A co pod suknię ślubną?

Prawie_Mężatka

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2009
Posty
4
Punkty reakcji
0
Witam,
szukam odpowiedniej bielizny na Ten Dzień i tak się zastanawiam, w jaką konwencję mam pójść... Sądzicie, że lepszym zestawem ślubnym jest klasyczny biustonosz + majteczki, czy może komplet z gorsetem? Czy gorsety są teraz w ogóle modne? Pomóżcie proszę zagubionej :)
 

Prawie_Mężatka

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2009
Posty
4
Punkty reakcji
0
No właśnie ten aspekt wygody przemawia do mnie jeśli chodzi o klasyczne komplety. Z kolei gorset jest w stanie zatuszować pewne niedoskonałości figury... Jeszcze trudniej jest się zdecydować, kiedy patrzy się na te cudeńka
smile.gif

Zobaczcie, co znalazłam:
wersja "tradycyjna" - //www.osobliwa.pl/produkt-10869/Biustonosz_Gracya_Jonquil_139.html
//www.osobliwa.pl/produkt-11251/Biustonosz_Mat_Ralph_M8622.html
wersja z gorsetem - //www.osobliwa.pl/produkt-9491/Gorset_Ava_309.html
//www.osobliwa.pl/produkt-9733/Gorset_Wenecja.html
 

kasia1648

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2008
Posty
597
Punkty reakcji
3
Miasto
TrOcHe Tu TrOcHe TaM
Prawie_Mężatka napisał:
No właśnie ten aspekt wygody przemawia do mnie jeśli chodzi o klasyczne komplety. Z kolei gorset jest w stanie zatuszować pewne niedoskonałości figury... Jeszcze trudniej jest się zdecydować, kiedy patrzy się na te cudeńka
smile.gif

Zobaczcie, co znalazłam:
wersja "tradycyjna" -//www.osobliwa.pl/produkt-10869/Biustonosz_Gracya_Jonquil_139.html

wersja z gorsetem - //www.osobliwa.pl/produkt-9491/Gorset_Ava_309.html
Twoje niedoskonalosci i tak bedzie widzial tylko maz wiec bez obaw on napewno widzial cie nie raz wiec co kolwiek sexi ubierzesz bedzie dla niego super:)Ja wybralam za tradycyjna bielizna i nie zaluje:)
 

Rasmatis

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2009
Posty
453
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
Vava to reggae town
A ja słyszałem opinię, że na szczęście (nie wiem czy chodziło o szczęście w nocy poślubnej czy co) ale nie powinno się pod suknię zakładać bielizny :p nie wiem kto to wymyślił :)
 

kasia1648

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2008
Posty
597
Punkty reakcji
3
Miasto
TrOcHe Tu TrOcHe TaM
A ja słyszałem opinię, że na szczęście (nie wiem czy chodziło o szczęście w nocy poślubnej czy co) ale nie powinno się pod suknię zakładać bielizny :p nie wiem kto to wymyślił :)


Pierwsze slysze heh dobre,ale ja bym na to sie nie zgodzila bez bielizny na gole cialko sama suknie stanowczo NIE pozatym jak bez bielizny to co to za noc jak biedny maz nie ma co sciagac z zony :lol:
 

Rasmatis

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2009
Posty
453
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
Vava to reggae town
Zanim przekopie się przez tą suknie i żonkę z niej rozpakuje to może być już bardzo zmęczony i moze nie mieć siły na rozpinanie (a najpierw podziwianie - a tego kobiety napewno chcą) wymyślnej bielizny... to moze przerosnąć niektórych mężczyzn :)
 

kasia1648

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2008
Posty
597
Punkty reakcji
3
Miasto
TrOcHe Tu TrOcHe TaM
Zanim przekopie się przez tą suknie i żonkę z niej rozpakuje to może być już bardzo zmęczony i moze nie mieć siły na rozpinanie (a najpierw podziwianie - a tego kobiety napewno chcą) wymyślnej bielizny... to moze przerosnąć niektórych mężczyzn :)

Moj mezeus bardzo sie cieszyl na noc poslubna,ale niestety musial poczekac kilka dni bo po weselu wrocilismy o 9 rano do domu i bylismy tak zmeczenie,ze nawet w glowie nam to nie bylo bo o 12-stej musielismy byc spowrotem na sali:) :D Za to kilka dni pozniej mielismy noc z tym,ze byla bielizna,ale sukienki juz nie mialam ochoty nakladac:)
 

brass

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2009
Posty
16
Punkty reakcji
0
Ja tam moze sie nie znam ale wytrzymac w zasznurowanym gorsecie ślub i wesele to chyba nic przyjemnego ;]
 

JaAangela89

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2009
Posty
4
Punkty reakcji
0
ja na twoim miejscu zastanowilabym sie w czym bedzie mi wygodniej w koncu bielizny goscie widziec i tak nie beda... a twoj małżonek napewno ucieszy sie z tego co bedzie łatwiejsze do zdjecia :D
 

kasia1648

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2008
Posty
597
Punkty reakcji
3
Miasto
TrOcHe Tu TrOcHe TaM
Pamietaj nie tylko gorset dodaje uroku bo normalna bielizna typu biustonosz i majtki plus dodatki tez robia swoje:)Wybierz poprostu cos wygodneo,sexi i szybkiego do zdjecia:)
 

neciczek

Nowicjusz
Dołączył
5 Październik 2009
Posty
31
Punkty reakcji
0
Miasto
Poland
"Sądzicie, że lepszym zestawem ślubnym jest klasyczny biustonosz + majteczki, czy może komplet z gorsetem?"
Moim zdaniem również powinnaś postawić na wygodę. Jeśli chcesz zrobić Twojej drugiej połówce niespodziankę, na noc poślubną możesz założyć bardziej pikantny zestaw :) ale pod kieckę załóż coś, w czym będziesz się swobodnie mogła poruszać. I tak w sukience będzie Ci i gorąco, i nie zawsze w pełni wygodnie.

"Z kolei gorset jest w stanie zatuszować pewne niedoskonałości figury"
Suknia ślubna tym bardziej.

"Twoje niedoskonalosci i tak bedzie widzial tylko maz"
Chociaż on i tak pewnie ich nie zauważy :)
 
V

victoria_k

Guest
bez problemu zakładaj na siebie to co uważasz za stosowne, to Ty masz podobać się swojemu facetowi,a nie modzie. W razie wątpliwości bielizna jest w necie i śmiało znajdziesz coś dla siebie. przynajmniej pomysł.
 

Prawie_Mężatka

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2009
Posty
4
Punkty reakcji
0
Bardzo Wam dziękuję za tak ochocze podjęcie tematu :) Rozważając Wasze opinie, postanowiłam postawić na elegancką klasykę w dniu ślubu. Już prawie ostatecznie zdecydowałam się na zamówienie takiego cudeńka ze strony osobliwa.pl...
Tym razem również chętnie dowiem się, co sądzicie na temat mojego wyboru :) A może coś innego, pasującego na ślub wpadło Wam w oko? Inspiracje nadal potrzebne, liczę na Was ;)
 

Attachments

  • httpwww.osobliwa.plprodukt-10869Biustonosz_Gracya_Jonquil_139.html.jpg
    httpwww.osobliwa.plprodukt-10869Biustonosz_Gracya_Jonquil_139.html.jpg
    24,8 KB · Wyświetleń: 50

kasiula-korda

Nowicjusz
Dołączył
10 Wrzesień 2009
Posty
21
Punkty reakcji
0
Jak dla mnie na ślubie liczy się wygoda, czyli bielizna klasyczna, ale już na noc poślubną można poszaleć np. w czymś takim jak tu na 3 zdjęciu: //supersluby.pl/index/artykuly/category_id/6/item/67
 

monika_kopytko

Nowicjusz
Dołączył
4 Wrzesień 2009
Posty
10
Punkty reakcji
0
OooOoo podoba mi się ten komplet, który jest na 3 zdjęciu. Ja lubię mieć na sobie ładną bieliznę, mimo że jej nie widać to jakoś lepiej się czuję. A ten gorset po prostu powala :D:D:D Muszę kupić coś podobnego!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Madzia310588

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2010
Posty
512
Punkty reakcji
3
Wiek
36
ja jestem za tym zeby zalozyc pod sukienke gorset przynajmniej mam pewnosc ze troche brzyszka mi gdzies nie wyjdzie
 

Lora_Crystal

Nowicjusz
Dołączył
15 Wrzesień 2010
Posty
32
Punkty reakcji
0
Ja znalazłam na koronka.pl fajną bieliznę która ładnie by wyglądała pod suknią ślubną i jednocześnie była by idealna na noc poślubną ;) Wklejam Wam zdjęcie:
300_450_1248958442.jpg

Moim zdaniem komplecik cudny :) Mam nadzieję, że pomogłam ;)
Pozdrawiam ;)
 
Do góry