alkohol a rodzice?

Hutang

Nowicjusz
Dołączył
25 Luty 2008
Posty
72
Punkty reakcji
0
u mnie rodzice mojemu bratu nawet jak miał 19 lat zabraniali pić, a ja tylko raz zostałem złapany pod wpływem i niezła awantura była... teraz jak mam wracać z imprezy do domu, to piję tak, żeby coś jeszcze kumać :) oczywiście przed wejściem zjadana jest duża paczka cebulowych czipsów :) nawalony jak świnia jeszcze ani razu do domu nie wróciłem... gorzej z fajkami :)
 

grafini

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2008
Posty
55
Punkty reakcji
0
ja zawsze do domu wracałam pózno, nikt nigdy nie wiedział, ze piłam, moze się domyślali ale nic nie mówili, oficjalnie do 18 nie wiedzieli że pilam ;D
a teraz jak gdzieś chce iśc to wciskają mi samochód żebym duzo nie piła ;p ale chyba im przechodzi, bo ostatnio nawet tata mnie w środku tygodnia na impreze zawiózł , co było dal mnie szokiem miesiaca ;p hehe
pozdro
 

rodri

Nowicjusz
Dołączył
16 Listopad 2008
Posty
91
Punkty reakcji
4
Wiek
36
Miasto
3city
u mnie rodzice mojemu bratu nawet jak miał 19 lat zabraniali pić, a ja tylko raz zostałem złapany pod wpływem i niezła awantura była... teraz jak mam wracać z imprezy do domu, to piję tak, żeby coś jeszcze kumać :) oczywiście przed wejściem zjadana jest duża paczka cebulowych czipsów :) nawalony jak świnia jeszcze ani razu do domu nie wróciłem... gorzej z fajkami :)
Haha i rzeczywiście wierzysz w to, że dzięki chipsom nie czuć od Ciebie alkoholu? Jeśli tak, to naiwny jesteś ;)
 

tommy66692

Jestem Bogiem
Dołączył
6 Grudzień 2008
Posty
1 953
Punkty reakcji
2
Miasto
Polska
ale macie problemy-ja moge wrócic do domu nawalony jak szpadel, nie mam 18 lat i nic mi nikt nie zrobi :p
 

rodri

Nowicjusz
Dołączył
16 Listopad 2008
Posty
91
Punkty reakcji
4
Wiek
36
Miasto
3city
Chwalisz się czy żalisz ? Coś mi się wydaje, że ściemniasz, po co na lewo i prawo się tym chwalisz? Myślisz, że wzbudzasz zazdrość innych osób w Twoim wieku, czy jak ? Że niby fajny jesteś ?
 

tommy66692

Jestem Bogiem
Dołączył
6 Grudzień 2008
Posty
1 953
Punkty reakcji
2
Miasto
Polska
Chwalisz się czy żalisz ? Coś mi się wydaje, że ściemniasz, po co na lewo i prawo się tym chwalisz? Myślisz, że wzbudzasz zazdrość innych osób w Twoim wieku, czy jak ? Że niby fajny jesteś ?
nie sciemniam i sie nie chwale, to jest forum i mozna pisac o wszystkim
 

astana

absolwent
Dołączył
23 Styczeń 2009
Posty
1 305
Punkty reakcji
2
U mnie nie przeszłoby gdybym wróciła pijana do domu, ale kiedy naprzykład piję sama coś alkoholowego w domu (z bardzo niską zawartością alkoholu zazwyczaj), to rodzice nie mają specjalnych uwag.
 

Whateva

Wyjadacz
Dołączył
25 Luty 2008
Posty
4 915
Punkty reakcji
347
Wiek
34
Czemu? bo ma troskliwych rodziców?
Dla mnie to jest bardzo fajnie :)
a co do tematu...
wszystkie chwyty dozwolone ;-)
 

Korean

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2009
Posty
130
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Zero tolerancji pod tym wzgledem :p ale nie przeszkadza mi to ^^
 

diva ziomek

Niepoprawny Humanista
Dołączył
17 Listopad 2006
Posty
1 607
Punkty reakcji
10
Miasto
Oświęcim/Kraków
Dlaczego fajne? Przecież im więcej się dzieciom zabrania to tym bardziej chcą to zrobić. Ale to mało którzy rodzice rozumieją :)
 

sąsiadkaaa

Nowicjusz
Dołączył
27 Styczeń 2009
Posty
103
Punkty reakcji
0
nie piję już 16 dzień:( Mama mnie prosiła żebym, przestała pić...
 

ne-ko

Nowicjusz
Dołączył
16 Marzec 2009
Posty
196
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Między Krakowem a Zakopanem
mogę pić nawet w domu z rodzicami drink cyz piwko.. nigdy nie mogę sie upić jeśli raz się upije mam szlaban na łosh.. mimo wieku..a to dlatego że mój ojciec to zawodowy alkoholik
 

wyznaczona

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2009
Posty
180
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Gdzieś daaleko
u mnie bywa różnie. wprawdzie mam rocznikowo 18 lat, ale moja mama czasem jak wyczuje ode mnie alko to mówi ze przeginam i w ogóle.
ale nigdy nie doszło do tego zeby mnie widziała całkiem pijaną.
W domu nie mogę pic.
 

tommy66692

Jestem Bogiem
Dołączył
6 Grudzień 2008
Posty
1 953
Punkty reakcji
2
Miasto
Polska
u mnie to mówią ze lepiej w domu niz mam gdzies pod sklepem, dlatego w domu mogę nawet zgona zaliczyc-zdarzyl mi sie 2 razy ale gdzies na "wylocie" nigdy, choc zawsze wracam chwiejnym krokiem
 

Wiluu

skoorviel
Dołączył
5 Styczeń 2009
Posty
1 318
Punkty reakcji
27
Wiek
34
u mnie to mówią ze lepiej w domu niz mam gdzies pod sklepem
co racja, to racja :).

A co do Alkoholu, to moja mama jest troche pesymistycznie nastawiona, może dlatego, ze nie pije :). Ale jak czasami się wracało lekko niewyraźnym, to tylko sie spojrzała, i przewaznie nic nie mówiła.

Inaczej było, gdy przyszedlem raz do domu taki pijany, ze nie pamietałem nawet jak wszedłem do domu, i w wejsciu jeszcze piwo mi wypadło z reki :D no wiadomo co sie działo drogiego dnia :D
 
Do góry