Ah te kobiety... Pytanie skierowane do wszystkich.

lolek1971

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2012
Posty
1 614
Punkty reakcji
7
W życiu większości chłopaków jest taki okres, że nawet jak cycków masz malutko i nie masz za bardzo na czym siadać, to taki chłopaczek dowyobraża sobie, bo ... no, nie chcę sprowadzać tego do pożądania.
Powiem naukowo : - Mężczyzna MUSI wydalić z siebie nasienie co jakiś czas (ok. 2 tygodni). Jeśli tego nie może zrobić zgodnie z "przepisami", to następuje tak zwana polucja - wytrysk np pod wpływem erotycznego snu.
Rzeczą dziewczyny jest szanować się do tego stopnia, by jego dążeń do zaspokojenia tej fizjologicznej potrzeby nie potraktować jako okazywania miłości i posłużyć za "chwilówkę"
 

moniquemonique

Bywalec
Dołączył
25 Październik 2011
Posty
1 689
Punkty reakcji
96
Miasto
Śląsk, Częstochowa
To kobiety przed facetami stawiaja wymagania, a wspolczesnie kobiety... nie maja zadnych wymagan a wrecz przeciwnie same soba nic czesto nie reprezentuja.
Wywnioskować z tej wypowiedzi można, że faceci w obec kobiet nie stawiają żadnych wymagań wystarczy, że będzie łądna i całkiem chętna, a potem (nie akatuje Cie) narzekają, że to głupie takiie i ambicji żadnych nie ma.
Jak zwykle powiedzieć musze, że wszystko działa w dzie strony.
Męczy mnie troche to biadolenie na forum na okrągło... szkoda, ze nikt nie podzieli się tym jaka jego połówka jest fajna...
 

Wilk_LancaSter

wiek jest zmienną niezależną, od której wiele zale
Dołączył
18 Luty 2012
Posty
3 319
Punkty reakcji
40
Kamil, to przeważnie jest taka poza, zwana gawedziarz seksualny, dość częsta w młodości. Tacy po spotkaniu kumpli gadają:- Ale sobie po ....
Po iluś latach mówią kumplom: - Ale sobie popiłem
Aż wreszcie przychodzi pora, kiedy sięchwalą: - Kuuupkę miaaałem ...
 

soso

Nowicjusz
Dołączył
25 Sierpień 2011
Posty
171
Punkty reakcji
2
To fajnie, że masz szacunek dla kobiet - dobrze by było, gdyby one same jeszcze go miały ;)

Zgadzam się z tym całkowicie...Sądzę, że współcześnie problem nie leży tylko i wyłacznie w tym, że mężczyźni nie szanują kobiet ale przede wszystkim w tym, że to kobiety same siebie nie szanują a przez to..pokazują facetom, ze tak własnie chcą być traktowane- bez szacunku. "Chcesz zmieniać świat, zacznij od siebie". Chcesz by szanowano kobiety- sam je szanuj:) Jestem święcie przekonana, że niejeden to doceni..i weźmie sobie za przykład:)
 

Wilk_LancaSter

wiek jest zmienną niezależną, od której wiele zale
Dołączył
18 Luty 2012
Posty
3 319
Punkty reakcji
40
Nooo ... Bywają takie niewiasty, które CZASAMI marzą o ciągnięciu ich za warkocze do jaskini rozpusty ...
Albo żeby ją rozebrał zanim bedą dwa metry od drzwi wejściowych ...
To nie jest brak szacunku dla siebie, bo dotyczy perwersji w odniesieniu do NIEGO - tego Jedynego

aCH te baby!
 
Do góry