ANALIZA ARTYKUŁU do matury

Limetka92

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2010
Posty
21
Punkty reakcji
0
Wiek
32
witam wszystkich przygotowujących się do matury ustnej ;)
Na napisanie prezentacji zostały mi jakieś 3 tygodnie, a zaczęłam pisac wczoraj :p ale to dlatego że piszę rok wcześniej na pewien konkurs. Na szczęście mam nauczycielkę która mi w tym pomaga i rozpisała mi mniej więcej plan, lektury, wiersze oraz dała pewien artykuł. W związku z nim mam pewien problem. Powiedziała że będzie świetny do wstępu i zakończenia (tak żeby całośc miała konstrukcje takiej klamry), zaznaczyła nawet ważniejsze fragmenty, ale ja po prostu nie widzę większego związku tego artykułu z tematem mojej pracy. Więc mam do Was ogromną prośbę, jeżeli ktoś mógłby poświęcic chwilkę swojego cennego czasu na przejrzenie tego materiału i powiedzenie mi czy ja już czytac/tudzież rozumiec tekstu nie umię czy to poprostu jakaś pomyłka tej nauczycielki, to byłabym ogromnie wdzięczna ;) dodam, że wstęp muszę skończyć dziś wieczorem także jest to sprawa nie cierpiąca zwłoki, BARDZO PROSZĘ O POMOC!

TEMAT PREZENTACJI: WYJAŚNIJ W JAKI SPOSÓB I DLACZEGO BOHATEROWIE LITERACCY WALCZYLI O WOLNOŚĆ OJCZYZNY.
oraz owy artykół Marii Janion w załączniku, można jedynie przeczytać same zaznaczone zielonym długopisem fragmenty ale ja w nich też nic nie widzę.
 

Attachments

  • 11.JPG
    11.JPG
    569,7 KB · Wyświetleń: 20
  • 2.JPG
    2.JPG
    409,6 KB · Wyświetleń: 17
Do góry