3 kg na miesiąc?

Dominiikkaa

Nowicjusz
Dołączył
29 Listopad 2007
Posty
7
Punkty reakcji
0
CZy zrzucenie 3 kilogramów na miesiąc to dużo? i czy przez to miesiączka w wieku 17 lat, mogła byc mniej obfita niz zawsze??
 

Nat.

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2006
Posty
4 641
Punkty reakcji
1
Wiek
17
Popieram Katarynę (((;
Okres może być z różnych powodów bardziej lub mniej obfity :)


Ja 3 kg to w tydzień schudłam ;P
 

KamiLisu

Nowicjusz
Dołączył
8 Lipiec 2007
Posty
38
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Kraków
A po co chudnąć? Kobieta jest atrakcyjna jeżeli czuje się atrakcyjna. A odchudzanie doprowadza do tego że ciągle czujecie się za grube i ciągle staracie się odchudzać. Faceci wam tego nie powiedzą ale mają dość tekstów typu "Ale jestem gruba" "Muszę zrzucić kilka kilo". Szkoda na to czasu i zdrowia.
 

M@dz!@

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2007
Posty
73
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
z krainy marzeń xD
3 kg na miesiąc? ale to zalezy czy sie odchudzalas czy tak sama z siebie schudłaś...
Troszke duzo ale tragedii chyba jeszcze nie ma :/
 

Dominiikkaa

Nowicjusz
Dołączył
29 Listopad 2007
Posty
7
Punkty reakcji
0
bo ja słyszalam.. ze najbezpieczniej to 1 lub 2 kg na miesiąc;/ ponoc to jest wtedy zdrowe. Cialo kobiety jest zbyt skomplikowane. nie nadaje się na nią:D
 

kacz.

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2007
Posty
984
Punkty reakcji
0
Wiek
115
Miasto
crakov
3 kg na miesiac ? mało strasznie. mi sie wydaje ze to w ogole nie zagraza zdrowiu. 3 kg na tydzien ... to juz tak.


a na poczatku diety to zawsze szybko waga spada bo oczyszcza sie organizm, a nie pozbywa tłuszczu
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Ja raz zgubiłam 4kg w ciągu tygodnia :p Ale to chore było i tylko na chwilkę ;) I daaaaawno to było, sama dokładnie nie pamiętam jak to zrobiłam :mruga:
 

MałaMi17

Nowicjusz
Dołączył
3 Kwiecień 2007
Posty
1 383
Punkty reakcji
0
Wiek
17
Ja raz zgubiłam 4kg w ciągu tygodnia :p Ale to chore było i tylko na chwilkę ;) I daaaaawno to było, sama dokładnie nie pamiętam jak to zrobiłam :mruga:
:> no, jeżeli się głodziłaś, to nic dziwnego, że spadły aż cztery kilogramy. straciłaś wodę w organiźmie, ot co.

a ja uważam, że to wcale nie jest mało. odchudzanie na własną rękę nie jest zdrowe i każdy o tym powinien wiedzieć. tak więc, proponuję skonsultować się z dietetykiem. on da ci wskazówki, opracuje specjalną dietę i będziesz spokojna i o siebie, i o swój okres :>.
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Nie pamiętam, jak to zrobiłam. Z głodówką możliwe. Naprawdę, nie pamiętam, to było bardzo dawno. Ale że były 4kg w dół to pamiętam ;) Później jednak je nadrobiłam, ale to inna bajka :p
 

SNoOpKa

Nowicjusz
Dołączył
18 Grudzień 2007
Posty
3
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Według mnie napewno nie zaszkodzi jeśli oczywiście weżmiemy pod uwagę to w jaki sposób chcesz to zrobić ,bo jeśli masz zmaiar ograniczyc jedzenie i pic przy tym dużo niegazowanej wody ,to tylko wyjdzie ci na dobre bo oczyścisz swój organizm z nagromadzonych toksyn a przy okazji spadnie ci kilka kg na których ci zależy:);]
 

nansen

Uciekinier z tego gównianego forum
Dołączył
29 Sierpień 2007
Posty
603
Punkty reakcji
2
Ja jak rano usiąde na klopie i sie wysile to też potrafie 2-3 kg na raz zgubić :phi:
 

Avie93

Nowicjusz
Dołączył
29 Wrzesień 2007
Posty
305
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Miasto
Łódź
Heh ja gdybym chciała to 3 kg zrzuciła bym w 2 dni ^_^ Wystarczą ćwiczenia i to wszystko :D A co do miesiączki to zbytnio nie wiem ale wydaje mi się że nie :lol:
 
Do góry