A Tego To Nie Zpapomne Nigdy...;)

Eman_77

Komendant
Dołączył
22 Wrzesień 2005
Posty
470
Punkty reakcji
2
Hmmm nie wiem czy taki temat już był czy jeszcze nie... jesli tak prosze mi usnąc.. a jesli nie to juz mowie o co chodzi...

Jak w nazwie... chcialbym, żebyscie opisali tu tą jedną rzecz, miejsce, zdarzenie, czy cokowliek innego, jesli tylko jest to coś o czym nie zapomnicie przez całe życie a napewmo baaaaaaaaaardzo długo...
Każdy nas napewno ma coś takiego... to moze ja zaczne,...

Nigdy nie zapomne... pierwszego wspólnego spaceru... co prawda teraz ona jest w Anglii i od dawna nic dla siebie nie znaczymy, nie mogę o tym zapomniec...:) Hmm a powód? Jesienna pogoda... zawsze kiedy jest pochmurnie, wieje lekki, lecz zimny wiatr a z drzew lecą liście... to wraca.. w te dni czuje ze coś jest nie tak.. coś jest inaczej... zupełnie jak w "Małym Księciu"... no teraz wasza kolej.. nie krępujcie się..
 

Kociara

dążę do celu...
Dołączył
5 Czerwiec 2005
Posty
617
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Miasto
Warszawa
Ja nigdy nie zapomne kolonii na ,które pojechalam w tym roku..a napewno nie zapomne kiedy to jeden dzien tych kolonii spedzilam w Czehach razem z reszta kolonistów.A najbardziej liczy sie to ,ze na te kolonie pojechala wiekrzosc moich najleprzych przyjaciól.. :)
 

Griczkow

Nowicjusz
Dołączył
14 Wrzesień 2005
Posty
358
Punkty reakcji
1
Miasto
Ankh-Morpork
Jak pewnego zimowego wieczoru zabrałem weszlismy z dziewczyną na dach bloku na osiedlu oglądać sztuczne ognie z okazji Wielkiej Orkiestry... miałem uczucie jakby te fajerwerki były tylko dla nas...

Jak pierwszy raz usłyszałem od dziewczyny "kocham cię" i po tym noca wracałem do domu, z nieba spadały wolno wielkie płaty śniegu a ja co raz z radości podskakiwałem i całą drogę śpiewałem sobie "Kołysankę dla nieznajomej"...
 

Dorunia

Zobaczymy :D
Dołączył
23 Maj 2005
Posty
1 437
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
z błękitu nieba z żaru serc :*:*
hehe a ja nigdy nie zapomne jak pewien kolega, specjalnie dla mnie zaspiewal piosenke o malym ksieciu, siedzielismy w szkole na zapleczu klasy bo mielismy przerwe miedzy przedstawieniami i jakos tak wyszlo ze zaspiewal :)
 

Wais

BLiski Dla BLiskiCH , Z DySTaNseM dO WszytskiCH
Dołączył
9 Wrzesień 2005
Posty
732
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
północ...
Ja nie zapomne :) Tej Suczki :p CO mi serce złamała :p
 

zetka

złośnica...:)
Dołączył
21 Lipiec 2005
Posty
681
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
spadłam z nieba... :)
ja nigdy nie zapomne swojego pierwszego pocałunku. chociaż on nie był moją miłością, zapamiętam tę chwilę do końca życia... ciepły wieczór, romantyczna sceneria, a do tego przystojny chłopak, który znał się na rzeczy... :)
 

Eman_77

Komendant
Dołączył
22 Wrzesień 2005
Posty
470
Punkty reakcji
2
Ech moj pierwszy pocałunek był ch*********wy... i nie chc eo nim pamietac... choć już wiem ze nie zapomne
 

Martina

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2005
Posty
778
Punkty reakcji
0
ja nigdy nie zapomne jak sie obracalam z niemal obcym chlopakiem pod koldrą :p a wokolo pelno ludzi bylo
 

Martina

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2005
Posty
778
Punkty reakcji
0
griczkow - jescze nie slyszalam takiej interpretacji :p

obracac sie ( w parze ) - sprawiac sobie nawzajem przyjemnosc ;)
 

Carmen

Nawiedzona narzeczona
Dołączył
19 Wrzesień 2005
Posty
2 901
Punkty reakcji
4
Wiek
42
Miasto
Gdańsk
Jak wracaliśmy z randki ,która nie była randka jeszcze jak wchodziliśmy do kina. I zamiast coś powiedzieć po prostu mnie objął i wszystko stało się jasne. A wtedy śnieg zaczął padać z nieba... :)

Martina ty niegrzeczny robaczku :p

Griczkow co my mamy z tym śniegiem :p?
 
Do góry