3 miesiąc bez miesiączki..

Izabela_1990

Nowicjusz
Dołączył
11 Wrzesień 2007
Posty
128
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
nadmorskie miasteczko ;)
Jak w temacie.
3 miesiąc nie mam miesiączki.Drugi raz mi się to zdarzyło,ostatni raz nie miałam przez tyle czasu jakieś 7-8 lat temu...
Ciążę wykluczam bo nie współżyję.
Zastanawiam się tylko,czy warto zawracać głowę lekarzowi czy po prostu poczekać aż miesiączka się zjawi...
 

Ocean Soul

Nowicjusz
Dołączył
10 Lipiec 2009
Posty
97
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Myszków
Jak w temacie.
3 miesiąc nie mam miesiączki.Drugi raz mi się to zdarzyło,ostatni raz nie miałam przez tyle czasu jakieś 7-8 lat temu...
Ciążę wykluczam bo nie współżyję.
Zastanawiam się tylko,czy warto zawracać głowę czy po prostu poczekać aż miesiączka się zjawi...

Ja tam sie nie znam na kobiecych problemach...
Aczkolwiek sądzę że może to być jakieś zaburzenie... Więc ja na Twoim miejscu skontaktował się z lekarzem.
I nie ma mowy o "zawracaniu głowy" Lekarz od tego jest :)
 

lupin

marynarz szuwarowo-bagienny
Dołączył
26 Marzec 2009
Posty
830
Punkty reakcji
21
moze to przez pogode, jest taka zmienna teraz
 

Zamilczmy.

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2009
Posty
2
Punkty reakcji
0
Wiek
113
Racja. Bedziesz spokojniejsza jak pojdziesz jednak do lekarza.
Takich rzeczy nie powinno sie lekcewazyc
 

Izabela_1990

Nowicjusz
Dołączył
11 Wrzesień 2007
Posty
128
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
nadmorskie miasteczko ;)
heh ja po prostu mam lenia ;)
ostatnio 2 razy byłam u ginekologa (upławy mam ;/)i 3 raz mi sie nie chce ale widocznie muszę sie wybrac bo moze to cos powazniejszego ;/
 

3milka

Nowicjusz
Dołączył
6 Lipiec 2009
Posty
126
Punkty reakcji
3
Miasto
wlkp ;)
Podpisuję się pod powyższymi postami i radzę iść do lekarza i to jak najszybciej
Nigdy nie wiadomo co to jest, a lepiej zapobiegać niż leczyć :p
 

hole_love

Nowicjusz
Dołączył
13 Lipiec 2009
Posty
7
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
...
Ja mam tak bardzo często. Czasem nie mam nawet przez pół roku, później mam i kolejne miesiące nic. Byłam u wielu lekarzy, leżałam nawet w szpitalu na to i nic nie stwierdzili konkretnego. Jedni mówili, że to przez to, że często zmieniam tryb życia, inni, że coś nie tak z hormonami, a jeszcze inni, że to dziedziczne i jak moja mama tak też miała, to nic poważnego. Jedyne co przepisywali to antykoncepcyjne, które regulowały miesiączkę.
 

Izabela_1990

Nowicjusz
Dołączył
11 Wrzesień 2007
Posty
128
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
nadmorskie miasteczko ;)
Ja mam tak bardzo często. Czasem nie mam nawet przez pół roku, później mam i kolejne miesiące nic. Byłam u wielu lekarzy, leżałam nawet w szpitalu na to i nic nie stwierdzili konkretnego. Jedni mówili, że to przez to, że często zmieniam tryb życia, inni, że coś nie tak z hormonami, a jeszcze inni, że to dziedziczne i jak moja mama tak też miała, to nic poważnego. Jedyne co przepisywali to antykoncepcyjne, które regulowały miesiączkę.
ojej to współczuję :(
ja też brałam kiedyś leki antykoncepcyjne na uregulowanie miesiączki ale jakoś nie bardzo pomogło.
a jeśli chodzi o dziedziczność,to moja mama tak nie miała..
 

MaTa_HaRi

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2007
Posty
2 754
Punkty reakcji
2
Wiek
35
Miasto
HH, Deutschland
a miałaś jakieś zaburzenia ostatnio w żywieniu? gdy miałam zatrucie, jadłam mało, przy czym schudłam i okres mi się nieziemsko spóźniał :mruga:
 
K

kinga_sc

Guest
ja ostatnio tylko 6-7miechów, w końcu przeszłam się do lekarza... nie lubię huja, no ale... do innych trzeba długo czekać,kazał mi zrobić badania hormonalne na które wydałam 250zł i nic mu toi nie dało, a okres i tak sikę zjawił. Ja od zawsze mam lekko nieregularny, ale się tym jakoś nie martwię
 

Tusia188

ex uzytkownik
Dołączył
9 Czerwiec 2009
Posty
616
Punkty reakcji
1
zanika ci jajeczkowanie momentami znam kobitke ktora tak miala a za jakis czas jak lekarze powiedzieli ze bez terapij moze nie zajsc w ciaze to poprostu terapii nie przyjmowala miala kores potem 3 miechy nie miala i tak na przemian, az w koncu poczula ruchy dziecka :) , moze ty tez masz takie zaburzenia jesli to sie bedzie powtarzalo to popros lekarza o niezbedne badania hormonalne.
 

Ula192

Nowicjusz
Dołączył
16 Czerwiec 2007
Posty
465
Punkty reakcji
0
Miasto
zdolny śląsk
Moja koleżanka przez 7 miesięcy nie miała okresu i nie poszła do lekarza i wszytko w porządku teraz z nią jest
Może masz tak jak ona, a może się zbytnio stresujesz ostatnio albo cos?
 

Ula192

Nowicjusz
Dołączył
16 Czerwiec 2007
Posty
465
Punkty reakcji
0
Miasto
zdolny śląsk
Noi i może od tego. Nie martw się będzie dobrze
Ja za to czasami jak miałam małe stresy to mi się spóźniała z tym że to było np tylko tydzień lub 2
 

Predictable

Bywalec
Dołączył
7 Grudzień 2008
Posty
1 739
Punkty reakcji
60
Miasto
Wielkopolska
Bierzesz tabletki antykoncepcyjne ? Może przez to mógł Ci sie cykl zmienić .. nie mam pojęcia . Najlepiej zapytaj sie fachowej porady jakiegoś lekarza rozwiejesz wątpliwości ; -)
 

Asia12

Nowicjusz
Dołączył
28 Maj 2009
Posty
627
Punkty reakcji
1
Wiek
52
Miasto
okolice Warszawy
hm, ja jak mi coś nie pasuje w tematach "kobiece sprawy" i jeden lek. nie potrafi ogarnąć tematu to idę kontrolnie do następnego -fakt na to idzie kasa (bo prywatnie)ale przynajmniej spokojnie śpię -też mam kłopot z reguralnością , miałam kłopot raczej ze zbyt długim krwawieniem -poszłam do lekarza - państwowy stwierdził -czym się pani martwi , poszłam prywatnie z miejsca szpital -anemia, i takie tam ..
Więc jeśli Masz dwie opinie lekarskie potwierdzające sytuacje no to "śpij spokojnie "
 
Do góry