Antychryst

NienakrytaOrka

Nowicjusz
Dołączył
2 Czerwiec 2011
Posty
17
Punkty reakcji
0
Anychryst
Według przekazów, w wyznaczonym przez Boga czasie, nazwanym przez Biblię "czasem ostatecznym" lub "wielkim uciskiem", duch Antychrysta, wcieli się w człowieka (za sprawą szatana :devil: ), który obejmie panowanie nad ziemią 1260 dni (3,5 roku). Początkowo jako zwiastun pokoju, by później stać się dyktatorem i autorem nowego światowego porządku i systemu monetarnego.
Ludzie kiedyś sądzili iż to może być Lenin,Stalin,czy Hitler.A co wy sądzicie. Antychryst naprawdę zejdzie na ziemię???Boicie się go??? :przestraszony: ;(
http://www.youtube.com/watch?v=UU28ewlFvfs
 

Attachments

  • ogniste_oko.jpg
    ogniste_oko.jpg
    22,9 KB · Wyświetleń: 6

Pain

Bydlak bez serca
Dołączył
15 Luty 2009
Posty
1 348
Punkty reakcji
131
Lepsze rządy Antychrysta niż naszych polityków <_< Ja jestem za Szatanem :lol:

A na poważnie - Antychryst jest jak koniec świata, jeśli wiesz co mam na myśli. Swoją drogą ciekawy filmik znalazłem, a raczej ciekawego człowieka:

Występują bluzgi umiarkowanie. Żeby nie było, że nie ostrzegłem. Nie mniej warto zerknąć.

LINK
 

maciek s

Nowicjusz
Dołączył
14 Wrzesień 2010
Posty
82
Punkty reakcji
12
szatan nie wcieli się w człowieka ... nawet nie wiadomo czy będzie to wódz, czy jakaś organizacja, czy całe państwa. Przedrostek anty oznacza w tym wypadku wszystko co jest w sprzeczności z Chrystusem, czy kiedykolwiek ludzkość w pełni podążała za Chrystusem ? W czasach ostatecznych człowiek i jego natura tak nisko upadną, że można wówczas będzie mówić otwarcie czasy anty Chrystusowe, czyli przeciwne Ewangelii. Dzisiaj większość ludzi otwarcie sprzeciwia się prawu moralnemu przekazanemu w Piśmie Świętym, takie grzechy jak cudzołóstwo są traktowane jak powietrze, a nawet są gloryfikowane wśród osób dorosłych, co przechodzi na dzieci. Nie uznajesz swobody seksualnej, jesteś kiepski, takie nastawienie do kultu cielesności wygląda jakby większość społeczeństwa należała do jakiejś sekty gnostyckiej. antychrystem są sami ludzie, którzy zabijają w sobie godność bycia dziećmi Boga.
 
M

merkaba12

Guest
można powiedzieć ze unia europejska jest antychrystem
czyż nie doży do pokoju i zwalcza Religi o krzyże
w imie tolerancji dla mnie to jest pretekst tylko
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Nie ma żadnego Antychrysta, tylko zwykła, ludzka głupota. To my odpowiadamy za to, co się stanie z naszą rasą, a postaci typu Szatan, Antychryst zostały utworzone po to, aby zrzucić część rzekomo grzesznej natury człowieka z niego samego. Mówię w kontekście ich spopularyzowanych sylwetek, w Biblii nie mają jednoznacznej natury (wg mnie).

czyż nie doży do pokoju i zwalcza Religi o krzyże
Chyba nieco pogubiłem się w tym zdaniu.
Z resztą, mi sprawa akurat wisi, ale jeśli ktoś nie życzy sobie symboli innych religii w placówkach państwowych to potrafię to zrozumieć i nie widzę w tym nic dziwnego. Dążenie do neutralności nie może mieć zabarwienia ani dobrego, ani złego (jeszcze zależy jak się to robi, bo fakt, że pieniaczy nie brakuje).
 

Lobo2007

Wyjadacz
Dołączył
25 Wrzesień 2007
Posty
10 249
Punkty reakcji
381
Wiek
44
można powiedzieć ze unia europejska jest antychrystem
czyż nie doży do pokoju i zwalcza Religi o krzyże
w imie tolerancji dla mnie to jest pretekst tylko

Jeśli już to nową bestią, pierwszą był Rzym. Antychryst to osoba. Wg listów św. Jana ma byc ich wielu i są to po prostu przeciwnicy Chrystusa, zwodziciele ludzi, odstępcy od wiary wyznający wiarę w demony i zwodnicze duchy . Przed pojawieniem się takowych ostrzega też św. Paweł, choć ich nie nazywa w ten sposób.
 

Gimer

Nowicjusz
Dołączył
31 Styczeń 2010
Posty
144
Punkty reakcji
5
Miasto
Opolskie
NienakrytaOrka

Antychryst naprawdę zejdzie na ziemię???Boicie się go???

Przecież już jest . Wystarczy na dowolnym kanale włączyć wiadomości. Nie jest jako osoba fizyczna tylko osobowość zbiorowa . Im więcej negatywnych emocji wchłoniemy w siebie z mediów to lepiej się czujemy bo uważamy że jesteśmy bogatsi w daną informację nie zastanawiając się jak ona nas pożera od środka . No i zbiorowa amnezja na czynienie dobra ,a na imię jej Znieczulica Społeczna. Cz już nie jest na ziemi "Antydobro" . :devil:
 
Do góry