Antyperspiranty

Marcjan

Nowicjusz
Dołączył
26 Grudzień 2007
Posty
166
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Polecam antyperspirant w dezodorancie Adidas (ten co reklamują w TV z Zinedine Zidane) najlepiej Fresh. Jak dla mnie to na razie najlepszy antyperspirant jakiego używałem. Tylko bujdą jest, że wchłania pot (niby gdzie?) :D przecież nadal się pocę tylko wchłania zapach potu i spryskane miejsca nadal świeżo pachną.
I wcale nie zostawia śladów...
 

Majkel_1991

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2008
Posty
142
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
mam to wiedziec?
Rexona , Adidas : P u mnie dlugo wytrzymuje, mialem okres gdzie pocilem sie massakkrycznie <dojrzewanie> wtedy Gillette w Żelu :p NIE DO ZDARCIA ANTYPERSPIRANT : P owszem 1 uczucie nieprzyjemnie dla niektorych ale szybko wysycha i jest gitez : }
 

Dawid_speed87

Nowicjusz
Dołączył
22 Luty 2008
Posty
210
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Kraków
Ja polecam Old Spice w sztyfcie! Tylko nie ta wersja w kremie tylko normalna:) Używam przez dłuży czas kosmetyków z tej firmy i jestem zadowolony! Jest skuteczny w lecie, nie tylko podczas upałów ale i sportów ekstremalnych (w moim przypadku ekstremalna jazda na rowerze :))
 

Wojownik1988

Syn grzesznych ciał
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
1 853
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Mazury
Poszukuję dobrego antyperspirantu:
- skutecznie powstrzymującego pot
- najlepiej bezzapachowego
- nie zostawiającego śladów na koszulkach

Jak narazie najskuteczniejszy był Adidas 3action, jednak mimo zapewnień na opakowaniu, pozostawia białe ślady na rękawach.

Macie coś skuteczniejszego?

Nie używam antyperspirantów, tylko zwykłych dezodorantów. Dlaczego ? Dlatego, że antyperspiranty są niezdrowe, bo blokują wydzielanie się potu, zapychając gruczoły, podczas, gdy pot musi się wydzielać, a nie być duszony w środku, bo tak jest stworzony nasz organizm.
Żeby nie śmierdziało z pod pach, wystarczy tylko myć w zasadzie....
I nie używam dezodorantów w spreju, tylko w sztyfcie ( Old-Spice np. ), bo te w spreju niszczą podobno ozon.

Czyli krótko mówiąc, używając antyperspirantu w spreju szkodzisz sobie i środowisku.
 
B

bajderman

Guest
Silver Roll on Hb, jedyny tego typy kosmetyk, który działa. W moim przypadku zmiana ogromna, bo faktycznie stosuję raz, a udaje się utrzymać od kiepskiego zapachu przez cały dzień. Przy mojej bardzo wrażliwej skórze spisuje się znakomicie.
 

Edgar Schwarz

Nowicjusz
Dołączył
31 Maj 2010
Posty
55
Punkty reakcji
3
Miasto
Gdańsk
Osobiście odstawiłem antyperspiranty po tym jak prawie wykorkowałem przez ich używanie. Jak się okazało blokowanie potu to nie jest zabawa i może okazać się niebezpieczne nie tylko dla zdrowia ale i dla życia. Człowiek po coś ma gruczoły potowe, a te muszą spełniać jakąś funkcję. Cała ta historia spowodowała, że popełniłem mały tekst na ten temat ale nie będę go tu w całości przytaczał. Pozwolę sobie na umieszczenie linka do tekstu, który w żaden sposób nie jest żadną reklamówką, a sądzę, że niiektórzy po jjego przeczytaniu zastanowią się nad antyperspirantami. Jeśli kiedykolwiek zdarzyło się wam mieć powiększone węzły chłonne pod pachami to przeczytajcie koniecznie: pocenie się
Pozdrawiam i zalecam ostrożność.
 
Do góry