Aqua Di Gio Homme

przemowg

Nowicjusz
Dołączył
16 Marzec 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam...

Mam zamiar kupić te perfumy ale nie wiem które sklepy/sprzedawcy na allegro mają oryginały. A podróbki nie chciałbym kupić...
Czy macie jakiś zaufane sklepy internetowe lub sprzedawców na allegro u których znajdę te perfumy i na pewno będą oryginalne??

pozdrawiam przemowg
 
W

wroneczki4

Guest
Polecam zwykły sklep z perfumami w jakiejś galerii handlowej, bo z tym allegro, to jest różnie.
 

art85

Nowicjusz
Dołączył
21 Marzec 2009
Posty
245
Punkty reakcji
0
Wiek
39
F_H_U__M_M_G - ja ostatnio kupiłem u tego sprzedawcy i jestem zadowolony.
 
H

Haan

Guest
Czy chodzi Ci o perfumy Laura Biagiotti? Wydaje mi się, że tak, bo oni mają serię "Aqua di...";) Widziałam ich produkty na kokai.pl, to sprawdzona perfumeria,na pewno nie kupisz tam podróbki:)
 

smukła86

Nowicjusz
Dołączył
24 Lipiec 2009
Posty
77
Punkty reakcji
0
Dokładnie najlepiej perfumy kupować albo w sprawdzonym sklepie internetowym ( dużo taniej niż w stacjonarnych), albo w perfumeriach ( tam jednak przebicie jest niemalże dwukrotne - autentycznie sprawdziłam perfumę Mochino - Sefora 249 - sklep internetowy 149 :mruga: ). Na allegro zdecydowanie odradzam. Moje DKNY okazało się totalnym niewypałem i zapach "trzyma się" jak pseudo perfumy z bazaru :/ a miał być oryginał
 

Daria Maria

Nowicjusz
Dołączył
24 Marzec 2010
Posty
107
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska
Na allegro to różnie bywa z oryginałami. Wiem jedno, że na pewno na perfumerii Realta się nie zawiedziesz. Sprzedają tylko oryginalne perfumy. :eek:k:
 
W

wroneczki4

Guest
To, czy jest oryginalne zauważysz też po cenie, bo od kiedy perfumy warte w normalnym sklepie po 250zł... mogą kosztować 100?
 

pablo00

Nowicjusz
Dołączył
22 Luty 2010
Posty
12
Punkty reakcji
0
Miasto
Gorzów Wlkp.
Sklepy Super-Pharm mają oryginalne perfumy i duzo taniej , jeden sklep jest w szczecinie w galaxy, reszte sklepow poszukaj na ich stronie :
http://www.superpharm.pl/
 

marta247

Nowicjusz
Dołączył
22 Luty 2010
Posty
58
Punkty reakcji
0
Pewnym sprzedawcą perfum w Allegro jest użytkownik perfumy-firmowe. Posiada tylko oryginalne zapachy. Wiem, bo sama sprawdziłam i zawsze zamawiam u tego sprzedawcy. Dodatkowo ma bardzo atrakcyjne i konkurencyjne ceny. O wiele niższe niż w zwykłych perfumeriach. Polecam!
 
Do góry