Arafatka

kowal550

Nowicjusz
Dołączył
13 Luty 2011
Posty
29
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Witam chciałbym się od was dowiedzieć do czego pasuje arafatka tzn do jakich spodni i reszty ubioru
 

Kaj

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2008
Posty
294
Punkty reakcji
28
Moje subiektywne zdanie jest takie, że nie arafatki są i pozostaną dodatkiem do ubioru przede wszystkim damskim. Śmieszy mnie, gdy widzę facetów owiniętych w chusty, z kolczykami i wymalowanych na twarzy. Sporo osób podziela te poglądy. Zastanów się, czy potrzebujesz ozdabiania się arafatkami. Jeżeli Ci się, to podoba, proszę bardzo. Ja przedstawiłem subiektywną opinię.

Do czego ubrać arafatkę? Łącz ją dowolnie z czarnymi ciuchami. Arafatki są charakterystyczne dla subkultur ubierających się na czarno i najlepiej z tym kolorem ich łączyć. Dają wtedy najfajniejszy efekt, choć oczywiście możesz kombinować także z ciuchami kolorowymi. Wszystko kwestia gustu. Stań przed lustrem i kombinuj.
 

kowal550

Nowicjusz
Dołączył
13 Luty 2011
Posty
29
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Dzięki za odpowiedź :) a co powiesz o krajach arabskich jakoś tam mężczyźni noszą arafatki i za pedałów ich nie uważają
 

Kaj

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2008
Posty
294
Punkty reakcji
28
Pedał, nie pedał. Nie nazwałbym tego tak. Po prostu preferuję raczej prosty ubiór i taki styl dużo bardziej mi się podoba. Nie chcę nikogo wyzywać czy obrażać, bo równie dobrze ktoś mógłby to samo uczynić na temat mego wyglądu. Naturalnie możesz chodzić codziennie przebrany za Araba bądź np. w spódniczce z liści, bo w Afryce tak chodzą. Zresztą :) Nie chcę się kłócić, o gustach się nie dyskutuje. Cóż, polecam google i przede wszystkim jeszcze raz lustro. Stawaj przed nim i do skutku próbuj się przebierać, aż się będziesz sobie podobał. Polecam mieć wówczas przy sobie jakąś zaufaną psiapsiółkę.

PS Pragnę zauważyć, że Araby noszą arafatki w inny sposób niż my.
 

kowal550

Nowicjusz
Dołączył
13 Luty 2011
Posty
29
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Ja też się nie chce kłócić Kaj i rozumiem cię co chciałeś mi przekazać przez swoją wypowiedź :)
 

Cino93

Nowicjusz
Dołączył
14 Marzec 2011
Posty
24
Punkty reakcji
0
Ja także na dniach planuję sprawić sobie arafatkę i nie widzę w tym nic złego. Mój kumpel nosi ją do wielu rzeczy i wygląda nieźle :]
 

Cino93

Nowicjusz
Dołączył
14 Marzec 2011
Posty
24
Punkty reakcji
0
Nie, nie mówiłem przecież o tym co Ty nosisz :) Ale jeśli chcesz się przekonać to możesz sobie nosić do swojej kiecki i szpilek. Chętnie się dowiemy czy nieźle w tym wyglądasz ;)
 
Do góry