Ankiety do prac magisterskich

gbar

Nowicjusz
Dołączył
27 Kwiecień 2009
Posty
5
Punkty reakcji
0
Jestem studentka V roku psychologi na UAM Poznan.

zwracam sie z prosba o wypelnienie ankiety do mojej pracy magisterskiej: "Doświadczenie rozwodu rodziców a funkcjonowanie w zwiazkach miłosnych w oparciu o teorie przyziazania"

http://www.ebadania.pl/725366fe1c927bce

powyżej znajduje się link do ankiety.

Zapraszam szczególnie osoby dorosle, ktore doswiadczyly rozwodu swoich rodziców.
badanie jest anonimowe i niezagrazajace.
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
mam watpliwosci czy to wlasciwy dzial, ale moze sie myle - nie mialem takich doswiadczen
 

asiu_pie

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2009
Posty
3
Punkty reakcji
0
Witam,
jestem studentką dziennikarstwa i komunikacji społecznej UJ. W celu naukowym chciałabym przeprowadzić ankietę wśród użytkowników Kontaktu tvn24, jednak strona www.tvn24.pl nie daje możliwości kontaktu z jej użytkownikami.
Dlatego uprzejmie proszę osoby, które są użytkownikami Kontaktu tvn24 (tzn są zalogowane na stronie www.tvn24.pl) o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest mi potrzebna w celu napisana pracy dyplomowej. Ankietę można znaleźć tutaj:
www.speedyshare.com/427404780.html
Po jej wypełnieniu proszę ją odesłać na skrzynkę e-mailową: joanna.p@orange.pl.
Serdecznie dziękuję za pomoc.
 

studentka22

Nowicjusz
Dołączył
21 Maj 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam!

W związku z pracą licencjacką przeprowadzam ankietę. Jest bardzo krótka i ciekawa, no i ma dużo obrazków. Wypełnić można ją pod adresem:

http://webankieta.pl/ankieta/w1hptl3afc88

Bardzo proszę o pomoc! Potrzebuję tych ankiet bardzo dużo, a z powodu zawartości multimedialnej nie mogę ich nawet wydrukować. Całość powinna zająć nie więcej niż 8 min.

Zachęcam do wypełniania i dziękuję!

Studentka, UE Poznań
 

Blackowa

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2007
Posty
946
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Miasto
Śrem k/Poznania
hello!

Ja również potrzebuję Waszej pomocy. Jeśli zechcecie poświęcić ok 5 minut na jej wypełnienie byłabym bardzo wdzięczna

link do ankiety

ankieta jest na temat konsumpcjonizmu, ma ona mi pomóc w napisaniu pracy licencjackiej pt "wpływ kultury konsumpcjonizmu na rozwój współczesnej rodziny"
 

kasia.jot

Nowicjusz
Dołączył
13 Czerwiec 2009
Posty
2
Punkty reakcji
0
Hej,
studiuję psychologię i robię obecnie badania dotyczące postrzegania Unii Europejskiej. Szukam osob (z roznych kierunkow i uczelni) sklonnych wypelnic 10 minutowa ankiete znajdujaca się pod tym linkiem
http://www.surveymonkey.com/s.aspx?sm=oepZ...xqeXtGiMA_3d_3d

Bede ogromnie wdzieczna za pomoc, bo musze te badania zrobic w stosunkowo krotkim czasie - nazywajac rzeczy po imieniu są one na wczoraj. z gory dzieki! :)
 

pastw

Nowicjusz
Dołączył
2 Wrzesień 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
Chcesz coś zareklamować związanego ze studiami bądź studenckim życiem? Pisz w tym temacie. - Caleb

Przedsiębiorczość akademicka - skuteczny transfer wiedzy

Polskie Towarzystwo Ekonomiczne zaprasza studentów i kadrę naukową z terenu woj. mazowieckiego do wzięcia udziału w kursie składającym się na cykl profesjonalnych szkoleń. Zajęcia dla naukowców i studentów będą prowadzone oddzielnie. Udział w projekcie jest całkowicie dofinansowywany ze środków UE w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Celem szkoleń jest przekazanie wiedzy i umiejętności, które będą pomocne w rozwijaniu przedsiębiorczości akademickiej typu SPIN OFF/SPIN OUT

Cały kurs składa się z następujących szkoleń:
  Zakładanie działalności gospodarczej w krajach UE,
  Outsourcing w praktyce,
  Innowacyjność i ochrona własności intelektualnej,
  Finansowanie współpracy nauki i biznesu w ramach funduszy strukturalnych,
  Warsztaty innowacyjności,
  PR, czyli jak kreować wizerunek firmy,
  Autoprezentacja,
  Motywacja i zarządzanie zespołem,
  Coaching.

Zajęcia będą prowadzili trenerzy posiadający bogate kwalifikacje i doświadczenie.
Zajęcia będą się odbywać w Warszawie, ul. Nowy Świat 49.

Więcej informacji na www.ue.pte.pl
 

piteruam

Nowicjusz
Dołączył
14 Wrzesień 2009
Posty
4
Punkty reakcji
0
Drogie koleżanki i koledzy po fachu.

Wspólnie z pedagogami i programistami stworzyliśmy dla Was nowy serwis, na którym w czasie studiów można znaleźć pracę w obszarze pomocy drugiemu człowiekowi, a mówiąc ściślej z obszaru: nauczania, wychowania, opieki i pielęgnacji następujących grup: dzieci, młodzieży, dorosłych, osób starszych oraz niepełnosprawnych.

Pamiętam, że jako student pedagogiki chciałem już zarobkowo wykorzystywać swoje umiejętności, ale widmo roznoszenia ogłoszeń i wielu innych czasochłonnych metod zwykle skutecznie mnie zniechęcało.

Narzędzie, które oddajemy w Wasze ręce opiera się o nasze studenckie doświadczenia a także było długo konsultowane właśnie z obecnymi studentami. Dlatego są w nim między innymi takie opcje jak: czas świadczenia usług, lokalizacja, godziny dostępności.

Nadal poddajemy go dyskusji.

Serwis jest obecnie darmowy i obiecuję, że będę robił wszystko, by jeszcze długo tak zostało.

Serwis nazywa się: FLOY.PL - usługi dla domu i rodziny.

Z naszych wstępnych obserwacji wynika, że zyskuje on szalenie szybko na popularności. Wszystko to dzięki Waszym opiniom i pomysłom.

Za co dziękuję!

Zapraszam na FLOY.PL i proszę o merytoryczne opinie. W serwisie jest również ankieta, którą można wypełnić anonimowo.


Pozdrawiam floyowo
 

ArchiveIT

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2009
Posty
2
Punkty reakcji
0
Gra symulacyjna była jednym z najbardziej wartościowych elementów w całych studiach MBA.
opinia uczestnika studiów MBA



[…]symulacja była niezwykle zbliżona do "świata realnego".
opinia uczestnika studiów MBA


Symulator Biznesu jest grą strategiczną pomagającą kształcić przyszłych menadżerów. W naszych szkoleniach wykorzystujemy Strategiczną Symulację Rynkową 4RMR, czyli jak dostarczać:

WŁAŚCIWY produkt, za WŁAŚCIWĄ cenę, we WŁAŚCIWE miejsce, o WŁAŚCIWYM czasie, maksymalizując efektywność finansową przedsiębiorstwa.


Gra oddaje realizm dzięki zastosowanemu modelowi decyzyjnemu opartemu o 20 000 przypadków stanowiących reprezentatywną próbę gospodarstw domowych w Polsce. Populacja klientów w trakcie cyklu życia rynku uczy się oferty producentów i elastycznie podejmuje decyzje zakupowe.

[…]gra nauczyła wyciągać wnioski na podstawie danych - analizy, finanse. Pokazała jak łatwo jest stracić pozycję lidera i jak trudno ją odzyskać, gdy konkurencja nie popełnia błędów.
opinia uczestnika studiów MBA


Platforma pozwala na realizację zajęć w koncepcji:

TEORIA->PRAKTYKA->PRAKTYKA->SUKCES.


Po zapoznaniu się z materiałem merytorycznym, dzięki symulacji możliwe jest zweryfikowanie swojej wiedzy w realnych warunkach. Uczestnicy wdrażają nowe strategie, rozwijają praktyczne umiejętności, a z drugiej strony mogą przeanalizować swoje decyzje i pozycję konkurencyjną na rynku.

W połączeniu z bardzo dobrą symulacją zachowań nabywców na rynku można łatwo obserwować jakie są reakcje rynkowe w odniesieniu do naszych decyzji taktycznych.
opinia uczestnika studiów MBA

Symulator Biznesu opiera się o procesowy model zarządzania, obrazujący zależności między wszystkimi obszarami aktywności biznesowej. Dzięki czemu kompleksowo realizowane są zagadnienia z różnych dziedzin:

- strategii,

- sprzedaży,

- dystrybucji,

- marketingu itd.

Powyższe działania rozpatrywane są z perspektywy finansowej tzn. każda decyzja w przedsiębiorstwie traktowana jest jak inwestycja: z jednej strony należy pozyskać finansowanie na jej realizację, z drugiej przeanalizować czy przyniosła ona zysk czy stratę i w jakiej wysokości.

Pragniemy pokazać część problemów, z którymi zetknie się osoba uczestnicząca w symulacji biznesowej, i przedstawiamy cztery zadania związane z różnymi obszarami funkcjonowania przedsiębiorstwa.

Strona Symulacji Biznesowej

Sprawdź się

Z wyrazami szacunku

Bartosz Słodkowski
Symulator-biznesu.pl
 

kamrati

Nowicjusz
Dołączył
13 Wrzesień 2009
Posty
15
Punkty reakcji
0
Hej,
jestem studentem CSS PAN. Piszę pracę magisterską na temat społecznej percepcji piractwa internetowego. Będę wdzięczny za wypełnienie ankiety pod adresem:

http://www.moje-ankiety.pl/wypelnij/kwestionariusz/5983/


Dziękuje i pozdrawiam,

Michał Masłowski
 

magda_84

Nowicjusz
Dołączył
4 Październik 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam.

Bardzo proszę osoby, które korzystały z usług kurierskich o wypełnienie ankiety.
Ankieta jest anonimowa, a jej wyniki zostaną przedstawione w pracy magisterskiej.

http://spreadsheets.google.com/embeddedform?key=0AmVlbSy9T1hKdGoxU0E4YU0tT3hGcFYtYXV1dHk0Y1E

Wszystkim uczestnikom z góry bardzo serdecznie dziękuję! :)
 
Do góry