20 lo w Krakowie czy 9 lo w Krakowie ?

hahax3

Nowicjusz
Dołączył
24 Listopad 2010
Posty
372
Punkty reakcji
1
Miasto
Kraków
Więc mam dylemat . Może mi popradzicie. Jestem w 3 gim. i musze wybrać szkołę średnią . Zastanawiam sie między 20 LO a 9 LO w Krakowie . Obydwie szkoły profil geo-bio .

Kompletnie nie wiem która wybrać.
W 9 moja koleznka jest na humanie i ma 3 godziny matmy a codziennie sie jej uczy bo ma taka babkę jakby była na rozsz. matmie i już 5 osób się przepisało do innej szkoły.
W 20 nie wiem bo jedni mówią że jest fajna a inni ze jest straaasznie niski poziom.

Może macie orientacje w tych szkołach i wiecie jak tam jest ?

Bradzo bym prosiła o pomoc w podjęciu decyzji :)
 

Alusia_1000

Nowicjusz
Dołączył
1 Kwiecień 2011
Posty
7
Punkty reakcji
0
Więc mam dylemat . Może mi popradzicie. Jestem w 3 gim. i musze wybrać szkołę średnią . Zastanawiam sie między 20 LO a 9 LO w Krakowie . Obydwie szkoły profil geo-bio .

Kompletnie nie wiem która wybrać.
W 9 moja koleznka jest na humanie i ma 3 godziny matmy a codziennie sie jej uczy bo ma taka babkę jakby była na rozsz. matmie i już 5 osób się przepisało do innej szkoły.
W 20 nie wiem bo jedni mówią że jest fajna a inni ze jest straaasznie niski poziom.

Może macie orientacje w tych szkołach i wiecie jak tam jest ?

Bradzo bym prosiła o pomoc w podjęciu decyzji :)

profil bio-geo jest też w XVI LO w Krakowie
 

Regenerisch_

Nowicjusz
Dołączył
2 Kwiecień 2011
Posty
5
Punkty reakcji
0
Miasto
Krk
Też jestem w 3 gim. i muszę wybrać wkrótce liceum i też myślałam o IX ale ostatecznie niezbyt pasował mi profil. Myślę ,że XX wcale nie jest na takim znów niskim poziomie, raczej są na takim samym ,bo obie te szkoły z tego co się orientuję to przyjmują od ok. min. 120 pkt. Jeślibym miała wybierać to chyba bym jednak IX LO wybrała ;)
 

Niku

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2011
Posty
12
Punkty reakcji
0
W XX LO mam dużo znajomych i nikt nie narzeka :) Sam miałem tam iść, jednak wybrałem XVI LO i nie żałuje ;) Jeżeli chodzi o geografie to myślę nikt jej lepiej nie wyłoży niż Pani Dąbroś, uczące w tej szkole :)

Zachęcam do zwiedzenie XVI-stki ;) Jeśli kogoś interesuje geografia to myślę, lepszego, pod tym względem, liceum w krakowie nie znajdzie... Jest to pierwsze i jedyne liceum w krk gdzie dokonuje się tak licznych wymian z innymi krajami :) Izrael, włochy, USA, Niemcy itp ;)

http://www.liceum16.krakow.pl/
 
Do góry