Adam Malysz... Cora Lepsza Forma !?

Taboretix

Bondziorno. Mateista.
Dołączył
6 Listopad 2005
Posty
1 305
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
El Dorado
W dzisiejszym konkursie Adam był 4 po bardzo dobryzch skokach :) Ja myśle że ma szanse walczyć o podium na mistrzostwach :)
A Wy ??
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Ja jestem z niego zadowolona.
Nigdy go nie lubiłam, ale niech skacze jak najdalej :)
 

Lechoo

noise maker
Dołączył
31 Grudzień 2005
Posty
516
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
mrowisko
Taboretix, tryskasz zbytnim optymizmem. Sezon też rozpoczął nieźle, ale nie widzę powodu by oczekiwać cudu. Jakoś się uprzedziłem do skoków odkąd nie ma co oglądać, stąd mój pesymizm.
 

Jack71

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2005
Posty
315
Punkty reakcji
0
Miasto
Gostyn
no dzis juz byo przyzwoicie :) ale na olimpiadzie w cuda bym nie wierzyl
Adama stac co najwyzej na miejsce tak od 5 do 10 ale zycze mu jak najlepiej :)
miło by było jak by zdobył medal ale to bedzie bardzo trudne :]
 

piotr99900

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2005
Posty
275
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
z nieba =)
No moze złapal forme :) zobaczy jak to będzie pózniej, ale wkoncu u większości sportowców jest takie załamanie w formie. No cóz miło by było gdyby bylo złoto w Turynie :)
 

VINCE

† B[e]hind bl[u]e eye †
Dołączył
20 Listopad 2005
Posty
497
Punkty reakcji
0
Wiek
117
Miasto
.::Azeroth::.
wiekszosc ludzi teraz nie jest zadowolona z Małysza..publika jest przyzwyczajona do 1 miejsca a przeciez chłopak jest w czołówce swiatowej nadal...Jak by tak nasza reprezentacja w piłce nożnej utrzymywała 5 pozycje na swiecie to by był lajcik :)
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Cuda się zdarzają ;)
nikt nie wie jaką niespodzianke zmaluje nam jutro Małysz :D
 

Traumatic

el comandante
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
1 274
Punkty reakcji
0
Miasto
Underground
Nie mozna ciagle byc na topie, malysz byl i bedzie wyjatkowy. Ludzie przyzwyczaili sie do jego dalekich skokow... dlatego tesh rekacja na jego zla passe jest taka jaka jest. Nie wazne jak bedzie skakal (oczywiscie oby jak najdalej) osiagnal bardzoo duzy sukces i to sie liczy.
 

Taboretix

Bondziorno. Mateista.
Dołączył
6 Listopad 2005
Posty
1 305
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
El Dorado
Ja poprostu myślę optymistycznie :p .... i mam nadziej eże będzie na podium, tak sobie myśle że gdzyby zdobył chociaż jeden złoty medal na Olimpiadzie , to jego kariera była by spełniona :)
 

macius89

Nowicjusz
Dołączył
18 Październik 2005
Posty
84
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
z daleka
zycze dalszych sukcesow Adamowi, ale nie mozna byc wiecznie najlepszym i kazda passa kiedys sie konczy.
powinnismy go podziwiac, bo to jeden z nielicznych tak wspanialych sportowcow w Polsce.
 

Lechoo

noise maker
Dołączył
31 Grudzień 2005
Posty
516
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
mrowisko
Nie można mu odmówić sukcesów. Ale trzeba zauważyć że to jest prosty chłopak, góral, i może sobi nie radzić z oczekiwaniami innych. Jasne, życzę mu wszystkich złotych medali, ale to chyba jest niewykonale...
 

Wuyeq

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2005
Posty
818
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
.
Bardzo dobrze. A ja mu kibicowałem nawet, jak się nie łapał do pierwszej "20". Wierzę, ze w Turynie powalczy o medal..no bo czemu nie...

A najgorzej mnie wkurzają krytyczne komentarze sezonowych kibiców...

PS. Dziś małysz na podium:p..
 

Wuyeq

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2005
Posty
818
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
.
hehe..no na pewno, chociaż dzisiaj był taki trochę dziwny konkurs, kibice nie mogli go ponieść swoim dopingiem.

Swoją drogą bardzo dobrze, ze ten konkurs się odbył. Po raz kolejny Polacy udowodnili swoją wielkość. Cisza na skoczni to w moim odczuciu więcej znaczyło, niż gdyby odwołano konkurs...w Turynie będzie lepiej:D...
 

bahiri

Nowicjusz
Dołączył
7 Sierpień 2005
Posty
415
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
kraków
Ja w tym temacie tylko powiem tyle, że najgorsi są własnie pseudo kibice, którzy nagle strasznie się interesują skokami jak Małysz wygrywa, a jak mu idzie gorzej " i nie ma czego oglądać " to już nagle nawet nie wiedzą kiedy są skoki.
 

bluesky

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2005
Posty
90
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Co ma Małysz w kuchni?? małyszki :D
 

Glazeczka

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
6
Punkty reakcji
0
Taboretix, tryskasz zbytnim optymizmem. Sezon też rozpoczął nieźle, ale nie widzę powodu by oczekiwać cudu. Jakoś się uprzedziłem do skoków odkąd nie ma co oglądać, stąd mój pesymizm.
ale skoki nadal są i tak jak były tak i będą :) Może zamiast być takim pesymistą warto czasem trzymać kciuki z Adama? Albo jeszcze inaczej: może zamiast skupiać się tylko na Adamie zaczniesz podziwiać prawdziwe pięno tego sportu? Skoki nraciarskie to nie tylko Adam Małysz. To cała elita wybitnych skoczków, którzy za każdym razem fundują kibicom niewiarygodne emocje. To warto zauważyć w tym sporcie.

Ja w tym temacie tylko powiem tyle, że najgorsi są własnie pseudo kibice, którzy nagle strasznie się interesują skokami jak Małysz wygrywa, a jak mu idzie gorzej " i nie ma czego oglądać " to już nagle nawet nie wiedzą kiedy są skoki.
popieram w 100% :)
 
Do góry