aparaty ortodontyczne ruchome

hitlerowa

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2007
Posty
115
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
warszawa
czy ktoś taki posiada? pytam o ruchomy, bo za kilka dni taki właśnie będę mieć :D stałego nie chciałam bo na pewno bym nie wytrzymała :p
z resztą stałe są drogie a za ruchomy chcieli ok. 300-400 zł. i jeszcze sie mnie o kolor pytali :D
szukałam w necie zdjęć ale nie znalazłam za bardzo więc jak macie to wklejcie. :niepewny:
 
Dołączył
16 Październik 2006
Posty
1 545
Punkty reakcji
0
czy ktoś taki posiada? pytam o ruchomy, bo za kilka dni taki właśnie będę mieć :D stałego nie chciałam bo na pewno bym nie wytrzymała :p
z resztą stałe są drogie a za ruchomy chcieli ok. 300-400 zł. i jeszcze sie mnie o kolor pytali :D
szukałam w necie zdjęć ale nie znalazłam za bardzo więc jak macie to wklejcie. :niepewny:


kazdy jest inny :D
ja mialam stały przez 2,5 roku moze i bylo drogo ale za to warto i jakos pewniej :p i teraz co noc i przez 3 godziny dziennie tez musze nosic ruchomy zeby zeby sie utrzymaly w takim ukladzie w jakim sa :D e tam ruchomy nie starszny to ni takiego tylko trudno is eprzyzwyczaic :D

aparat ruchomy :D

:lol:
 

motylek

^CzArNa MaMbA^
Dołączył
27 Maj 2005
Posty
4 177
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kraina Czarów
No więc ja się wypowiem, bo mam stały kosmetyczny, co prawda jest to trochę drogie :/ no, ale jak ktoś ma fundusze to jak już zakładać to jeden a porządny :) i wcale nie jest tak cieżko wytrzymać, najgorszy był pierwszy dzień po założeniu, a tak to luzik i można się do niego tak przyzwyczaić że praktycznie wogóle się go nie czuje :D

I mimo plotek, można jeść w nim dosłownie wszystko, nawet twarde jabłka itp. (PRZETESTOWANE OSOBIŚCIE) :D takze polecam stały aparacik ;) bo ruchomy niekoniecznie musi ci pomóc i za jakiś czas tak czy inaczej będziesz musiała założyć stały :) i wcale nie trzeba metalowego, bo można spokojnie kosmetyczny, któtrego jakoś szczególnie nie widać :p
 
Dołączył
16 Październik 2006
Posty
1 545
Punkty reakcji
0
włąsnie :D
taki bajerannckii jest ^^
po co wydawac kase na mrne jesli kto wie moze Twoja wadajest zbyt duza zeby pomogl zwykly ruchomy..
a po stalym przynajmniej masz ta satysfakcje to zadowolenie oh :p
 

kizia_mizia

Nowicjusz
Dołączył
15 Wrzesień 2005
Posty
2 850
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z zamku..
ja miałam taki wyjmowany, ale juz nie mam, osobny na gore i doł. Dwa lata chyba nosiłam i pozniej ciezko mi było bez niego zasnac, tak sie przyzwyczaiłam! chciałabym mieć stały aparat, ale ortodontka mowila ze nie jest mi juz potrzebny :{

aparacik
 
Dołączył
16 Październik 2006
Posty
1 545
Punkty reakcji
0
ja miałam taki ruchomy, ale juz nie mam, osobny na gore i doł. Dwa lata chyba nosiłam i pozniej ciezko mi było bez niego zasnac, tak sie przyzwyczaiłam! chciałabym mieć stały aparat, ale ortodontka mowila ze nie jest mi juz potrzebny :{


:lol: :lol:
lool gratuluje podejcia :eek:k: :eek:k:
rzadko sie zdarza ze ktos chce miec stały aparat.. :D
coz gdzies tam kiedys slyszlama ze coniektorym osobom płci meskiej sie nawet podobaja dziewczyny z `klamerkami` na zebach
:D
dosc zasakujace :D
 

agaciorek

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2006
Posty
2 417
Punkty reakcji
1
Wiek
39
ja mialam ruchomy przez jakies 3 lata koszmar;/ teraz jak juz jestem strara to moglabym nosic ale kiedys to byly cyrki z nim specjalnie go gubilam w nocy wykladalam i wkladalam pod poduszke a jak switalo to wkladalam:p i wcale nie byl taki wygodny :p
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
ja chce aparat ale tylko na noc bo mam 1 ząb lekko sklrzywiony :p
dlatego dla 1 zęba nie chce tego na cały czas
 

hitlerowa

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2007
Posty
115
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
warszawa
ja mam małą wadę (tak ortodontka powiedziała :D )więc nie kazała inwestować w drogi ;)
 

motylek

^CzArNa MaMbA^
Dołączył
27 Maj 2005
Posty
4 177
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kraina Czarów
włąsnie :D
taki bajerannckii jest ^^
po co wydawac kase na mrne jesli kto wie moze Twoja wadajest zbyt duza zeby pomogl zwykly ruchomy..
a po stalym przynajmniej masz ta satysfakcje to zadowolenie oh :p


Zgadzam się w 100% :p
Ja noszę stały kosmetyczny (jak już wyżej pisałam) co prawda dopiero trochę ponad rok, ale jest już piorunujący efekt :D i muszę sie przyznać, ze strasznie polubiłam mój aparacik i nie wyobrażam sobie tego jak to będzie kiedy mi go zdejmą :p ale za to jaki będę miała uśmiech :D :p
 

motylek

^CzArNa MaMbA^
Dołączył
27 Maj 2005
Posty
4 177
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kraina Czarów
Ja już mogłam go mieć dawno, no ale jak byłam młodsza to się bałam usuwania zdrowych ząbków i takie tam dziecięce fantazje :p
no, ale w koncu się do tego przekonałam i jestem zadowolona :D i usuwanie ząbków też jakoś przeżyłam :D
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
a czy jeśli chce wyrównać 1 ząb to powinnam nosic stały czy moge ruchomy?
 

motylek

^CzArNa MaMbA^
Dołączył
27 Maj 2005
Posty
4 177
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kraina Czarów
No wiesz im jesteś starsza, tym mniejsze szanse na wyrównanie ząbków aparatem ruchomym :)
Ale wybierz się do ortodonty i on dobierze dla ciebie najlepsze rozwiązanie :D
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
wiem musze się wybrać ale ja strasznie nie chce nosić na stałe :/
 
Do góry