:(:(:(:(

eedzia

Nowicjusz
Dołączył
8 Wrzesień 2007
Posty
54
Punkty reakcji
0
BłAGAM O ODPOWIEDź!!!
Sytuacja wygląda tak.

Biore yasminelle. Obecnie skończyłam 2 blaster i jestem w 3 dniu przerwy.
Zaczynam się bać, ponieważ nie widze, krwawienia z odstawienia tabletek. W ulotce pisało, ze krwawienie wystepuje zwykle w 2 bądź w 3 dniu, a ja dziś mam 3 dzień i OKRESU nie ma:(. żadnej taletki nie pominełam, wszytskie brałam o tej samej porze.
W ulotce także pisze, że jeśli nie wystąpiła cieżka biegunka lub wymioty a abletki były przyjmowane, to ciąza raczej jest wykluczona. Natomiast ja miałam lekką biegunkę w 2 tygodniu <napisze to bardzo delikatnie, ale chyba zrozumiecie o co biega;]> TOALETE OKUPYWAłAM OD 20 DO 20:30, a tabletki zarzyłąm ok godz 22. Czy to ma jakis wpływ na ich skuteczność?
Aha i współżyłam z chłopakiem w pierwszy dzień przerwy, bez dodatkowego zabezpieczenia, skonczył we mnie..
 

polly

Zbanowany
Dołączył
29 Kwiecień 2006
Posty
812
Punkty reakcji
0
no właśnie pisało, że zwykle występuje w 2 lub 3 dniu co nie znaczy, że ZAWSZE! ja od samego początku mam krwawienie 4 dnia. a przecież masz 7 dni na to żeby krwawienie się pojawiło.
 

Justyśkaa

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
2 477
Punkty reakcji
17
TOALETE OKUPYWAłAM OD 20 DO 20:30, a tabletki zarzyłąm ok godz 22. Czy to ma jakis wpływ na ich skuteczność?
wiec tak nie powinnas sie przejmowac poniewaz krwawienie moze wystapic w 1 2 3 4 5 6 czy 7 dzien a jezeli nie wystapi trzeba wykluczyc ciaze...ze nie wystapi w tej przerwie to nie oznacza od razu ze wpadlas,tylko trzeba sie udac do ginekologa i nie panikowac jezli nie przeoczylas zadnej tabletki i nie mialas biegunki bo to co napisalas o toalecie nie mialo nic wspolnego z obnizona antykoncepcja tylko dlugotrwala i mocna biegunka w ciagu 4 godzin od zazycia moze oslabic dzialanie antykoncepcyjne.nie panikoj tak

a tak propo masz to wszystko napisane w ulotce yasminelle bo ja przegladalam tylko wystarczy poszukac a nie "beczec"
 

eedzia

Nowicjusz
Dołączył
8 Wrzesień 2007
Posty
54
Punkty reakcji
0
a nie becze;] a ulotke to się juz prawie na pamieć nauczyłam;]
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Nie łam sie dziewczyno, Justyśkaa ma racje, krwawienie może wystąpić nawet dopiero w 7 dniu i nie ma sie czym martwić. Ja też nie dostaje na początku tylko około 3-4 dnia.
 
Do góry