnie tez przyjdzie pora :p


nieee, blagam. mam nadzieje, ze nie zaczna chodzic w glanach a tym bardziej juz wspomnianych rozowych. :p
te upodabnianie sie do metali to juz naprawde przesada.
bo chyba tak jest ...
 

barteks

Nowicjusz
Dołączył
8 Czerwiec 2007
Posty
6
Punkty reakcji
0
a ja sadze ze arafatki sa czescia panku, reggae itp. wiekrzosc ludzi któzy maja arafatki suchaja tej muzyki (zreszta jak ja sam) ale zdazaja sie tez dziewczynki co słuchaja enrike iglesjasa czy cos takiego i kupuja arafatke zeby byc na topie...pozdrawiam...bless
 

Lestat

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2007
Posty
2 195
Punkty reakcji
22
Miasto
Szeol
Ktos mowil o rozowych glanach? Bo jak tak, to juz takie widzialem nie raz! :(

Co do arafatki, to juz raz o tym mowilem, jest modna i wielu ja nosi. A to, ze znaczna czesc ludzi noszaca arafatki to metale itp. to przypadek, ktory ma swoje poczatki w tym, ze na kazdym rokowym festiwalu byly stoiska pelne arafatek do kupienia.
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Jeszcze dwa lata temu pamiętam te szydercze spojrzenia, kiedy szedłem przez miasto z arafatką i w glanach, czy trampkach. Teraz ludzie, którzy się ze mnie śmiali noszą to samo. Smutne

Wy się ze mnie śmiejecie bo jestem inny. Ja się z Was śmieję bo wszyscy jesteście tacy sami!
 

sugamama

Nowicjusz
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
324
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
from your dream
Bardzo mądrze ujęte.

"Wy się ze mnie śmiejecie bo jestem inny. Ja się z Was śmieję bo wszyscy jesteście tacy sami!"

Podziwiam

Pozdrawiam
 
Do góry