Allegro.pl boi się konkurencji

won11

Nowicjusz
Dołączył
15 Kwiecień 2010
Posty
2
Punkty reakcji
0
Posiadałem konto na allegro.pl przez prawie 2 lata.
119 pozytywów, 1 neutralny, 2 negatywy.
Większość komentarzy otrzymywałem jako sprzedawca usług internetowych.

W mojej głowie pojawił się pomysł i postanowiłem go zrealizować.
MultiSklep serwis automatycznego zakładania sklepów internetowych, połączonych w jeden duży portal - wyszukiwarkę.
Atrakcyjne ceny (abonament miesięczny 5zł netto) brak opłat za sprzedaż itp. Całkowity koszt prowadzenia sklepu to 5zł miesięcznie. Wystawiłem aukcję na allegro - po około 30 minutach aukcja została usunięta, a moje konto zablokowane. Nie otrzymałem informacji z jakiego powodu zostało zablokowane. Pisząc do allegro otrzymałem informacje, iż allegro ma prawo zablokować konto bez podawania przyczyny. Ale to nic.
Chciałem założyć nowe konto - po rejestracji otrzymałem wiadomość iż aktywacja nowego konta jest niemożliwa, ponieważ na te dane istnieje konto [zablokowane]. Należy się skontaktować z administratorem w celu wyjaśnienia kwestii blokady poprzedniego konta. Usiłowałem 2 miesiące dowiedzieć się co muszę zrobić aby moje konto zostało odblokowane. W końcu się poddałem. Pomysł był najwidoczniej bardzo dobry. Niebawem ruszam z kampanią promocyjną. Zobaczymy czy się przyjmie.
 

Whitesoft

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2010
Posty
404
Punkty reakcji
16
Wiek
28
To normalne zachowanie. No bo popatrz:
1. Posiadając własne forum internetowe, nie chcesz, żeby konkurencja żerowała na nim, zabierając Ci użytkowników.
2. Posiadając własną grę, nie chcesz, żeby jakiś bliżej nieznany użytkownik, pomagając sobie popularnością Twojej strony, zachęcał graczy do zmiany gry.
Logiczne i proste.

Niebawem ruszam z kampanią promocyjną
Powodzenia.
 
Do góry