Alko, Fajki...od Kiedy?

bartekt

Made in China
Dołączył
2 Kwiecień 2007
Posty
1 288
Punkty reakcji
5
Wiek
29
Miasto
*********
Pierwszy fajek, to 6-7 lat. :sexy: :p Więcej palić nie zamierzam, chociaż kumple namawiali i do dziś namawiają. :)
Browca to od zawsze ojcu z kufla/butelki podpijałem. Wódki raz w życiu się napiłem u kumpla, ale to tylko symbolicznie, żeby się jego starsza nie kapnęła.
Dragów nigdy nie brałem i brać nie chcę.
 

Wojciech93

Nowicjusz
Dołączył
23 Marzec 2008
Posty
44
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Paliłem od 13 lat chyba, ale to takie popalanie było.
Nie piję. Mój ojciec był(jest, ale nie mieszkam z nim) alkoholikiem, lał matkę i braci i postanowiłem ze nigdy nie będe taki jak on!
 

krwawa_mery

Nowicjusz
Dołączył
24 Grudzień 2007
Posty
336
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Miasto
Warszawa
Hehe...moje pierwsze piwo??W sylwestra w pierwszej klasie....gimnazjum :p
Wódki nie tykam odkąd zmieszałam z nią wino i pół imprezy przesiedziałam w kiblu <żyga> :bag:
Fajki...tylko 2 buchy w drugiej klasie gimnazjum na ognisku(od tamtego momentu mam wstręt do fajek)
Dragi...nie próbowałam i raczej nie zamierzam <_<


Można powiedzieć że taka grzeczna imprezowiczka....tylko browar :D
 

Wojownik1988

Syn grzesznych ciał
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
1 853
Punkty reakcji
6
Wiek
36
Miasto
Mazury
Hmn... mam pytanie, jak w temacie. Ile mieliscie lat, keidy po raz pierwszy zapaliliście fajke, zioło, czy się upiliście :D czy wciągnęło Was jakies towarzystwo, cyz to przez nich? A jak tak,. czy to są przyjaciele, czy byli to zwykli menele :D :p

Miałem 14 lat, jak pierwszy raz się upiłem i zapaliłem pierwszego papierosa. To było na obozie żeglarskim.
Od tego czasu zaczęło mnie ciągnąć do picia i palenia.
 

Hutang

Nowicjusz
Dołączył
25 Luty 2008
Posty
72
Punkty reakcji
0
faje zacząłem kiepczyć w zeszłe wakacje, czyli jak miałem 15 lat i pale do dzisiaj, uchlałem się również w zeszłe wakacje (pomijam to co było później ;] ), sporadycznie się zdarza, że z kumplami zapalę skręta na imprezie... ot tak, żeby było fajniej :)
 
Dołączył
2 Lipiec 2008
Posty
5
Punkty reakcji
0
Ja dobrze pamiętam że zawsze dziadek zostawiał pare papierosków w szafce więc jak byłem sam w domu lub jak byłem na osiedlu to bardzo często paliłem skończyło się tym że starzy się dowiedzieli sad.gif W sumie wychowywałem się zawsze praktycznie na ulicy , w szkole same jedynki więc tam szlugi nawet palili 5 latkowie sad.gif Jak zaczolem palic szlugi to mialem z 7 lat do 12 sad.gif
 

Ugarte

Nowicjusz
Dołączył
26 Marzec 2008
Posty
368
Punkty reakcji
10
Ja po raz pierwszy wypiłem całe piwo w 1 klasie LO (czyli miałem 16 lat). I wbrew temu co sobie pewnie pomyśleliście wcale nie byłem ofermą, kujonem, ani inną 'ciotą' :D . W porównaniu do moich rówieśników to późno, ale ja wcale nie żałuje (do tej pory uważam że alkohol nie jest dla dzieci z podstawówki czy gimnazjum).

W życiu miałem dwa okresy w których paliłem papierosy - pierwszy to w podstawówce (kupowałem fajki od ruskich bo w żadnym sklepie by mi nie sprzedali). Drugi okres w którym paliłem to była poprzednia zima, ale na szczęście nie uzależniłem się zbyt mocno i rzuciłem to w cholerę.

Tabakę pierwszy raz zażyłem bodajże w 3 klasie gimnazjum i do teraz sobie ją cenię.

Dragów nie brałem i brać nie mam zamiaru.
 

jacek13p

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2008
Posty
10
Punkty reakcji
0
no to mnie wysmiejecie ;p i prosze na mnie nie wyjezdzac ;p
piwo , wodka , wino - 12 lat
fajki - 12 lat
ziolko - 13 lat
tabletki itp - tez 13 lat ;p
ale z niektorych tu zeczy ktore zrobilem sie nie ciesze...
 

Mateusz19914

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2008
Posty
34
Punkty reakcji
0
witam wszystkich.
pierwsze piwo wypilem w wakacje z 6 kl do 1 gim
papieros chyba w 3 gim i czasem zapale na imprezie zeby wzmocnic faze
tabake tez w 3 gim
ziolko w 1 lo i przyznam ze po tym jest najlepsza bania
tabletki, prochy zyla itd nie zamierzam probowac
a tak wogole to wszystkiego probwowalem z cieakwosci i nie za namowa kumpli
 
R

robaldo

Guest
papieros był w ...... przedszkolu :bag: czyli 6 lat :p pozniej w wakacje w gimnazjum, ale już nawet mnie nie ciągnie :)
alkohol 1 lub 2 gimn
innych używek nie brałem i nie będe brał :p
 

tom72

Nowicjusz
Dołączył
10 Lipiec 2008
Posty
5
Punkty reakcji
0
Miasto
WAWA
Fajki to gdzies w 6 klasie podstawowki , narkotyki - pare razy przypalilem dwa razy na maksa ze mialem jazde , a alkohol zaczalem wczesnie i dzis jestem alkoholikiem.Na szczescie dojrzalem juz swoje dno -od trzech i pol roku nie pije .Z fajkami tez dalem sobie spokoj najpierw 1.5 roku przerwy i teraz od prawie dwoch miesiecy.ciezko odwyknac ,ale za to zyje sie lepiej :D
 

Domelek89

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2008
Posty
326
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Trójmiasto
Paliłem jak miałem 8 lat przez rok... i tylko w takim wieku myślałem że to szpan... jest to zbędny bo szlugi NIC nie dają...
Alkohol pije od gimnazjum i ine mam zamiaru kończyć bo nic nie gasi tak pragnienia jak dobre zimne tyskie w butelce...
a i nigdy nie ćpałem anie nie wciągałem żałosnej-gwniarskiej-dziecinnej tabaki...
the end
 

_zgubiłamanioła

Nowicjusz
Dołączył
13 Czerwiec 2008
Posty
192
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Cz-wa
Pierwsza fajka około 6 roku życia. Później w 1 klasie gim. paliłam przez kilka miesięcy. Teraz zdaża mi się raz na miesiąc zapalić ;p
Alkochol pije od 13 roku życia ;p nie ćpałam i raczej nie będe ;p Tabaka - 12 lat :]
 

xbartxxx

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2008
Posty
202
Punkty reakcji
0
pierwszy alkohol w wieku 14lat, natomiast fajka rok pozniej,obecnie nie pale
 

Ginewra_

Muchacha negri.
Dołączył
12 Lipiec 2007
Posty
764
Punkty reakcji
1
Wiek
30
Miasto
Gdzie nikt mnie nie znajdzie.
Pierwszy raz zapalilam fajke, kiedy mialam 14 lat, dal mi ja brat. Spodobalo mi sie palenie fajek, bo przynajmniej troche uspokajalo. Ale nie palilam czesto, wlasciwie to sporadycznie, dla zlagodzenia nerwow, bo strasznie sie balam, ze sie uzaleznie. Potem pol roku pozniej zapalilam ganje, ktora bardzo polubilam i zaczelam czesto po nia siegac, ale teraz sie juz troche z tym uspokoilam. A z alkiem bylo troche wczesniej, w wakacje dwa lata temu, mialam 13 lat. Ale nigdy nie zdarzylo mi sie upic, zawsze potrafilam zachowac umiar. ;)
 

kaasandraa

Nowicjusz
Dołączył
23 Sierpień 2008
Posty
11
Punkty reakcji
0
Miasto
Bartoszyce
alkohol - eeee... a nie pamiętam xD jakoś 15 lat chyba miałam xD
fajki - taki pierwszy z pierwszych to jakoś w wieku 3-4 lat kiedy to zabrałam ojcu fajke i próbowałam odpalić mysląc, ze nikt nie widzi. -.-" z tej pierwszej próby pozostało mi zdjęcie xD potem jakoś w wieku 6-7 lat jak mi tatus dał, aby zniechęcić ale sie nie udało i od jakoś ok. 16 rok życie pale niestety
zioło - teoretycznie jeszcze przede mną ale wątpię żebym próbowała xP aczkolwiek xD
 

forest_guru

Nowicjusz
Dołączył
28 Sierpień 2008
Posty
354
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
UK/Londyn
Piwa napiłem sie 1st time when i have 11 lat :p
Wódki napiłem sie 1st time when i have 14 :p
Zapaliłem papierosa gdy miałem 17 i palę juz rok... ale staram sie rzucić i pomału m sie to udaje ;) już tydzien nie pale ;)
 
Do góry