Ankieta Dotycząca Spotkań Forumowiczów

Status
Zamknięty.

nika

................
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
6 077
Punkty reakcji
4
Miasto
daleka kraina czarow
jestem w domu ale siedze przy nim z duzymi przerwami :p wieczorkiem tez nie wchodze, o jezu czy tego nie widac ze mnie nie ma :niepewny:
 

XADK

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
1 042
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Child of the moon
Widać, ale po Twojej wypowiedzi sądziłem, że nie piszesz z domu i się zastanawiałem, kto Cię na tak długo wpuszcza na swojego kompa, albo ile ty płacisz za kawiarenke internetową :hyhy:
 

Tom

AlucarD
Dołączył
3 Maj 2005
Posty
1 144
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Nowy Targ
XADK napisał:
Tom, nie pisz tak, bo jeszcze nika w kompleksy nam wpadnie, że nikt nie zauważa jej nieobecności
Nie martw sie ona jest twarda ;) Ale jezeli jest co robic na necie to sie siedzi bardzo dlugo. Wiem to z wlasnego doswiadczenia :hyhy:

[ Dodano: 3 Czerwiec 05, 15:07 ]
A ona jest spoko i czuje jej obecnosc nawet wtedy kiedy jej nie ma na forum ;) :hyhy:

[ Dodano: 3 Czerwiec 05, 15:08 ]
Oczywiscie mowie o Niki
 

Tom

AlucarD
Dołączył
3 Maj 2005
Posty
1 144
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Nowy Targ
Tom, bo ja cie przesladuje Jezyk
NIe no co ty poprostu tak cie czesto widuje posty i twoje porady ze mylse ze zawsze jestes obecna ;) Ale to dobrze bo sie nie trzeba martwic ze jest sie sam :hyhy: ;)
 

greenpl

doktor
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
705
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Piotrków Tryb.
Czyli jak widze wszystko jest jush przesadzone - lud sie wypowiedzial, ze chce osobnego działu podzielonego na wojewodztwa
 

milusia32

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
1 924
Punkty reakcji
4
;(( NIEEE- ja kce sie z Nikusia spotkać!!! ja z Slaska a ona z MAZUR!!!!To tak nie moze być!! HELP!!
 

stokrotka81

Moderator
Dołączył
19 Maj 2005
Posty
1 996
Punkty reakcji
0
Wiek
43
Miasto
bydgoszcz
głos

[ Dodano: 12 Czerwiec 05, 21:10 ]
tak gremplusiu chcemy chcemy /chyba juz istnieje hihi/

cmokaski for all
:] :]
 

stokrotka81

Moderator
Dołączył
19 Maj 2005
Posty
1 996
Punkty reakcji
0
Wiek
43
Miasto
bydgoszcz
gremplusiu gdziekolwiek to w końcu zoorganizujemy tak czy tak ty bedziesz jednym z honorowych gości :] :]
 
Status
Zamknięty.
Do góry