Aborcja - jesteś "za" czy "przeciw"?

Aborcja jesteś za czy przeciw? uzasadnij...

  • Tak

  • Nie

  • Nie mam zdania


Wyniki ankiety widoczne po oddaniu głosu.

milusia32

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
1 924
Punkty reakcji
4
:((( TAA zabronic ;((( a pozniej znajduje sie dzieci NA ŚMIETNIKACH!!!!! Ludzi trzeba LECZYC!!!!!!!!!!!! BO PO SWIECIE ZA DUZO CZUBKÓW CHODZI!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Meggi

Nowicjusz
Dołączył
2 Maj 2005
Posty
102
Punkty reakcji
0
Aborcja jest zabronia ale istniej podziemie aborcji, wystarczy otworzyś pierwszą lepszą gazetę z ogłoszeniami... całe strony ogłoszeń "ginekolog-tanio" ,"ginekolog-szybko" itp. Nasz rząd twierdzi, ze jeżeli zelegalizuje aborcję to wszystko będzie lepiej wyglądało... osobiście twierdzę, ze to nie jest dobry pomysł. A dla lekarzy nieprzestrzegających prawa wlepiałabym wysokie wyroki.

Pozdrawiam.
 

mateks17

Morpheus
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
728
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
Nowa Sól
dożywocie dla nich, albo kara śmierci za to że oni zabijają i są bezkarni :(
 

Madzia:(

LooooL :)
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
971
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Absolutnie jestem na NIE !!! Jak tak wogole mozna.Do jest nie do pojęcia:/
 

blondi2007

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
153
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Zabrze
tak zabronione niby zabronione... dosc sporo nba ten temat wiem ... bo duzo lekcji o tym mialam... niby jest zabronione a sa podziemne "gabinety" gdzie sie to "robi" ... u nas w Polsce jest to zabronione ale w Chinach Japoni.... codziennosc:(:(:(
 

mateks17

Morpheus
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
728
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
Nowa Sól
u nas zabronione, ale robią i to jeszcze sobie sporą kasę zarabiają na tym lekarze :(
 

blondi2007

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
153
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Zabrze
no co racja to racja... niekiedy nawet sami proponuja... lekarze aby ze tak powiem pozbyc sie dziecka... i mowia ze jesli ktos chce to ale w tajemnicy oni to zorbia ale jak co to obie strony o tym nic nie wiedza...
 

Eshet

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
35
Punkty reakcji
0
Miasto
Chorzów
Najsmutniejsze w tym że to takie powszechne, a nie że to są wyjątkowe przypadki...
 

milusia32

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
1 924
Punkty reakcji
4
Wszyscy jestescie na nie ale NIKT nie bierze pod uwage co sie dzieje z takimi "niechcianymi" dziećmi poźniej! Mało mamy przepełniopnych domów dziecka? Byłam pare miesiecy temu z klasą w domu Małego Dziecka i widziałam ten ból w oczetach malutkich dzieci - one pragneły miłości...................... Jestem w 99% pewna ze nie powinno sie zabijać dzieci ale jedak JEST jakaś wątpliwosc....... Dzieci w domach dziecka, w koszach na smieci, w beczkach(uśmiercone).... .... ....
Pozdrawiam;( :(
 
K

kostia

Guest
witam wszystkich :) rozumiem, przeciwników aborcji bo sama też jestem jej przeciwna ale co sądzicie o usunięciu ciąży wynikającej z gwałtu?Nie dość,że dla kobiety szokiem jest sam gwałt to pozostaje jeszcze kwestia niechcianego dziecka i znienawidzonego ojca.przyznam szczerze, że sama nie wiem co bym zrobiła. współczuję każdemu kto znalazł się w takiej sytuacji. bo co innego urodzić dziecko faceta, którego się kocha a co innego gwałciciela.

pozdrawiam :)
 

nika

................
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
6 077
Punkty reakcji
4
Miasto
daleka kraina czarow
kostia, to jest ten jeden wyjatek z paru innych dlaczego wtedy jestem za, a pozatym poczytaj posty od poczatku to poznasz nasze zdanie. :looka:
 

bierut

Nowicjusz
Dołączył
3 Maj 2005
Posty
56
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Szczecin
ja jestem przeciw aborcji ale czasami naprawde lepiej zeby byly aborcje bo jak kogos nie stac na utrzymanie rodziny nie bedzie mial co dziecku dac do jedzenia dziecko przez cale zycie bedzie zebrac to chyba lepiej zeby usunac dziecko :( :zalamany:
 

destinyV

Nowicjusz
Dołączył
3 Maj 2005
Posty
2
Punkty reakcji
0
hmmm.....zasady zasadami..ale zycie czasem pisze inne scenariusze,sprobuj pochodzic w czyis butach....mysle,ze czasem latwo osadzamy innych ludzi,myslimy nas to nigdy nie spotka,a jednak czasami spotyka...wiadomka,aborcja jest zla..mimo to nie potrafie tak kategorycznie osadzac kobiet,ktore to robia...wiecie..sama kiedys stracilam dziecko..po prostu bylo martwe,to byl 16 tydzien ciazy,musiano mi usunac plod...to bylo dla mnie straszne..wierzcie..zostawia slad na cale zycie..ale mimo to...nie potrafie kategorycznie sie wypowiedziec...pozdrawiam:) :)
 
A

Anonymous

Guest
no siema siema wszytkim aborcjia glupia sprawa powiem wam walsnie tak jakw szycy mysle po co to robi a pozneinm usuwac dziecko przeciez one che zyc tak jak kazde z nas nie rozumiem tych osob ktore uso=uwaja ciaze maja dziecko ktore poowinny je kochac jesyt jeden wyjatke jesli zostaniemy zgwalcone wtedy rozumiem ze chemy ja usunac ale jesli zajedziemy przez perzydpaek to jeest nie dormalne :zalamany:
 
Do góry