6 x 0:0 ... Co wtedy?

krajstof

Bohater Danteiski... ;)
Dołączył
20 Grudzień 2006
Posty
552
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Świdnica
Krótkie i zwięzłe pytanie:

Co by się stało, gdyby w grupie, podczas euro, padło 6 wyników po 0:0?

Myśleliście kiedyś nad tym? Jest to oczywiście mało prawdopodobne, aczkolwiek możliwe...
W jaki sposób przebiegałaby wtedy grupowa selekcja?
 

Qon

Eksperfekcjonista
VIP
Dołączył
21 Grudzień 2006
Posty
7 886
Punkty reakcji
184
Miasto
Alpha Centauri
Cześć, Krajstof, gdzieś ty się podziewał? BB) . Kurczę, nie wiem, co by wtedy było, może inni coś wymyślą...
 

Kapciuszek

niepoprawna optymistka.
VIP
Dołączył
15 Grudzień 2006
Posty
5 363
Punkty reakcji
79
Miasto
kraina baśni
jeju macie problemy

rozegrali by pewnie jeszcze raz mecze

a kto z kim gra wybierali by na drodze losowania :p
 

Qon

Eksperfekcjonista
VIP
Dołączył
21 Grudzień 2006
Posty
7 886
Punkty reakcji
184
Miasto
Alpha Centauri
Witam w dziale, Kapsi. No widzisz, zrobiliby kobietę sędzią i problem z głowy :p
 

elpablo

Tyran Okrucieństwa
Dołączył
6 Luty 2008
Posty
2 980
Punkty reakcji
53
Wiek
38
Miasto
Dark Wood
W takim wypadku jest zarządzone losowanie na chybił trafił nie ma dodatkowych meczów, kiedyś rzut monetą zadecydował o awansie Górnika w meczu z Romą.
 

krajstof

Bohater Danteiski... ;)
Dołączył
20 Grudzień 2006
Posty
552
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Świdnica
Cześć, Krajstof, gdzieś ty się podziewał? BB) . Kurczę, nie wiem, co by wtedy było, może inni coś wymyślą...

Hej, hej :) Ja tam ostatnimi czasy ciągle w dziale Montaż Video przesiaduję :p

Jeśli chodzi o same mecze, to wątpię żeby były jakieś mecze dodatkowe. To jest za duża impreza żeby jej terminarz zmieniać... już prędzej bym stawiał na to losowanie.. ale jaka w tym sprawiedliwość? Może mają jakąś inną klasyfikację? Może opierają się wtedy na rankingu FIFA, bądź na jakimś innym typu Fair Play.. czy coś w tym stylu.. Aj Dont Noł :D
 

krajstof

Bohater Danteiski... ;)
Dołączył
20 Grudzień 2006
Posty
552
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Świdnica
Dowiedziałem się już o co w tym biega...

No więc, na początku ( zważywszy na to że dwa, ostatnie mecze w każdej grupie są rozgrywane o tej samej godzinie ) myślałem że w razie wcześniejszych, ewentualnych remisów, gdyby w obu tych meczach padły remisy po 0:0, to w obu z nich, zarządzono by dogrywkę. Jednak nie... w przypadku, kiedy ilośc punktów, strzelonych oraz straconych bramek, jest taka sama u każdej z 4 drużyn, O miejscu w tabeli decyduje ranking FIFA.. ;/
Wydaje mi si e to trochę niesprawiedliwe, ponieważ nie po to chyba drużyny takie jak np. Polska ( w grupie z Chorwacją i Niemcami [ drużyny wyżej w rankingu]), Rumunia ( Włochy, Francja, Holandia ), Turcja ( Portugalia, Czechy ) czy Roja ( Szwecja, Hiszpania ) walczyły przez dwa lata w kwalifikacjach do EURO, aby odpaść już na starcie przez to że są niżej w rankingu... ;/
Jak dla mnie jest to cholernie niesprawiedliwe, ponieważ ranking FIFA nie odzwierciedla prawdziwego potencjału wielu drużyn które uczestnicząc w EURO, i remisując z każdym w grupie ( nawet zespołami teoretycznie silniejszymi ), a zarazem pokazując że są na tym samym poziomie, muszą się pożeganć z imprezą, przez jakiś tam ranking ;/ Bzdura totalna! ;/
 
Do góry