Antidral - skutki uboczne

justinnnka

Nowicjusz
Dołączył
1 Lipiec 2006
Posty
31
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Kraków
witam wszystkich. Mam pewne pytanie co do Antidralu (kto używa napewno wie o co mi chodzi) Czy wystepują po nim jakieś skutki uboczne? Prosze o odpowiedz!
 

przypadkowa

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2005
Posty
470
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Białystok :)
moja siostra używała
z tego co kojarzę strasznie ja piekło
poza tym po depilacji pach chyba nie mozna była.
Zresztą myslę ze każdy reaguje inaczej i może faktycznie poczytaj tak jak Tajemnicza radzi ;)
 

ilona.com

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2005
Posty
1 403
Punkty reakcji
1
Hmm ja tez tego uzywam i nie moge narzekac. Wiadomo ze góra 2 dni po depilacji pach tego nie używałam bo występowały silnie piekące zaczerwienienia.
Ale takto normalnie jak dla mnie to cudo. Zero potu i skutków ubocznych
 

baby~dirty~nc

Nowicjusz
Dołączył
3 Marzec 2007
Posty
37
Punkty reakcji
0
Miasto
Nibylandia
Jeżeli już jakieś są to napewno napisane na ulotce albo na tym produkcie, jeżeli będziesz się stosować do zaleceń <chyba co 2 dzie trzeba stosować> to będzie ok, pamiętaj żeby nie smarować na dopiero co ogolone paszki :p bo będzie szczypało!
 

Tigrunia

Anastazja
Dołączył
1 Czerwiec 2006
Posty
923
Punkty reakcji
0
Miasto
Mazowsze
Ja tego używam od 2 miesięcy na noc smaruje rano zmywam ze skóry. Żeczywiście piecze ale to tylko przez pare minut po posmarowaniu a i po jakims tygodniu dwuch skóra się przyzwyczaja i nie piecze. Skutków ubocznych nie było w moi przypadku a na prawdę jest pardzo skuteczny pocenie w moim przypadku to już przeszłość. Kobieta zawsze musi byc zadbana, pachnaca, nie spocona a przecież kobieta też człowiek no ale taki nasz juz los.

Także polecam Antidral bo jest on naprawdę skuteczny kosztuje ok. 20 zł a sprawe pocenia masz z głowy :)

P.S jak byś chciała jeszcze się o coś spytać to poprostu pisz na PW albo nawet tu w tym poście wszystko wytłumacze i dokładnie opisze trzymaj się :*
 

kiniaaa90

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2007
Posty
1
Punkty reakcji
0
Mam pytanko. Jeżeli na noc użyję Antidralu i zmyję go rano, to przez cały dzień ani się nie spocę ani nie będzie przykregop zapachu. Czy powinnam użyć rano jakiegoś innego antyperspirantu? Proszę o szybką odpowiedź.
 

Tigrunia

Anastazja
Dołączył
1 Czerwiec 2006
Posty
923
Punkty reakcji
0
Miasto
Mazowsze
Mam pytanko. Jeżeli na noc użyję Antidralu i zmyję go rano, to przez cały dzień ani się nie spocę ani nie będzie przykregop zapachu. Czy powinnam użyć rano jakiegoś innego antyperspirantu? Proszę o szybką odpowiedź.
Jeżeli użyjesz go na noc to rano zmyjesz poprostu wodą z ... np. mydłem :p I już nie musisz używać antyperspirantu.
Gwarantuje Ci że nie będziesz się pociła przez cały dzień a nawet dłużej :)
(Przynajmniej u mnie tak było)
 

micryb93

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2007
Posty
38
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Górzno
Ja stosuje antidral od nie dawna i żadnych skutków ubocznych nie zauważyłam tylko same zalety :) znakomicie się sprawdza jako antyperspirant, stosuje co drugi dzień i jak na razie się nie spociłam ani razu. Tylko nie radze używać po depilacji pach bo ja użyłam i bolało strasznie :( ale tak ogólnie jest extra!!!!!!! Jestem bardzo zadowolona że dowiedziałam się o czymś takim :-D
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
ja uzywam od paru dni i jestem bardzo zadowolona :) bardzo dobrze dziala ale troche szczypie :/ no ale coz lepsze pare minut szczypania niz mokra plama :/ hehe :) ale ja daje go wieczorem a rano stosuje antyperspirant :) nie wiem ale jakos tak wole! a moze nie powinno sie tak? :mruga:
 

ilona.com

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2005
Posty
1 403
Punkty reakcji
1
Ja tam stosuje rano co drugi, trzeci dzień. Jak już się po kilku minutach wchłonie, stosuje na to zwykły antyprespirant w kulce,zapachowy jakiś

700 post :D
 

aniulka019

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2007
Posty
2 924
Punkty reakcji
0
Miasto
Łódź
No ja tak samo
Co drugi trzeci dzień wieczorkiem tego używam. Tylko nie można tego używać po depilacji. Wiem coś o tym.Szczypie jak nie wiem co. Ale to najlepszy antyperspirant jaki stosowałam. Tylko z nim trzeba ostrożnie!! Nie nadużywać!!
 

Anijka

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2007
Posty
640
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Warszawa
hehehe, ja też się wczoraj przekonałam,że po depilacji piecze :zly: . Tylko,że używam Etiaxil. Chyba z godzinę nie mogłam zasnąć. Ale tak to jest jak jajko jest mądrzejsze od kury :)
 

aniulka019

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2007
Posty
2 924
Punkty reakcji
0
Miasto
Łódź
Heh!! Ale każdy musi to kiedyś przeżyć żeby się pzrekonać!!! Już więcej nie użyjesz na depilowane pachy.....
 

motylek

^CzArNa MaMbA^
Dołączył
27 Maj 2005
Posty
4 177
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kraina Czarów
Ja miałam uczulenie od Antidralu :/ ale co do tego, ze nie poci się po nim to 100% prawda :)
 

motylek:)

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2007
Posty
1
Punkty reakcji
0
Cześć, mam problem z Antidralem. Stosuje go już około miesiąc. Przez pierwszy tydzień stosowałam go co drugi dzień wieczorem, a pożniej co 3 dni. Ale od niedawna zauważyłam, że zaczynam się znowu pocić. Co ja teraz mam zrobić? Użyć przez 4-5 dni na noc, a potem co 2-3 dni? :( Z góry dziękuję, za pomoc.
 

hike

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2008
Posty
3
Punkty reakcji
0
czesc
ja tez mam problem z nadpotliwością, nie wiem dlaczego ale dotyka mnie to bardzo w szkole.
Okropnie się krępuje gdy mam mokre paszki. A w lato to sie boje pomyśleć :mruga:
Mam zamiar kupić Antidral. Kupuje sie go w aptece?
a no i jak sobie go zaaplikuję wieczorem po kąpieli to mam rano go zmyć? Słyszałam że ma taki średni zapach więc rano po zmyciu mogę wziąć inny antyperspirant żeby ładnie pachniało?

Kupiłam sobie z rexony anty z nowości i miał być taki super i nic!
nic nie pomaga.
:niepewny: okropnie sie czuje
ale najgorsze jest to że w domu sie tak nie poce!
pomóżcie.
 
Do góry