amfetamina

Nikki_More

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2007
Posty
57
Punkty reakcji
0
Po ostatniej mojej imprezie na "tym" ... juz dziekuje ! 2 dni wycięte z zycia , brak sil na cokolwiek i taka zwała, ze nie da sie opisac .
Nie wyobrazam sobie nauki na tym ...jak mialabym sie tak męczyc pozniej to wole normalnie sie uczyc ;P
 

311bastek311

Nowicjusz
Dołączył
3 Wrzesień 2006
Posty
592
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Śląsk
Hehehe dobre... mi tak nauce nie pomaga :D i nigdy nie pomogła.I nigdy nie uwierzę w żadne cudowne sposoby na naukę. Jak się nie nauczysz to nie będziesz umiał i tyle.
 

Nikki_More

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2007
Posty
57
Punkty reakcji
0
No ja nigdy sie na tym nie uczylam ...i nie mam zamiaru ;P Tylko zdarzylo sie na imprezie wziąsc ale teraz juz koniec ;P
 

Nikki_More

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2007
Posty
57
Punkty reakcji
0
Heh i wzajemnie ;P No co taka prawda... jesli chodzi o ten temat , lepiej sie w to nie wciągac ;)
 

donaldzik1115

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2007
Posty
2
Punkty reakcji
0
W wakacje mialem komisa z matmy, ale zaczolem sie uczyc dwa dni przed(oczywiscie na bialym). Poszedlem tez po kresce na korki i w 1,5h facet wytlumaczyl mi caly semestr. Na komisa tez poszedlem po bialym z samego rana i oczywiscie zdalem. Nie jestem wcale dumny z tego ze biore i wybur pozostawiam kazdemu indywidualnie. Ostatnio bylem u tego samego goscia nic nie biorac przez miesiac i w 2h z trudem wytlumaczyl mi dzial.
Amfa nie pomaga kazdemu w nauce bo to sprawa indywidualna przyswajania scierwa przez organizm. Ale jak macie nuz na gardle to mozecie sprubowac ale uwaga bo za:cenzura:iscie wciaga (ale mi pomoglo...).

MAX
 

maxkam

Nowicjusz
Dołączył
16 Marzec 2007
Posty
18
Punkty reakcji
0
Chlopak nie wie co robi moj koles tez tak do maturki zakuwal tylko ze jak wciagasz choc mozna tez wypic z napojem albo polknac , musisz brac caly czas za kazdym razem jak ci faza puszcza bo zapomnisz wszystko historia ta sie skonczyla wizyta w monarze, takze nie polecam
 

Nikki_More

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2007
Posty
57
Punkty reakcji
0
No wlasnie ... jak faza schodzi to wtedy najlepiej wziasc znowu , zeby nie bylo zwaly. A to wlasnie to błędne kolo!!
 

donaldzik1115

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2007
Posty
2
Punkty reakcji
0
Moze i tak ale jesli potrafi sie kontrolowac to nie ma z tym najmniejszego problemu. Na zejsciu jest troche przesrane, ale da sie to zniesc....
 

halik8000

Nowicjusz
Dołączył
17 Styczeń 2008
Posty
1
Punkty reakcji
0
dlaczego ludzie ktorzy sa juz zaawansowani w branie bialego mowia o nauce? z regoly takie osoby nie ucza sie wcale bo im to nie wchodzi wogole i nie sa zbytnio madrzy, bo przeciez ludzie ktorzy juz biora tak duze ilosci jak "wy" to mozna sobie dopowiedziec samemu wasza przeszlosc zwiazana z edukacja. moze tez nie wiecie ze czlowiek jak sobie podzieli gieta fuki na 15 sciech i bedzie je wciagal tylko wtedy jak sie uczy to jest to tak jakby wspomagacz nauki i wcale sie tej wiedzy nie zapomina na nastepny dzien bo nawet najmniejszego zwala nie ma po takiej ilosci proszku.

jezeli ktos nie ma przeszlosci zbytnio zwiazanej z dragami (ewentualnie gana i nic wiecej) i nigdy nie wciagnal wiecej nic 1/10 g fuki to jak na starcie zacznie od tak malej ilosci ktora mozna nazwac "szczypta" to ani sie jakos nie uzalezni zbyt szybko (bo wiadomo ze w koncu kazdy sie uzalezni- to jest kwestia czasu), w tym przypadku mozna brac np 2-3 razy w tygodniu po np 1/15 g i to tylko jak sie ma cos waznego w szkole i trzeba sie szybciej czegos nauczyc (oczywiscie moze to sie zdazac rzadziej niz 2-3 razy w tyg- wiadomo jak jest w szkole) to wg mnie moze tylko pomoc i ta wiedza raz przyswojona nie uleci na jak to ktos napisac 3 dni w przod maksymalnie tylko bedzie w nas na dlugi czas. nie trzeba tez brac tego ciagle- miesiac, dwa, trzy ewentualnie jak trzeba cos pozaliczac a pozniej odstawic zeby zmniejszyc ryzyko zbyt szybkiego uzaleznienia sie.

to jest moje zdanie, moze ktos z tym nie zgodzic bo nikt z "was" nie wyobraza sobie jak mozna wbrac takie male ilosci futra skoro jedziecie po gieta na noc ; ]

wiem ze temat jest stary ale prosze o jakis komentarz czy zgadzacie sie ze mne, bo byc moze zyje w bledzie a jestem tego nieswiadomy.
 

Basieńka_

Nowicjusz
Dołączył
21 Grudzień 2006
Posty
191
Punkty reakcji
0
Miasto
...
niby tak wszyscy mówią, że dobrze się po tym uczyc, ale z tego co zauważyłam nie dla każdego. ja np. nie mogłabym się wtedy uczyc, mam 1000 myśli na minutę, więc raczej nie skupiłabym się nad tym, co czytam. i nie mówię tu o dawkach typu 0,5 gieta na raz tylko naprawde malutkie kreski tak na mnie na początku podziałały.
 

Kasia A.

Nowicjusz
Dołączył
2 Sierpień 2008
Posty
2
Punkty reakcji
0
witam, mam takie pytanie i problem, ponieważ mój chłopak bierze od ponad miesiąca leki antydepresyjne (20 mg paroksetyny substancji czynnej) i ma zamiar dziś ćpać amfetaminę twierdząc, że nic mu nie będzie. Czy może mu coś się stać? :( już nie raz ćpał to g...., ale nie brał wtedy tych silnych leków na depresje. Boje się, że może coś się mu stać. Z góry dziękuję za odpowiedzi. pozdrawiam
 

Nookie

Nowicjusz
Dołączył
17 Czerwiec 2006
Posty
3 117
Punkty reakcji
9
Łooo skoro bierze silne leki i w dodatku chce ćpać to nie obraź się ale masz chłopaka narkomana według mnie. Pewnie, że może mu się coś stać, może umrzeć, organizm może nie wytrzymać. Cóż za głupie pytanie te leki są silne + narkotyki!
 

Kasia A.

Nowicjusz
Dołączył
2 Sierpień 2008
Posty
2
Punkty reakcji
0
Ale on nie ćpa codziennie, ostatnio brał to kilka miesięcy temu a teraz mu coś odpaliło i chce ehh, ale moze jak raz weźmie to nic się nie stanie ..
 

Doroti

Zwykła Wariatka
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
3 079
Punkty reakcji
18
Wiek
31
Miasto
czy to ważne ?
Pewnie coś się może stać... a tak wogóle to lepiej zmień chłopaka.. ;/ dobrze ci radze...
 

house

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2008
Posty
139
Punkty reakcji
0
"a tak wogóle to lepiej zmień chłopaka.. ;/ dobrze ci radze.."

Wiec tak nie wiem co sie moze stac ale wiem ze w 90 % moze dalej sie w to wkrecic ... napewno mu cos siadzie na banie ... i nie bedzie mial fajnie

A raczej radze ci z znim byc ... moje zdanie ...
 

zmoolek

Nowicjusz
Dołączył
23 Lipiec 2008
Posty
11
Punkty reakcji
0
Raczej mu sie nic nie stanie oceniam to na jakies 00,01 % ze cos mu sie stanie to sa tylko leki antydepresyjne nic mu nie siadzie na bani bedzie sie zachowywal jak czlowiek tylko ze bedzie na speedowan'y.
 
Do góry