Ap W Krakowie

Status
Zamknięty.

ciemne słoneczko

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2006
Posty
204
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
znienacka
Hej
Orientuje sie ktoś, jak wyglądała w tym roku rekrutacja na Akademię Pedagogiczną w Krakwie?No i jak ona się zapowiada na przyszłe lata... Chodzi mi o filologię polską- specjalizacja nauczycielska. Z góry dzięki za odpowiedzi.
 

kasia_bronowice

Nowicjusz
Dołączył
18 Luty 2006
Posty
1 108
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
kraków
To jak wyglada rekrutacja uzalenione ejst od tego czy zdawalo sie stara czy nowa atutre. z tego co sie orientuje jak w tamtym roku zdawalam na AP ze stara matura - zdawalam na pedagogiske spoleczno - opiekuncza to byl tes z umiejetnosci studiowania i z predyspozycji psychologicnzych. jak jest na innych kierunkach tego nie wiem, ale chyba bardzo podobnie, bo testy w obrebie ejdnej uczelni zazwyczaj niewiele sie od siebie roznia :)
 

izulcia87

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2006
Posty
248
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Jaworzno
Hej
Orientuje sie ktoś, jak wyglądała w tym roku rekrutacja na Akademię Pedagogiczną w Krakwie?No i jak ona się zapowiada na przyszłe lata... Chodzi mi o filologię polską- specjalizacja nauczycielska. Z góry dzięki za odpowiedzi.
na ten sam kierunek myślę tam składać. chociaż wolę uj. jeśli chodzi o rekrutację wszystko jest na stronie internetowej dokladnie tutaj w dziale o rekrutacji
 
Status
Zamknięty.
Do góry