a kto chce popisać trochę smsów? ^^

hsz

Essylt długowłosa.
Dołączył
2 Lipiec 2007
Posty
1 253
Punkty reakcji
3
Wiek
33
Miasto
Poznań
otóż sprawa ma się tak:
jestem na nudnych wakacjach w Elblągu, daleeeeko od domu, przyjaciół, znajomych... (jestem z podkarpackiego aż)
nie mam tu totalnie co robić, nikogo w moim wieku, mieszkam u jakichś starszych ludzi, nawet mojej siostry tu nie ma...
NUDA!
chciałabym pogadać z kimś (całe szczęście, że neta tu mają), ale najlepiej smsowo. jutro pewnie będę nad jakimś jeziorem, a tam komputera niet :/

kto chce pogadać z pierdzielniętym Hszonszczem! xD(Iza mam na imię ^^ i mam 17 lat)
jak napiszecie na PW, mogę dać numer :)
tylko bez dziwnych propozycji :p
 

jakub007

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2006
Posty
6 127
Punkty reakcji
2
Najpierw daj foto.
glodnymx7.gif


szczerbatypm9.gif
 

Ravenwoman

Nowicjusz
Dołączył
3 Czerwiec 2007
Posty
130
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Radom
Heh, tez bym chciala sie dowiedziec ;] bo w sumie widze Twoje posty (Hsz) w wielu tematach zwiazanych z zagubionymi duszami ;] Az tak lakniesz kontaktu z ludzmi?? ;p
 

hsz

Essylt długowłosa.
Dołączył
2 Lipiec 2007
Posty
1 253
Punkty reakcji
3
Wiek
33
Miasto
Poznań
prawie,Ravenwoman, nie chodzi o to, że nie mam przyjaciół!
mam, i to całkiem :cenzura:liwych xD
chodzi o to, że jeszcze mi mało xD
a w Zagubionych Duszach ostatnio jest trochę moich postów, bo odkryłam, że można poznać ciekawych ludzi :) a poza tym, chciałabym się przekonać, jacy są ludzie z forumowiska ^^

a w sumie, to chodziło mi o te dni, które spędziłam nad jeziorem. nie wszyscy znajomi mają fony, a ja myślałam, że będzie nuda totalna. ale było nieźle (chodzenie na ryby to fajna sprawa ^^)

a co do fotki, to zapomnijcie :p

jak wróce, to mogę pogadać na gadu ^^ bo tutaj nie mam tyle czasu.
 

Charlotta

Nowicjusz
Dołączył
3 Czerwiec 2007
Posty
793
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Grudziądz
znajomych nie masz ?;/
Az tak lakniesz kontaktu z ludzmi?? ;p
Przecież to jej sprawa. Ja też nie mam za bardzo znajomych i co z tego. Lepiej nie mieć nikogo lub jedną czy dwie osoby ale takie które się dobrze zna niż całą zgraję której nie ufasz.

Ja mogę z każdym gadać. Chyba że nie interesują cię dziewczyny :D
 

hsz

Essylt długowłosa.
Dołączył
2 Lipiec 2007
Posty
1 253
Punkty reakcji
3
Wiek
33
Miasto
Poznań
Charlotta, płeć nie gra roli, inaczej nie zamieściłabym tematu w dziale "INNE" xD
zapraszam tutaj: 10846547 :)
w ogóle wszystkich zapraszam! najwyżej bloknę :p buehehe
żart ^^
 
Do góry