Adopcja Dzieci Przez Homoseksualistów

Martina

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2005
Posty
778
Punkty reakcji
0
adoptować nie muszą - oni je sobie robią ... czy jesteście aż tak ślepi ? :) co to za problem dwóm lesbijkom znaleść parę zaprzyjaźnionych gejów i zrobić sobie dzidzię ...
lesbijki to już wogole nie mają problemu, po prostu idą z przypadkowym facetem do łóżka i już ...
 

Deras

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2005
Posty
1 144
Punkty reakcji
0
Wiek
20
Miasto
WROCŁAW
adoptować nie muszą - oni je sobie robią ... czy jesteście aż tak ślepi ? :) co to za problem dwóm lesbijkom znaleść parę zaprzyjaźnionych gejów i zrobić sobie dzidzię ...
lesbijki to już wogole nie mają problemu, po prostu idą z przypadkowym facetem do łóżka i już ...

Masz rację... :) :) :)
No to tylko ze wtedy to by nie była juz Homo niewiadomo :p
 

Teeta

Nowicjusz
Dołączył
25 Grudzień 2005
Posty
59
Punkty reakcji
0
Wiek
41
lesbijki to już wogole nie mają problemu, po prostu idą z przypadkowym facetem do łóżka i już ...

taa. jassne. "bzykają" się za przeproszeniem z każdym... chyba pomyliłaś pojęcie "prostytutka" a "lesbijka", ręczę, że to nie to samo!


nie uważam, że homoseksualizm to choroba, w pełni toleruję homoseksualizm i biseksualizm, oni powinni mieć prawo wychowywać dzieci. to tacy sami wartościowi ludzie jak - my (haha! nie-spo-dzia-nka!?) , od nich również można się wiele nauczyć.
 
Dołączył
10 Listopad 2005
Posty
14
Punkty reakcji
0
skoro uważasz homoseksualistów za "normalnych", to zapewne niedługo własne dzieci dasz pod opiekę pedofilom... - w Twoim pojeciu oni też sa "normalni"..

Serdecznie Ci współczuje
 

Hammerheart

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
344
Punkty reakcji
1
Wiek
116
Miasto
Kraków
nie Nie NIE to nei jets normalna rodzina. Jak chcą dzieci to niech sobie zrobią :]
NS!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Teeta

Nowicjusz
Dołączył
25 Grudzień 2005
Posty
59
Punkty reakcji
0
Wiek
41
skoro uważasz homoseksualistów za "normalnych", to zapewne niedługo własne dzieci dasz pod opiekę pedofilom... - w Twoim pojeciu oni też sa "normalni"..

złe porównanie. w przeciwieństwie do pedofilów, homoseksualiści nie zrobią im nic złego.
jeśli będą mieli warunki to zapewnią o wiele lepszy dom, niż dom dziecka.


Serdecznie Ci współczuje
nie rozumiem czego?
 

Teeta

Nowicjusz
Dołączył
25 Grudzień 2005
Posty
59
Punkty reakcji
0
Wiek
41
zoofile to szkodzą zwierzętom, nie uważasz? ;]
no nie przesadzajmy, za chwilę ktoś powie, że jeśli ktoś będzie się ciął czy czy coś w tym stylu to czy też to jest zdrowe.

zoofile, nekrofile, pedofile to zboczenia seksualne, a w homoseksualiźnie, bisekualiźmie oraz hetereseksualiźmie wchodzi 1 najważniejsze uczucie - miłość. to jest orientacja, a nie zboczenie.
 

xi-bit

Nowicjusz
Dołączył
23 Sierpień 2005
Posty
346
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z marsa
Nie mam nic do gejów czy lesbijek (to drugie jest nawet ciekawe:p), ale adopcja dzieci to zdecydowane nie. Można mówić, że maja prawo do normalnego życia, ale dziecko tak samo ma prawo, a nie że później w szkole będą jego rówieśnicy się z niego naśmiewać. Heh zgodziłbym się na adopcje przez kochających inaczej pod jednym warunkiem, że adoptowane dziecko ma około 17-18 lat i samo wyraża na to zgodę. :D
 

gosia665

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2005
Posty
570
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Łódź
jestem przeciwna ! dziecko powinno mieć zarówno matke jak i ojca :] a nie ojca i matke faceta :] skandal !
 

Jamsen

stojący na straży
Dołączył
30 Wrzesień 2005
Posty
4 662
Punkty reakcji
5
WŁAŚCIWY rozwój emocjonalny takiego dziecka jest niemozliwy.
A jeżeli sie uda, to chyba kwestia przypadku.
Poza tym, to obrzydliwe, bo powstaje wątpliwość, czy dziecko to (jak dorośnie, czy nie) nie będzie przypadkiem kolejnym partnerem seksualnym dla tych... eeeemmmm.... "rodziców"
 

Rapid

Nowicjusz
Dołączył
27 Grudzień 2005
Posty
1 190
Punkty reakcji
21
Ileż tu nienawiści, złości i niewiedzy!
Ukson88 niemal zrównał homoseksualizm z odrażającymi dewiacjami zoofili i nekrofilii. Tak tez można myśleć bo myślenie nie boli.
Teoretycznie tolerancyjni jakoś maja problem z dopuszczeniem do swojej świadomości faktu, że orientacja seksualna wychowawców nie ma wpływu, albo ma znikomy, na orientacje wychowywanych. Natura i tak sie o swoje upomni. Spoko.
Jest przejawem zakłamania, braku wiedzy i nieuzasadnionej nienawisci zakaz wychowywania dzieci adopcyjnych przez pary homoseksualne. Kołtuństwem jest wybór dla dziecka rodziny adopcyjnej, gdzie pozna tylko alkoholizm, łacinę uliczną, biedę i polskie piekiełko zamiast pozwolić zamożnym i kulturalnym ludziom zaopiekować się tym dzieckiem i dać mu szanse na normalne życie.
Tak na marginesie to jestem hetero do zarania.
 

mirekb

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2005
Posty
274
Punkty reakcji
1
Miasto
mam wiedzieć?
Ostatnio daje sie wyraznie zaowazyc wzrost nietolerancji i nienawisci ludzi rzadajacych calkowitego rownouprawnienia homo do osob ktorzy sa temu przeciwni. Np. wybuchla wielka afera w parlamencie europejskim gdy Buttilione śmiał powiedziec ze jest katolikiem i uwaza homoseksualizm za grzech (nauka kosciola przeciesz wyraźnie otym mowi). Zostal on zmieszany z blotem oraz pozbawiony stanowiska. I gdzie tu tolerancja?
Rządacie tolerancji a sami niemacie jej za grosz!

Osoba slepa jest chora, wszyscy uwazaja ja za rowna innym ale prowadzic samuchodu ona niemoze!
Homo jest chory, poza swera swej choroby powinien i jest traktowany jak hetero, ale niemoze deptac pojecie rodziny i niemoze krzywdzic dziecka.
 

hela1101

bosmanka :P
Dołączył
13 Maj 2005
Posty
816
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
...:::hmm:::...
wydaje mi sie ze jestem w dużej mierze tolerancyjna, ale cos takiego absolutnie nie wchodzi w grę. Akceptuję homoseksualistów, ale najważniejsze jest dobro dziecka. Wiem że każdy ma prawo do szczęscia i nikt nie powinien byc poszkodowany pod tym względem no ale niestety nasza spolecznośc nie dałaby dziecku życ.
 

wAzUliniasz_(D)

Zbanowany
Dołączył
18 Listopad 2005
Posty
106
Punkty reakcji
0
Wiek
69
Miasto
Sejm
zoofile, nekrofile, pedofile to zboczenia seksualne, a w homoseksualiźnie, bisekualiźmie oraz hetereseksualiźmie wchodzi 1 najważniejsze uczucie - miłość. to jest orientacja, a nie zboczenie.

Se widzialem w TV wypowiedzi pedofili i zoofili ktorzy tez twierdzili ze kochaja dzieci i zwierzatka.

Niemowie zeby tepic, szykanowac homo. Stwierdzam jedynie ze istnieja jednak pewne granice "normalnosci" sexualnej. Geje nikomu nieszkodza, nikt przez nich niecierpi, wiec niech sobie robia i zyja jak chca.

Niech jednak geje nie niszcza wartosci i instytucji (takich jak rodzina) osobom hetero. To tak jakby nagle do polski przyjechało 5 mil Senegalczyków i żadało by uznania ich za Polaków.

Samotna kobieta/mezczyzna nieuzyska pozwolenia na adopcje dziecka, gdyz czlowiek do prawidlowego rozwoju potrzebuje zarowno ojca jak i matki. Dziecko tymbardziej nierozwinie sie prawidlowo w zwiazku homo
 

acsienia

Nowicjusz
Dołączył
13 Styczeń 2006
Posty
3
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
z San Siro............. zawsze i wszędzie
W sumie to nie wiem czy jestem tolerancyjny czy nie , ale powiem, że śmieszą mnie i drażnią ludzie, którzy się takimi sprawami zajmują i wciskają głupoty o tolerancji ( to jest w swoim byciu trendy tak puste, że aż żałosne) kiedy słyszę o adopcji dzieci przez takie pary to myślę sobie, że niektórzy rodzą się z wrodzoną wadą mózgu chyba, kiedy ktoś używa argumentów, że w starożytnej grecji panowie sobie tak postępowali i nikt ich nie krytykował ( niech mi ktoś tylko powie , że jeszcze dzieci adoptowali) kiedy oglądam coś typu film Aleksander, kiedy oglądam jak ludzie się tym chełpią to naprawdę depresja mnie ogarnia. Czy już nie ma poważniejszych problemów, czy ci ludzie powariowali??, może chcą sobie pozażywać islamskiej tolerancji??, jak daleko się można w tym posuwać, może tak jak francja?? ( kiedyś słyszałem wypowiedź jakiegoś francuskiego 14 latka który z furią protestował przeciwko ustawieniu choinki w jego szkole) możę zakażmy bycia hetero bo demonstrując to na ulicymożemy urazić uczucia pewnych osób.....................................................a może spójrzmy na nich i powiedzmy, że to oni/e podejmują ekspansję swoich wartośi i próbują siła wtłoczyć ten model innym, możę zauważmy, że to temat zastępczy niektórych sił politycznych w zepsutej swoją koncepcją państwa dobrobytu Europie, możę zauważmy, że nie ma w Polsce czy też gdziekolwiek indziej tych 10 % społeczeństwa, że to jest w gruncie rzeczy sprawa marginalna, że walczy o to garstka ludzi którym na tym zależy i banda kretynów którzy nie wiedzą co mają ze sobą począć- patrz. marsz. Nałęcz. Jeśli damy sobie wmówić, że to taki wielki problem to pewnie naprawde kiedyś dojdzie do legalizacji tej adopcji.......................
 

kizia_mizia

Nowicjusz
Dołączył
15 Wrzesień 2005
Posty
2 850
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z zamku..
Gdybym była dzieckiem, które czekałoby na adopcje, to dla mnie byłoby to obojętne czy para panów czy pań :}
Chciałabym mieć dom, a przecież tacy ludzie mogą zapewnić miłość.
Gdyby tylko nie okazywali tej miłości nawzajem przy dziecku.
I tak jestem raczej na nie, bo przez to dziecko może się zmienić psychicznie.
 
Do góry