50-te urodziny mamy.

jenndor

I need some fine wine and you, you need to be nice
Dołączył
29 Lipiec 2006
Posty
1 099
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
z kosmosu... :)
no i pięknie :)
mi się bardzo podoba - Twoja mama z pewnością też będzie zachwycona :)
trzymam kciuki, żeby wszystko wyszło jak najlepiej! :)
 

błekit_w_oczach(ona)

Nimfa z piekła rodem ^^
Dołączył
5 Styczeń 2007
Posty
767
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Tam, gdzie wstaje słońce.
no i pięknie :)
mi się bardzo podoba - Twoja mama z pewnością też będzie zachwycona :)
trzymam kciuki, żeby wszystko wyszło jak najlepiej! :)

Niedziekuje :)
To też dzieki Waszemu wsparciu i pomysłom ;)

Super pomysł :) Jesteś kreatywna :)

Wiem, jestem genialna :p :sexy: a na powaznie, to poprostu chęć zrobienia ukochanej mamie przyjemnosci a nie wynik kreatywnosci ;)
Ale dzieki.
 

zioomal

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2006
Posty
2 192
Punkty reakcji
10
Wiek
25
LUDZIE!!!!! CZY wy naprawdę nie macie już kreatywniejszych pomyslów. Ja proponuje zabiegi kosmetyczne u kosmetyczki za rogie. Prosto, swojsko, blisko. I ty się upięknisz i Twoja Mama.
 

jenndor

I need some fine wine and you, you need to be nice
Dołączył
29 Lipiec 2006
Posty
1 099
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
z kosmosu... :)
LUDZIE!!!!! CZY wy naprawdę nie macie już kreatywniejszych pomyslów. Ja proponuje zabiegi kosmetyczne u kosmetyczki za rogie. Prosto, swojsko, blisko. I ty się upięknisz i Twoja Mama.


proponuje czytać ze zrozumieniem :]
poza tym kosmetyczka za rogiem to nie to samo, co SPA - tu chodzi o to, żeby przede wszystkim mama czuła się fantastycznie i wyjątkowo. za róg do kosmetyczki może sobie iść zawsze, a KochającaInaczej wymyśliła coś, co sprawi, że jej rodzicielka poczuje się jak prawdziwa księżniczka :D
nie widzisz różnicy? <_<
 

raga79

Nowicjusz
Dołączył
9 Sierpień 2010
Posty
144
Punkty reakcji
2
Wznawiając wątek zastanawiam się jakim najlepszym pomysłem byłby prezent dla mamy na urdzoiny. Zastawiam się nad jakimś masażem albo zabiegiem w spa. Czy myślicie, że podarowanie takiego przeżycia będzie czymś stosowanym i miłym?
 

hannina

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2010
Posty
38
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Kutno
ja uważam, że to naprawdę super pomysł, bo zazwyczaj mama sama sobie wizyty w SPA nie zafunduje, a tak poczuje się wyjątkowa i na pewno humor jej się po takim zabiegu poprawi. tylko ja bym wybrała jakieś studio niedaleko domu, bo z doświadczenia wiem, że taka wycieczka może się długo odwlekać ;)
 

dotinn

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2010
Posty
59
Punkty reakcji
0
Otóż to, taki prezent dla zapracowanej mamy jest idealny. Słuszna uwaga, że często nasze mamy wolą wydać te pieniądze na coś innego niż na swoją dodatkową pielęgnację czy relaks. Całkiem ciekawym miejsce na takiego rodzaju podarek - przeżycie może być bardzo ładne miejsce na pojezierzu brodnickim To co jest tam niesamowitego (oprócz krajobrazów) to winoterapia, która nie jest tak popularna u nas.http://www.gleboczek.pl/#/1AA Taki prezent z pewnością dostarczy niesamowitych emocji i wrażeń.
 

Werka600

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2011
Posty
157
Punkty reakcji
2
Muszę znowu przyznać Ci rację dotinn ;) Wprawdzie temat już mocno "przeterminowany" ale dobrych pomysłów na prezent urodzinowy dla mamy nigdy za wiele ;P Generalnie warto pomyśleć o prezencie w wymiarze materialnym i niematerialnym. Jeśli chodzi o ten pierwszy typ - tort to super rozwiązanie, podobnie kwiaty czy na przykład piękna apaszka (zrezygnowałabym z prezentów, które mogą przydać się w domu w typie tostera czy miksera...). Natomiast w kwestii niematerialnych prezentów - SPA to świetny pomysł ale fajnie jeśli mama mogłaby pojechać do niego w towarzystwie :) Bo odpoczywa się fajnie w towarzystwie innych ludzi :) Głęboczek w tym przypadku jak najbardziej się sprawdzi ;)
 

plasticnic

Nowicjusz
Dołączył
4 Luty 2011
Posty
129
Punkty reakcji
0
To ja również podbiję temat :) Moja mama obchodziła trzy lata temu pięćdziesiąte urodziny ale niestety ma je w bardzo niefortunnym miesiącu w roku bo w styczniu także nawet o urlopie nie ma wtedy mowy. Ale przyznam, że na 55 urodziny coś wymyślę - mam już na myśli nawet właśnie wyjazd do SPA - może sama się z nią wybiorę ;) Na pewno rozważę coś z tej oferty.
 

Werka600

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2011
Posty
157
Punkty reakcji
2
Sprawdziłam raz jeszcze ofertę Głęboczka i co jakiś czas pojawiaja się tam nowe pomysły na spedzenie tam czasu - również aktywnie można go tam spędzić. Tutaj znajduje się cennik - w tym nordic walking - razem z mamą można tez w taki sposób celebrować jej urodziny ;)
 

natalia1986

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2011
Posty
222
Punkty reakcji
1
O wyjazd do spa to fajna sprawa. Moja mama w tym roku ma 60tkę. W zeszłym, na dzień matki podarowałam jej zabieg - masaż gorącymi kamieniami. W tym pójdę o krok dalej i z okazji 60tki zapewne podaruję jej wyjazd do jakiegoś spa.
 
Do góry