A Tu Moga Wejsc Tylko Panowie!

klipek

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2006
Posty
1
Punkty reakcji
0
hm...autorowi pomogliscie, ja nie znam sie dorbze na okresleniach ...moze tak mam problem tego typu, że jak sciagam skorke , to tam jest taka nie wiem ...tkaneczka? przyczepiona do 'grzybka' .. to normalnie czy co to wogle jest huh ?


Jednak wszystko ok, kwestia rozciagania :)
 

Elune

trąbka?
Dołączył
30 Marzec 2006
Posty
1 107
Punkty reakcji
0
Wiek
34
a ta stulejka to cos robi??... i jak to wyglada?? buhehehe
 

maciej87

Nowicjusz
Dołączył
15 Marzec 2006
Posty
202
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Ja Mialem Ostatnio Zabieg Na poszerzenie napletka i przedlzuenie Wiezdielka teraz Jest Wszytko OK
A wygaldalo to tak ze w stanei wzwodu byl lekki ucisk zeby do konca sicganc skorke dlatego u ciebie tez moze byc albo zwezenie napletka lub za krotkie wiezidelko wteyd pierscien jest bardziej scisniety i usiska przy scianiu skorki, zabieg nie boli bo jest znieczulenie miejscowe, lecznie trwa kolo 2tyg a potem jzu z sprzetem wsyztko ok i mozna sei cieszyc zyciem :) Pzodro
 

TechnoManiak

Nowicjusz
Dołączył
24 Marzec 2006
Posty
28
Punkty reakcji
0
Ja niemam takiego problemu u mnie bardzo łatwo zdjąć a można ją zdjąć bardzo mocno aż do samiutkiego końca trening czyni mistrza :sexy:
 

Hakeryk2

Meblujdom
Dołączył
13 Kwiecień 2006
Posty
690
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Ja tam z tym nie mam problemu :p masturbuje sie od 10 roku życia i nie miałem z tym problemów :D U mnie schodzi normalnie, bez żadnych wspomagaczy :D
 
Dołączył
3 Październik 2006
Posty
412
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
HAŁS
Jak byłem mały, nie miałem z tym problemów, później to się zaczęło... Nie mogłem sciągnąć skórki, ale zrobiłem to odruchowo, bardzo bolało, a kiedy oddawałem mocz, szczypał mnie bardzo... ;/ Nie polecam... Mój brat musiał iść z tym do lekarza, on mu to robił... łeee.... :/ To okropnie boli... Teraz na szczęście nie mam tego problemu :) A propo... Więcej się onanizuj, to powolutku będzie sama stopniowo schodzić :p
 

Hakeryk2

Meblujdom
Dołączył
13 Kwiecień 2006
Posty
690
Punkty reakcji
0
Wiek
34
mi to chyba zeszla jak mialem 14 lat.... z poczatku male problemy mialem a potem sie do tej czerwonej główki przyzwyczaić nie mogłem :lol:
 

RendeR

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2006
Posty
131
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Kraków
Pamiętam,jak pobierali mi krew,a koło mnie siedział mój kumpel i lekarz (Dokładnie lekarka) go macała po siusiaku ze tak powiem ;P To bylo,jak byliśmy mniejsi,ale bardzo obrzydliwie to wyglądało :/ Aha i to macanie tzn. leczenie,zeby nie było ze u nas w szkole,to same pedofile siedzą :D
 

michal90

Nowicjusz
Dołączył
11 Wrzesień 2006
Posty
87
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Toruń
ja tez tak mialem potrenowalem potrenowalem i schodzi bez problemow
 

IRA-Ikar

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2007
Posty
54
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Nowe
HY.

rozpisze ci plan (2 tygodniowy)^^[cwiczenia nalezy wykonywac seriami];p

1-3 dzien:2 razy dziennie po 5 min
4-8 dzien:3-4 razy dziennie po(na maxa)
9-11 dzien 5 razy dziennie na maxa
13-14 dzien 6-7 razy dziennie

rob to cala dlonia i bardzo szybko

P.S.ja sie zatrzymalem przy 9 dniu(ale teraz do az za luzno mi chodzi) JOKE JOKE JOKE
 

jimmy

:) 8575292 :)
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
1 395
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Śląsk
Fajny plan tylko co jeśli przy tym naciąganiu zaczyna pękać i powoduje ból???
 
Do góry