Antysemityzm

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
http://wiadomosci.onet.pl/1910196,12,item.html
merkel pracuje
jeszcze niech przyklepie polskosc obozow koncentracyjnych, dachau czy inne gross rozen lub inne gusen i bedzie wsio choroszo, bo co do oswiecimia czy innego majdanka nie ma watpliwosci co do polskich ss-manow mordujacych zydow
 

Scipio

Nowicjusz
Dołączył
8 Marzec 2008
Posty
439
Punkty reakcji
4
Wiek
34
merkel pracuje
jeszcze niech przyklepie polskosc obozow koncentracyjnych, dachau czy inne gross rozen lub inne gusen i bedzie wsio choroszo, bo co do oswiecimia czy innego majdanka nie ma watpliwosci co do polskich ss-manow mordujacych zydow
W tym momencie zażądał bym od niej pozbawienia obywatelstwa Eriki Steinbach i jej nazistowskich kumpli (w tym tego gościa z CSU/CDU który wspominał o konieczności rewizji zachodniej granicy).
Oni mogą wymagać to my również mamy takie prawo.
 

Narodowiec68

czarny szczur / leon narodowiec
Dołączył
13 Luty 2008
Posty
1 127
Punkty reakcji
21
Wiek
35
Miasto
warszawski biały front
ostatnio na youtubie w profilu jednego kolesia znalazłem coś takiego:

-Każdy goj, który studiuje Talmud i każdy Żyd, który mu w tym pomaga, powinni umrzeć (Sanhedrin 59a, Abdora Zora 6-8, Szuriga 13)
-Żyd musi i powinien krzywoprzysięgać, kiedy goje pytają go, czy nasze księgi zawierają cokolwiek przeciwko nim (Szaloth-Utszabot, Księga Jore-Dia 17)
-Zawsze zarabiaj pieniądze kosztem goji (Abodah Zara 11b-12a)
- Dziewczynki goji od urodzenia sa szmatami. (Abodah Zarah 36b)
- Goj nie ma prawa wlasności (Baba Bathra 54b)
- Żyd może kłamać, żeby mógł gojowi sprzedać podróbkę lub uszkodzony produkt (Baba Kamma 113a)
- W czasie procesu sadowego wolno oszukiwac żeby żyd zawsze wygrał " (Baba Kamma 113b)
- Żyd może okraść goja. Jeśli żyd znajdzie rzecz zgubioną przez goja, to nie musi mu jej zwracać (Baba Mezia 24a)
- Każdy żyd codziennie musi sie modlić: dzięki ci boże, że nie zrobiłeś mnie gojem, kobietą albo niewolnikiem (Menahoth 43b-44a)
- Żyd może obrabować i zamordować goja. Za zamordowanie goja nie może być kary śmierci (Sanhedrin 57a)
- Żyd nie musi placić wynagrodzenia za pracę wykonaną przez goji (Sanhedrin 57a)
- Goj nie ma prawa do dnia odpoczynku (Sanhedrin 58b)
- Żydzi są świętym narodem. Jeśli goj uderzy żyda to goj musi być zabity. Uderzenie żyda to tak jak uderzenie boga (Sanhedrin 58b)
- Kiedy można legalnie zamordować swego sąsiada (goja): Kiedy sie go zwiąże i zagłodzi na śmierć; Kiedy się go zwiąże i on umrze od słońca, lub zimna; Kiedy się go zwiąże i lew go zje. Kiedy się go zwiąże i komary go zabiją. Kiedy go wrzucisz do studni i on tam umrze. Kiedy go zranisz strzałą i od tej rany on umrze. Kiedy się go podtopi i zostawi daleko od brzegu, żeby się sam utopił. można goja zamordować jeśli mordu dokonuje więcej niż dziewięciu żydow. (Sanhedrin 77a-77b)
- Najlepsi z goji powinni byc zamordowani (Soferim 15, Rule 10)
- Wszystkie dzieci goji sa zwierzetami (Yebamoth 98a).

czy to są autentyczne informacje? oczywiście bylo to kilka tysięcy lat temu, ale ciekawi mnie czy mogło coś takiego mieć wpływ na mentalność dzisiejszych żydów?
 

@Discussman

Nowicjusz
Dołączył
12 Luty 2009
Posty
17
Punkty reakcji
0
Zawsze bawią mnie tego typu dyskusje, które są (ja przynajmniej tak je odbieram) bezsensowne.
Nie jest dla mnie najmniejszą wątpliwością, że antysemityzm i antysemici nie zasługują na jakiekolwiek słowo zrozumienia i należy go bęzwględnie tępić !
Nie chce mi się nikomu nic udowadniać, bo takiemu antysemicie (czy rasiście, bądź innemu ksenofobowi) i tak można przemawiać do rozumu, a efekt będzie jak grochem o ścianę. Mimo, iż (z tego, co mi wiadomo z definicji tego słowa) ksenofobia nie tyczy się tylko wrogości wobec innych nacji, ale wogóle wobec obcych (czy zatem mam rozumieć, że tyczy się to też wrogości do obcych, nawet jeśli pochodzą z tej samej nacji ?). Co ja o tym sądzę ? A co można sądzić ? Nie trawię, nie dzierżę, nie szanuję (i nie zamierzam) ludzi, którzy przejawiają swoimi działaniami, myślą pogardę dla innych nacji (bo o mordach na tle rasowym nawet nie wspominam). Dla mnie to oczywiste, ale (jak widać nie dla wszystkich) ludzie są równi sobie - czy się jest białym, czy żółtym, czy czarnym, czy się jest żydem, czy kimkolwiek innym - KAŻDY, powtarzam KAŻDY ma prawo do szacunku ! NIe będę ściemniał (robiąc z siebie ideał), że nie raz zdarzyło mi się powiedzieć (czy pomyśleć), coś wrogiego wobec reprezentanta jakieś nacji, ale nie dlatego, że pałam nienawiścią do całej społecznzości - rasy, czy nacji [i nie tyczyło się to tylko żydów, jako, że tych widziałem w swoim życiu najmniej :)], ale dlatego, że jakaś jednostka zachowała się jak bydło ! No, dobrze może już koniec wywodów na dziś, bo zboczyłem ;) z tematu antysemityzmu na nacjonalizm. Podsumowując: To, że antysemityzm (jak i każdy nacjonalizm) jest zły i nie ma ku temu (ja go przynajmniej nie widzę) powodu do wszelakiej dyskusji.
 

elpablo

Tyran Okrucieństwa
Dołączył
6 Luty 2008
Posty
2 980
Punkty reakcji
53
Wiek
38
Miasto
Dark Wood
Dla mnie to oczywiste, ale (jak widać nie dla wszystkich) ludzie są równi sobie - czy się jest białym, czy żółtym, czy czarnym, czy się jest żydem, czy kimkolwiek innym - KAŻDY, powtarzam KAŻDY ma prawo do szacunku !
Pedofila, morderce, gwałciciela też szanujesz w takim razie.. no to gratuluję głupoty. Człowieka szanuje się za to co robi i co sobą reprezentuje a nie za samo jego istnienie.
Co ja na to poradze ze spora grupa żydów pasożytuje na własnej historii. Częśc murzyni i arabowie przyjeżdżają do Europy tylko po to by pierdzieć w stołki i żyć na socjalu. Za to też mam ich szanować?
 

Lobo2007

Wyjadacz
Dołączył
25 Wrzesień 2007
Posty
10 249
Punkty reakcji
381
Wiek
44
Nie trawię, nie dzierżę, nie szanuję (i nie zamierzam) ludzi, którzy przejawiają swoimi działaniami, myślą pogardę dla innych nacji (bo o mordach na tle rasowym nawet nie wspominam).
Witam nowego antysemite na forum. Ja też nie lubię tych pejsatych co uważają się za lepszych od gojów. Bo o mordach na Palestyńczykach nie wspominam)
 

outremer

Fratres Militiae Templi
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
6 255
Punkty reakcji
165
Miasto
15
Strzeliłem gafę. Pewnie temu jej się nie podoba bo dziś byłaby Austriaczką, albo Niemrą. Jednak przy pechu... Sława Wielikoj Rusi. Tak więc nie żałuj @Discussman.
Założę się o piwo, że to kosmopolitka.
A tych piw to ile by było ?
A jak się pomyliłem co do płci, to praszczaj @Discussman, ale dzisiaj wśród tych nowoczesnych trudno się wyznać on czy ona.
 

@Discussman

Nowicjusz
Dołączył
12 Luty 2009
Posty
17
Punkty reakcji
0
Pedofila, morderce, gwałciciela też szanujesz w takim razie.. no to gratuluję głupoty. Człowieka szanuje się za to co robi i co sobą reprezentuje a nie za samo jego istnienie.
Co ja na to poradze ze spora grupa żydów pasożytuje na własnej historii. Częśc murzyni i arabowie przyjeżdżają do Europy tylko po to by pierdzieć w stołki i żyć na socjalu. Za to też mam ich szanować?
Nie, nie szanuję, ale mylisz - jak widzę pojęcia. To, że wśród Arabów, Żydów, Murzynów, czy Białych znajdzie się jakaś jednostka, czy dwie - tępy s:cenzura:iel, któremu(ym) łeb należy pourywać, nabiał obciąć to znaczy twoim zdaniem, że od razu mam całą nację potępiać ? Ja szanuję (a przynajmniej staram się) szanować każdego - nie tylko za to, co robi, bo to, że wśród takiej, czy innej grupy znajdzie się pedofil, morderca nie znaczy że wszyscy inni są źli. Ciężko, żebym znał wszystkich arabów, żółtych itp. itd. Czy w związku z tym, mam uważać, że to świnie, bambusy, nieroby i na rożen ich - wszystkich ? Jeśli tak to, sorry wodzu, ale nie dojdziemy do porozumienia ! Wśród Polaków też jest olbrzymia masa śmieci, pomyj ludzkich, wobec których daleko mi do szacunku - i co ? To dla ciebie znaczy, że cały naród jest be ? A co - w twoim 'ukochanym' kraju jak niby jest - oceniasz (krytykujesz) arabów, a jak jest u nas ? Mało to u nas nierobów, darmozjadów ? Taaak, tylko w Polsce się na to przymyka oczy, bo w Polsce to 'nasz kochany rodak', a jak murzyn i arab to od razu ostatnia szuja. Wobec tego cuż - chyba pozostaniemy przy swoim - ja będę szanował większość nacji - tę większość, która na to zasługuje, bo przez jakaś zakałę danego narodu nie mam zamiaru stracić poszanowania dla całego narodu, a jeśli Ty masz inne zdanie - Twoja wolna wola. Na koniec: Jeśli sądzisz, że szanuję np. takich Cyganów rumuńskich, żebrzących gdzie się da, namolnych do granic możliwości, którzy zamiast wziąść się za robotę wolą wyciągać łapę do ciężko pracujących ludzi to się sromotnie mylisz. Być może jednak jest (nie wiem, powtarzam - nie znam ich wszystkich) wśród nich ktoś, kto pracuje ciężej od niejednego polskiego pierdzistołka ! Wobec dalece różnych, jak widzę, poglądów chyba nie dojdziemy do porozumienia... chyba, że za 1000 lat. Mimo wszystko jednak pozdrawiam ;)
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
narodowcu
z czystej ciekawosci
poczytalem
http://www.jewishvirtuallibrary.org/jsourc...sanhedrin2.html = tu znajduje sie sanhedrin57a
Kod:
GEMARA: Is it not self-evident that the high-priest may judge? It was stated, because it was necessary to say that he may be judged. But this is also self-evident; as if it were not permitted to judge him, how could he judge? Is it not written [Zeph. ii. 1]: "Gather yourselves," which Resh Lakish explained in Middle Gate (p. 287): "Correct yourself first, and then correct others"? Therefore we must say, because in the latter part it was necessary to teach that a king must not judge or be judged, it teaches also that the high-priest may judge and be judged. And if you wish, it may be said that it came to teach us what is stated in the following Boraitha: A high-priest who killed a person-if intentionally, he may be killed; and if unintentionally, he may be sent into exile: he transgresses a positive and a negative commandment, and is also, concerning other laws, considered as a commoner in every respect.

Intentionally-he may be killed. Is this not self-evident? It was necessary to state, if unintentionally, he might be sent into exile. But is this also not self-evident? Nay! One may consider, because it reads [Num. xxxv. 28]: "He shall remain until the death of the high-priest," that he who has a remedy to return to his land by the death of the high-priest shall be sent into exile; but he who has no such remedy should not; and there is a Mishna: He who kills a high-priest, or a high-priest who has killed a person, is not returned from the city of refuge for everlasting, and therefore he should not be exiled-it comes to teach us that it is not so. But perhaps it should be so? There is another verse [Deut. xix. 3]: "Every man-slayer," which includes a high-priest.
to jest calosc
nie dokladnie tak jak
Żyd może obrabować i zamordować goja. Za zamordowanie goja nie może być kary śmierci - Żydzi są świętym narodem. Jeśli goj uderzy żyda to goj musi być zabity. Uderzenie żyda to tak jak uderzenie boga (Sanhedrin 58b)
ale od biedy i cos takiego mozna wywnioskowac
i tak generalnie wyglada reszta
w prostych slowach takie kwintesencje mysle z tekstu nie wynikaja, chociaz mozna je wyinterpretowac (przy pewnej niecheci)
 

elpablo

Tyran Okrucieństwa
Dołączył
6 Luty 2008
Posty
2 980
Punkty reakcji
53
Wiek
38
Miasto
Dark Wood
To, że wśród Arabów, Żydów, Murzynów, czy Białych znajdzie się jakaś jednostka, czy dwie - tępy s:cenzura:iel, któremu(ym) łeb należy pourywać, nabiał obciąć to znaczy twoim zdaniem, że od razu mam całą nację potępiać ? Ja szanuję (a przynajmniej staram się) szanować każdego - nie tylko za to, co robi, bo to, że wśród takiej, czy innej grupy znajdzie się pedofil, morderca nie znaczy że wszyscy inni są źli.
Tylko jakim cudem w takiej Francji albo Anglii są całe getta tych murzynów i arabów którzy pasozytują? To nie sa jednostki to są całe społecznosci.
Jesli nie chce im sie robić (albo chcą narzucać swoje prawa) to moga siedzieć w swoich krajach tylko tam by im nikt za to nie płacił. Dlatego lepiej jechać do Europy i tu żyć na garnuszku obcego sobie państwa.
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
a nie wiesz ze byl to spisekmuminkow z antysemickiemi polakami ktorzy przy wspacrciu zagonow konnych hunow zamordowali jezusa?
ty kurde jakis niedouczony jestes...
 

outremer

Fratres Militiae Templi
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
6 255
Punkty reakcji
165
Miasto
15
a nie wiesz ze byl to spisekmuminkow z antysemickiemi polakami ktorzy przy wspacrciu zagonow konnych hunow zamordowali jezusa?
ty kurde jakis niedouczony jestes...
Wiadomo prostak ze wschodu. Lubię wypić. I w mordę lubię dać antyantysemitom, czy innym ciotom. :D
 

nuworld

Błądzi człowiek, póki dąży.
Dołączył
9 Listopad 2007
Posty
3 029
Punkty reakcji
5
Żydki przyznaja sie do manipulacji kursem złotego. Zarobili na tym ładną kasę. I jak tu ich nie kochać, toż to taki wspaniały naród.
http://pb.pl/Default2.aspx?ref=topcomm&amp...ca-b871cc8ae490

Polskim złotym kupczyło wielu spekulantów na całym świecie nie tylko żydowscy.

Sa "lepsi" oszuści gojów http://www.wprost.pl/ar/147598/Kogo-oszukal-Bernard-Madoff/

Jedan z najwiekszych oszustów światowych i twórca najwiekszej ostatnio piramidy finansowej. Oczywiście to , że Żyd to tylko zbieg okoliczności...
 
Do góry